MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nightraider Ja można powiedzieć, że jestem przykładem tego co opisałem wyżej, ale nie zrobiłem nic co by się za mną ciągnęło do dzisiaj. W sensie, gdy byłem młodszy to patrzyłem bardziej na urodę, niż to co jest w głowie, a później z wiekiem mi się to bardzo zmieniło. Nawet jak dziewczyna była niesamowicie piękna to potrafiła mnie obrzydzić swoim paskudnym wnętrzem, irytująca stała się głupota i ignorancja u niektórzy księżniczek. Po prostu z czasem człowiek zaczął szukać drugiej osoby pod kątem towarzysza życia, a nie pojemnika na nasienie. Dzisiaj sytuacja jest taka, że rówieśnicy już dawno pozakładali rodziny i po pracy siedzą w domu z żoną i dziećmi, inni po rozwodach wchodzą w jakieś nowe z związki z bagażem na plecach, a ja przyglądam się temu jako singiel i z perspektywy czasu cieszę się, że nie poszedłem uklepanym schematem.
6
Wszyscy lubimy oglądać ultra-ofensywny football, ale uważam, że nawet jeśli podejmujesz drużynę jako trener, który jest romantykiem takiego stylu to w pierwszej kolejności musisz stawiać na wyniki, a dopiero do tego dokładać widowiskowy styl. Jeżeli masz zawodników, którzy są w stanie połączyć jedno i drugie to wybornie, ale jeżeli obecna sytuacja sprawia, że z nagromadzenia się jednocześnie czynników im to uniemożliwiają to dostosowujesz taktykę do tego co masz "tu i teraz" by zadbać o ten główny priorytet jakim są wyniki. W tamtym sezonie piłkarze wyglądali dużo lepiej fizycznie, nie gromadziło się tyle kontuzji kluczowych zawodników w tym samym czasie, blok defensywny miał lidera i cała obrona była lepiej zdyscyplinowana taktycznie. No nie ma nic gorszego na świecie (we wszystkim, nie tylko w piłce), niż brak balansu i popadanie w skrajności. Trzeba umieć zrównoważyć pewne rzeczy. Tutaj na razie widzę "uwieszenie się" jednej słusznej wizji i albo na szczyt, albo na dno. Zobaczymy, ale ten opór taktyczny martwił mnie już w tamtym sezonie, gdy np. mając awans na kilka minut przed końcem dalej prowadziliśmy otwartą wojnę w linią wysuniętą na środek. Mądry i doświadczony bokser, wie kiedy szukać nokautu, a kiedy dociągnąć wygraną rundę na punkty.
1
@szymonekk Pod warunkiem, że nie liczymy alimenciarzy, którzy jeżdżą w weekendy na widzenia ;D
@Nightraider Sporo znam przykładów, gdzie te priorytety się zmieniły. Akurat jestem w takim wieku, że jest to dla mnie mocno widoczne wśród równieśników.
2
@Nightraider Jakby nie było to faceci też przechodzą tego typu przemianę.
W młodości: szukam gwiazdki z nieba z dużym cyckiem i dupką jak brzoskwinka
W dorosłości: szukam kobiety ciepłej i inteligentnej, która będzie dobrą matką dla moich dzieci.
;D
7
37 lat obchodzi dzisiaj Emma Stone. 33 nagrody w tym 2 Oscar i 89 nominacji.
https://zapodaj.net/images/d6d5e4b9c47ac.png
Znana z takich produkcji jak:
"Biedne istoty", "Cruella", "Faworyta", "Maniac", "La la Land", "Ładna dziewczyna", "Służące", "Kocha, lubi, szanuje", "Birdman", "Niesamowity Spiderman 1 i 2", "Zombieland", "Duchy moich byłych", "Magia w blasku księżyca", "Witamy na Hawajach", "Gangster Squad: Pogromcy Mafii", "Supersamiec", "Nieracjonalny mężczyzna", "To tylko sex" i inne.....
55 lat obchodzi Ethan Hawke. 23 nagrody i 58 nominacji.
https://zapodaj.net/images/506215b693427.png
Znany z takich produkcji jak:
"Maudie", "Dzień Próby", "Przed wschodem słońca 1 i 2", "Stowarzyszenie umarłych poetów", "Gattaca - Szok przyszłości", 'Złodziej życia", "Przeznaczenie", "Czarny telefon", "Boyhood", "Sinister", "Moon Knight", "Siedmiu wspaniałych", "Pan życia i śmierci", "Wiking", "Zostaw świat za sobą", "Noc oczyszczenia", "Glass Onion" i inne...
0
Masakra, przecież oni w ogóle nie nadążają za tą taktyką. To wygląda tak jakby ktoś im kazał grać w ten sposób za karę.
