MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@juarez Dokładnie, tak. Faceci sobie sami wyhodowali feministyczne księżniczki, na które zasługuje wyłącznie umięśniony Ken z milionami na koncie.
0
@Kazragore Dawno w to nie grałem, ale z tego co pamiętam to dało się przesuwać budżet płacowy na budżet trasnferowy i odwrotnie.
5
@juarez Zgadza się, ale to nie jest efekt tego, że ona jest taka super, tylko tego, że społeczność samców to w dużej mierze grupa płytkich stulejarzy, którym kapie z pędzla na sam widok blond włosów ;p
7
@Roobo Universum dla plebsu.
0
@Filipem Ciekawe czy by zrobił taką karierę, gdyby nie lizał jajek Collinie.
2
@MessiForeverTheBest Jak on mieszka w bloku, gdzie ma normę ogrzewania w czynszu i nie musi podwórka odśnieżać ;D
2
@severius I tak jest to najtańsza platforma patrząc na to, że płaci się raz na rok czyli zawrotne 5,75zł / mc.
3
@Zoker Bardzo dobra wiadomość bo dla mnie ten gość robi dużą różnicę.
4
@gaucho104 Na pewno firma się przez to zawaliła. Współczuje ludziom takich przełożonych.
1
@Safrani Współczuję takiej sytuacji, ale klub i piłkarze nie odpowiadają za to co robią psuedo kibice. Gdyby generalizować w ten sposób to trzeba by było rozwiązać wszystkie kluby w polskiej lidze bo każdy ma swoich kiboli, którzy się dopuszczają bestialskich czynów.
0
@Eklerek Polska myśl szkoleniowa "Daj z wątroby!, Doskocz do niego!, Nie kiwaj!"
2
@Safrani Ja nie wiem co ten Raków tak wszystkim wadzi. Jakaś moda nienawiści powstała w stosunku do klubu z Częstochowy ;D Przecież jak ktoś interesuje się Ekstraklasą to faktem jest, że ta liga stała się ciekawsza odkąd Raków wyszedł z niższych lig i podłączył się do rywalizacji.
2
@gumaz Nie mam jabłuszka, ale mam mandarynki już tak pod Święta.
0
@NeroTFP1 Który trener? Szwarga? Przecież tam była plaga kontuzji kluczowych zawodników w każdej formacji.
0
@FcPortoFan1999 Te wyniki to było głównie męczenie buły. Sam tu narzekałeś na ich mierną grę. Ja mało się udzielam, ale skrupulatnie czytam.
4
@SelloutCrowd Niech idzie. Prawda jest taka, że nie powinien wracać po tym jak oficjalnie zakończył etap z Rakowem, a w Częstochowie się przyda jakaś świeża wizja.
@FcPortoFan1999 Jak przykry weekend jak właśnie dobrze.
1
@Czyhrynski Zajrzyj do gorących dyskusji, tam też coś znajdziesz dla siebie. Podałem małą listę.
0
@Szklaner W takim, którym z tych Brazylijczyków jest film "Predator: Prey"? ;D
0
@Arkon Wczoraj mi koleżanka poleciła, ale jeszcze go nie odpaliłem. Nie dawno skończyłem "Minuta Ciszy" z Więckiewiczem.
2
@Czyhrynski To prawda, ale w ogólnym rozrachunku uważam, że jest to jeszcze lepsza produkcja, niż BB, a jak mam coś polecić od czego ciężko się było oderwać no to "Gomorra" oczywiście.
7
@Czyhrynski "Zadzwoń do Saula" oglądałeś? To jest prequel i wydarzenia sprzed Breaking Bad.
0
@Arkon 3 odcinki z drugiego sezonu są na razie. Źle to ująłem. Po tym całym materiale, który do tej pory obejrzałem to taka ocena, a dalej będą wychodzić.
1
@Arkon Po całych 2 sezonach 7.5/10
3
@Zoker Autor tego cytatu musiał mieć niezłe zdziwko oglądając film "Łowca Jeleni'.
1
@Gary Jeśli nie widziałeś "Gomorry" to zacznij od tego w pierwszej kolejności.
0
@pt9 Dzięki za uzupełnienie listy bo przyznam, że nie oglądałem.
1
@mmaciass Świetny serial, ale jakoś rzadko się przewija na tym forum.
0
@mmaciass Nie pominąłem, tylko pomyliłem tytuł. Nie "Imperium zła" tylko właśnie "Zakazane Imperium" miałem na myśli ;)
1
@Safrani A nie widziałem tego. Dopisuję, więc do listy. Na VOD brak, ale na CDA jest.
1
@Zelazny_Mike Obecnie tylko tutaj
https://www.cda.pl/muzynat0r/folder/67293462