1

@TR3YWAY Najwyżej zakopci pół ulicy bo sosna to dymi srogo ;D

0

@TR3YWAY Może on sie minął z powołaniem i jest mu zdecydowanie bliżej do wybiegów mody, niż do gry w piłkę. Coś czuję, że jego bardzo ciągnie w tym kierunku i to jeden z tych facetów, który lubi przebieranki.

1

@fart Nie ma tego złego. Ja cały czas uważam, że jeszcze przyjdzie do nas trener, który ułoży to tak samo dobrze albo lepiej.

1

@PatrychoO Podobne odczucia miałem ostatnio z gry Inside, którą oceniam 10/10.

2

@Roobo Zależy jaki dzień by im się wylosował.

1

@fart Tego co zrobił z Rakowem nikt mu nie zabierze, zarówno kibice jak i klub są wdzięczni, ale dla mnie to jest człowiek pozbawiony zasad. Po pierwsze gdybym oficjalnie ogłosił, że kończę przygodę z Rakowem to już bym tam nie wrócił by nie robić z gęby dupy, a on jak zobaczył, że nie zgłosił się po niego żaden klub zza granicy, ani Reprezentacja to nagle wielki powrót do domu. Po drugie zostawić zespół w połowie sezonu też jest słabe bez względu na umowę

1

@fart Ja to akurat jestem z Częstochowy, więc jakby patrzę na to trochę z innej perspektywy xd

1

@Fog_W_1899 Aa, no to chyba, że tak. Myślałem, że sie definitywnie wyleczył z tej kontuzji kolana i nie ma nawrotów.

0

@fart Krzyż na drogę.

1

@Lionel_Messi10 Grubemu się już nie chce grać w piłkę, że idzie na emeryturę? Przecież tam to tak jakby się ustawił z kolegami na orliku, a hajs nadal płynie ;D

0

@Criss18Barca A co jeśli się przyjdzie trener, który lepiej to ułoży, niż Papszun?

0

@vivalaice21 No też tak kojarzę, bo chyba jako jedyny ogarniał tam hiszpański

6

@July_6_BcN Pewnie bym tego nie napisał, gdybym znał kulisy tej historii.

0

@Hosh Nie wiem, nie znam, ani jednego, ani drugiego.

1

@Arden I tak pójdę.
@July_6_BcN Wcale nie musiałem znać takich faktów.

11

@Arden Skacze, ale teraz na swoim chłopaku.

9

@gumaz Na La Bambie to obstawiam numer 1 i 8.

2

@BezglutenowyPedri Może drgną w piątek, ale teraz to już za późno na monitorowanie. Trzeba monitorować przynajmniej 1,5 mc przed Black Friday.

0

@Murazor Pamiętam, głównie frustrację klęcząc i uderzając rękoma o murawę w polu karnym + szydzenie kibiców i memy jak rzuca się do basenu ;D
https://makeagif.com/i/LRXBZO

1

@macio_944 Mógłby wrzucić coś w stylu "co nas nie zabije to nas wzmocni", "koniec będzie początkiem" lub "upadając uczymy się wstawać".

26

Mam nadzieję, że będzie miał tak samo mocną psychikę co pewność siebie bo już zawsze będzie celem nr jeden dla kibiców innych klubów przez to jaki obrał styl bycia.

0

@mrboom Styl był mierny, ale innego się nie spodziewałem. Natomiast jeżeli faktycznie był u nas piłkarz, który prosił by już nie strzelali to powinien na zawsze pożegnać się z kadrą bo nie takie wartości chcemy reprezentować jako Naród.

0

@directedbyfcb Jest jego podstawowym zawodnikiem bo ma pewną grupę piłkarzy, z których musi sobie coś wybrać pod siebie, ale nie jest powiedziane, że nie widziałbym nikogo z zewnątrz na jego miejsce.