0
@Szmulek Przy takim rykoszecie też byś nic nie zrobił. To tak łatwo tylko wygląda sprzed telewizora.
1
Chyba na zwyżkę formy trzeba będzie poczekać do nowego roku bo wygląda mi to na głębszy kryzys.
15
Tą taktykę pułapek ofsajdowych to można juz wyjebać do śmieci
2
@JimMorrisonFCB @4drian0 @ViscaelBarca2007 Śmieje się z Villareal, a tam potężny Qarabag walczy z Chelsea jak równy z równym ;D
9
Potężne FC Pafos. Wierzyć się nie chce w takie mecze.
6
@1LY0 Jak się maluje cały dom czy mieszkanie na biało to zawsze jest efekt szpitalny.
14
Teraz, gdy pojawiają się te artykuły z liczbą bramek strzelonych przez Ronaldo jeszcze więcej komentarzy typu - "G.O.A.T.".
Cristiano G.O.A.T. bo ma strzelone 60 bramek więcej ogółem i lepsze statystyki w LM.
Messi niewiele mniej goli będąc 2 lata młodszym, grając zespołowo, a nie wyłącznie pod siebie i jeszcze zmiażdżył gościa asystami (3 x więcej). Do tego więcej pobitych rekordów, więcej Złotych Piłek, lepsze rzuty wolne i na koncie najważniejsze trofeum tej dyscypliny czyli Mundial, gdzie dodatkowo został MVP turnieju. Ronaldo wybitny piłkarz, ale miał pecha, że przyszło mu grać w epoce geniusza. Zdecydowanie mniej wszechstronny, niż wolny elektron z Rosario. Nie wiem jak bardzo trzeba być uprzedzonym osobistą niechęcią do Argentyńczyka, żeby nie dostrzegać tu pewnych oczywistości.
2
Ile teraz tak rzetelnie ma strzelonych wszystkich goli Messi? 892?
0
@Giwera Ja myślę, że to co nosisz na głowie i ogólnie na sobie ma się podobać przede wszystkim Tobie i Ty się masz czuć z tym komfortowo. Nigdy nie szedłem za modą bo cytując klasyka "Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmieci". Indywidualizm jest większą wartością, niż maszerowanie za stadem.
0
@4drian0 Bo chyba tylko w tym abonamencie jest dostępne strumieniowanie? No to też nie w każdy tytuł będzie można zagrać. Trzeba się najpierw zorientować co tam jest dostępne z tą funkcją.
0
@4drian0 No to w tym momencie diametralnie zmienia postać rzeczy. Sam się będę musiał zastanowić nad tym Portalem bo bibliotekę PS mam bogatą.
0
@Majkel34 Oczywiście na to liczę, ale nie nastawiałbym się na 0-4 biorąc pod uwagę, że gramy na wyjeździe, a Club Brugge już w przeszłości sprawiało problemy mocnym drużynom. Obstawiam 1-2 w tym meczu. Stracona bramka w tym spotkaniu to jest bukmacherski pewniaczek.
26
Ostatni raz byłem tak zaskoczony jak po niedzieli był poniedziałek.
0
@4drian0 Można grać w gry z katalogu bez posiadania konsoli?
0
@4drian0 Co będziesz strumieniował na tym Portalu bez konsoli PS5?
1
@lajcior To by się zgadzało biorąc pod uwagę, że dzisiaj nawet banan przyklejony do ściany taśmą klejącą to "artyzm".
1
@4drian0 Jakby ktoś nalał do konewki wodę utlenioną i mu polał głowę. Pięknie się to prezentuje.
0
@4drian0 Poczekam sobie na nową Vita, którą mają wypuścić w 2027.
3
@Zoker To raczej nie jest górnik tylko pracownik kopalni. Mam na myśli zawód, gdzie zjeżdżasz pod ziemię z kilofem i pracujesz pośród metanu.
3
@gaucho104 Górnikiem to bym nawet nie chciał być za 10 czy 15 tysięcy netto, a tak ogólnie to mam głęboko wbite w to ile kto zarabia, ile ma dzieci, czym jeździ i czy umarł.
0
@D10SLEO Luz może i ma, ale uszy więdną od tych jego wywodów. Zresztą ten młody też to odziedziczył.
2
@szela1899 Zwykły pospolity dziennikarz sportowy, który się niczym szczególnym nie wyróżnia.
0
@Esteban_ No nie zgodzę, się z tym. Wielokrotnie się trafia w sieci na zdjęcia typu "Real" kciuk w górę, "Barca" serduszko i w każdym tego typu zestawieniu jest duża przewaga na korzyść FCB wśród społeczności zagranicznej.
3
@pt9 Ja widocznie mam coś w sobie jeszcze z dziecka bo mi się podobają takie filmy. Są na swój spósób magiczne bo zabierają nas do bardzo ciekawego świata.