MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Panpiwkarz Przecież jest normalnie w X-kom czy Neonet.
https://www.x-kom.pl/p/1277981-smartfon-telefon-apple-iphone-16-pro-max-256gb-czarny-tytan.html
5
@Eklerek No w domu to zawsze się kończyło na wybitym, ale miałem kiedyś ciekawy przypadek za małolata jak szedłem z siateczką do sklepu i chciałem podać piłkę chłopakom, którzy grali obok w piłkę na trawie. Tak się pięknie złożyłem w czasie do tej piłki, że akurat w nią kopnąłem jak się wturlała na taki niski krawężnik i z całym impetem w ten beton. Chodziłem przez miesiąc z ciężkim bólem myśląc, że jest wybity (tylko tak porządnie xd) no i się okazało, że chodziłem ze złamanym i się zrósł tak, że końcówka palca była skierowana ku ziemi.
9
@Eklerek Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nigdy nie zahaczył małym palcem o kant stołu lub nogi od łóżka ;D
6
@marcin62 Jak to się mówi "znalazł fiuta w śmieciach" xD
0
@Kazragore Na razie to pewnie jest traktowane z rezerwą, dlatego musisz rozegrać drugi pełny sezon na wysokim poziomie i wtedy podejdą trochę inaczej do sprawy.
2
@Konradowskyy Ostatnia była u mnie FC 24. Powiedziałem, że więcej nie kupie i nie kupiłem, ani FC 25, ani FC 26. Dla mnie istotniejsze jest to by wywalić na nich .I. niż to żeby się pobawić w zimę kolorywymi kartami. Każdy ma swoje priorytety, ale stara zasada brzmi "jeśli czegoś nie zmieniasz to znaczy, że to wybierasz".
1
@Zoker Wejdzie tak samo jak moja ostatnia taśma, gdzie Portugalia przegrała ze Irlandią, a mecz był z podpórką ;D
1
@juarez Dokładnie, tak. Faceci sobie sami wyhodowali feministyczne księżniczki, na które zasługuje wyłącznie umięśniony Ken z milionami na koncie.
0
@Kazragore Dawno w to nie grałem, ale z tego co pamiętam to dało się przesuwać budżet płacowy na budżet trasnferowy i odwrotnie.
5
@juarez Zgadza się, ale to nie jest efekt tego, że ona jest taka super, tylko tego, że społeczność samców to w dużej mierze grupa płytkich stulejarzy, którym kapie z pędzla na sam widok blond włosów ;p
7
@Roobo Universum dla plebsu.
0
@Filipem Ciekawe czy by zrobił taką karierę, gdyby nie lizał jajek Collinie.
2
@MessiForeverTheBest Jak on mieszka w bloku, gdzie ma normę ogrzewania w czynszu i nie musi podwórka odśnieżać ;D
2
@severius I tak jest to najtańsza platforma patrząc na to, że płaci się raz na rok czyli zawrotne 5,75zł / mc.
3
@Zoker Bardzo dobra wiadomość bo dla mnie ten gość robi dużą różnicę.
4
@gaucho104 Na pewno firma się przez to zawaliła. Współczuje ludziom takich przełożonych.
1
@Safrani Współczuję takiej sytuacji, ale klub i piłkarze nie odpowiadają za to co robią psuedo kibice. Gdyby generalizować w ten sposób to trzeba by było rozwiązać wszystkie kluby w polskiej lidze bo każdy ma swoich kiboli, którzy się dopuszczają bestialskich czynów.
0
@Eklerek Polska myśl szkoleniowa "Daj z wątroby!, Doskocz do niego!, Nie kiwaj!"
2
@Safrani Ja nie wiem co ten Raków tak wszystkim wadzi. Jakaś moda nienawiści powstała w stosunku do klubu z Częstochowy ;D Przecież jak ktoś interesuje się Ekstraklasą to faktem jest, że ta liga stała się ciekawsza odkąd Raków wyszedł z niższych lig i podłączył się do rywalizacji.
2
@gumaz Nie mam jabłuszka, ale mam mandarynki już tak pod Święta.
0
@NeroTFP1 Który trener? Szwarga? Przecież tam była plaga kontuzji kluczowych zawodników w każdej formacji.
0
@FcPortoFan1999 Te wyniki to było głównie męczenie buły. Sam tu narzekałeś na ich mierną grę. Ja mało się udzielam, ale skrupulatnie czytam.
4
@SelloutCrowd Niech idzie. Prawda jest taka, że nie powinien wracać po tym jak oficjalnie zakończył etap z Rakowem, a w Częstochowie się przyda jakaś świeża wizja.
@FcPortoFan1999 Jak przykry weekend jak właśnie dobrze.
1
@Czyhrynski Zajrzyj do gorących dyskusji, tam też coś znajdziesz dla siebie. Podałem małą listę.
0
@Szklaner W takim, którym z tych Brazylijczyków jest film "Predator: Prey"? ;D
0
@Arkon Wczoraj mi koleżanka poleciła, ale jeszcze go nie odpaliłem. Nie dawno skończyłem "Minuta Ciszy" z Więckiewiczem.
2
@Czyhrynski To prawda, ale w ogólnym rozrachunku uważam, że jest to jeszcze lepsza produkcja, niż BB, a jak mam coś polecić od czego ciężko się było oderwać no to "Gomorra" oczywiście.
7
@Czyhrynski "Zadzwoń do Saula" oglądałeś? To jest prequel i wydarzenia sprzed Breaking Bad.
0
@Arkon 3 odcinki z drugiego sezonu są na razie. Źle to ująłem. Po tym całym materiale, który do tej pory obejrzałem to taka ocena, a dalej będą wychodzić.
1
@Arkon Po całych 2 sezonach 7.5/10