Rynek nie jest z gumy, ani teraz, ani nie będzie z gumy później, więc idąc tym tokiem myślenia musimy zostać z tymi piłkarzami w klubie dopóki nie skończą kariery bo jeśli teraz wymiana jest tak trudna to potem będzie już wręcz niemożliwa, gdy taki de Jong będzie miał lat 34. Pójdzie za darmo do Arabii.

0

@directedbyfcb A kto na zmianę? Ja naprawdę nie rozumiem takich pytań. Ludzie w tym klubie dzień w dzień pracują nad tym jak można coś ulepszyć, mają dyrektora sportowego, mają scoutów, cały czas śledzą rynek transferowy, na którym jest masa piłkarzy w tym również pomocników, więc chcesz powiedzieć, że jak sprzedamy de Jonga, weźmiemy za niego jakieś pieniądze i zwolnimy miejsce, jego gigantyczną pensję w budżecie płacowym to nie będziemy w stanie kupić innego pomocnika i zostaniemy po prostu bez jednego piłkarza ?

0

@mientusek1407 To nie jest słaby piłkarz, ale są trzy opcje
- gra dobrze
- gra słabo
- jest kontuzjowany

Częściej widujesz to pierwsze czy te dwa ostatnie?

0

@mientusek1407 Nauczmy się odróżniać rzeczy, które są tylko na papierze od tego co oglądamy w rzeczywistości. Kupili Olmo za 60mln i jego wartość obecnie na TM to 60mln. Jesteś zadowolony z jakości jaką wnosi do drużyny?

1

@ViscaelBarca2007 Skoro go nie wystawia to na pewno nie z pobudek osobistych. Ma go codziennie na treningu i widzi co może mu dać w meczu. Widocznie odstaje w jakichś aspektach i dlatego nie gra. To, że zagrał dobre cztery mecze w klubie przed kontuzją nie oznacza, że bez względu na to co prezentuje teraz należy mu się miejsce w składzie z automatu. Ludzie nie widzą tego czy zawodnik robi progres czy regres i jęczą "nooo, czemu nie gra???".

0

@tbas To, że jakiś zawodnik został wyciągnięty z LaMasii nie oznacza automatycznie, że jest TOP TOPÓW światowych. Balde to nie jest DiMarco, Martin to zawodnik wyłącznie na rezerwę, Bernal miał być taki amerykański, że aż Casado chcieli sprzedać bo rodzi się nowy Bóg w środku pola i nie ma żadnego Bernala. Skoro zawodzi Olmo, Araujo czy de Jong to co oni tu jeszcze robią? Nie da się ich sprzedać czy nie potrafią tego zrobić. Zwolnić budżet płacowy, wziąć za nich jakieś pieniądze i szukać innych alternatyw. Nic się kompletnie nie dzieje w tej drużynie. Niech nam Deco powie jakie są plany na przyszłe okienko transferowe bo jak ma do powiedzenia tylko tyle, że są zadowoleni z tego co mają i na tym chcą walczyć o tytuły to będziemy sobie dalej debatować na temat trenerów.

3

@ViscaelBarca2007 Nie wiem jak można całą winą obarczać trenera jak on rzeźbi z ochłapów, które mu serwuje Laporta. Tu jest zbyt duża przepaść jakości między rezerwowymi, a kluczowymi zawodnikami. Jeżeli Pedri złapie kontuzje to nikt go nie zastąpi 1do 1. Jeżeli Konude straci formę to nikt go nie zastąpi 1 do 1. Jeżeli Yamał się połamie to nikt go nie zastąpi 1 do 1. Abstrahując już od tego, że na środku obrony to my w ogóle nie ma zawodników z topu.

2

@L4ngusta Trenera bym zostawił, ale zarząd bym zmienił. Chociażby na tego Fonta bo nie da się ocenić czy będzie lepszy póki nie dostanie realnej szansy. Pracę Laporty i Deco juz widziałem i nie podoba mi się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?