1

@juarez Dokładnie, tak. Faceci sobie sami wyhodowali feministyczne księżniczki, na które zasługuje wyłącznie umięśniony Ken z milionami na koncie.

0

@Kazragore Dawno w to nie grałem, ale z tego co pamiętam to dało się przesuwać budżet płacowy na budżet trasnferowy i odwrotnie.

5

@juarez Zgadza się, ale to nie jest efekt tego, że ona jest taka super, tylko tego, że społeczność samców to w dużej mierze grupa płytkich stulejarzy, którym kapie z pędzla na sam widok blond włosów ;p

7

@Roobo Universum dla plebsu.

0

@Filipem Ciekawe czy by zrobił taką karierę, gdyby nie lizał jajek Collinie.

2

@MessiForeverTheBest Jak on mieszka w bloku, gdzie ma normę ogrzewania w czynszu i nie musi podwórka odśnieżać ;D

2

@severius I tak jest to najtańsza platforma patrząc na to, że płaci się raz na rok czyli zawrotne 5,75zł / mc.

3

@Zoker Bardzo dobra wiadomość bo dla mnie ten gość robi dużą różnicę.

4

@gaucho104 Na pewno firma się przez to zawaliła. Współczuje ludziom takich przełożonych.

1

@Safrani Współczuję takiej sytuacji, ale klub i piłkarze nie odpowiadają za to co robią psuedo kibice. Gdyby generalizować w ten sposób to trzeba by było rozwiązać wszystkie kluby w polskiej lidze bo każdy ma swoich kiboli, którzy się dopuszczają bestialskich czynów.

0

@Eklerek Polska myśl szkoleniowa "Daj z wątroby!, Doskocz do niego!, Nie kiwaj!"

2

@Safrani Ja nie wiem co ten Raków tak wszystkim wadzi. Jakaś moda nienawiści powstała w stosunku do klubu z Częstochowy ;D Przecież jak ktoś interesuje się Ekstraklasą to faktem jest, że ta liga stała się ciekawsza odkąd Raków wyszedł z niższych lig i podłączył się do rywalizacji.

2

@gumaz Nie mam jabłuszka, ale mam mandarynki już tak pod Święta.

0

@NeroTFP1 Który trener? Szwarga? Przecież tam była plaga kontuzji kluczowych zawodników w każdej formacji.

0

@FcPortoFan1999 Te wyniki to było głównie męczenie buły. Sam tu narzekałeś na ich mierną grę. Ja mało się udzielam, ale skrupulatnie czytam.

4

@SelloutCrowd Niech idzie. Prawda jest taka, że nie powinien wracać po tym jak oficjalnie zakończył etap z Rakowem, a w Częstochowie się przyda jakaś świeża wizja.
@FcPortoFan1999 Jak przykry weekend jak właśnie dobrze.

1

@Czyhrynski Zajrzyj do gorących dyskusji, tam też coś znajdziesz dla siebie. Podałem małą listę.

0

@Szklaner W takim, którym z tych Brazylijczyków jest film "Predator: Prey"? ;D

0

@Arkon Wczoraj mi koleżanka poleciła, ale jeszcze go nie odpaliłem. Nie dawno skończyłem "Minuta Ciszy" z Więckiewiczem.

2

@Czyhrynski To prawda, ale w ogólnym rozrachunku uważam, że jest to jeszcze lepsza produkcja, niż BB, a jak mam coś polecić od czego ciężko się było oderwać no to "Gomorra" oczywiście.

7

@Czyhrynski "Zadzwoń do Saula" oglądałeś? To jest prequel i wydarzenia sprzed Breaking Bad.

0

@Arkon 3 odcinki z drugiego sezonu są na razie. Źle to ująłem. Po tym całym materiale, który do tej pory obejrzałem to taka ocena, a dalej będą wychodzić.

1

@Arkon Po całych 2 sezonach 7.5/10

3

@Zoker Autor tego cytatu musiał mieć niezłe zdziwko oglądając film "Łowca Jeleni'.

1

@Gary Jeśli nie widziałeś "Gomorry" to zacznij od tego w pierwszej kolejności.

0

@pt9 Dzięki za uzupełnienie listy bo przyznam, że nie oglądałem.

1

@mmaciass Świetny serial, ale jakoś rzadko się przewija na tym forum.

0

@mmaciass Nie pominąłem, tylko pomyliłem tytuł. Nie "Imperium zła" tylko właśnie "Zakazane Imperium" miałem na myśli ;)

1

@Safrani A nie widziałem tego. Dopisuję, więc do listy. Na VOD brak, ale na CDA jest.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?