1

@MessiForeverTheBest Nich tak będzie, ale jak wrócimy do mojego drugiego komentarza w tym wątku to jest Remis ;D

1

@MessiForeverTheBest Spoko, aczkolwiek osoba, która ma się odnieść do pytania, "media" może w pierwszej kolejności odebrać jako Telewizja, Kanały Sportowe, opinie piłkarzy, dziennikarzy, trenerów. Ktoś by się musiał dobrze domyślić, że chodzi o komentarze losowych osób na Twitter czy tam X.

1

@MessiForeverTheBest A to mnie zmyliłeś, bo napisałeś "...która w mediach", więc to już nie jest losowe grono osób ;D To w takim razie zmieniam na Świątek.

1

@MessiForeverTheBest Każda znana osoba ma grupę ludzi, która krytykuje medialnie, ale jeśli spojrzeć całościowo, ogólnie, na przestrzeni całej kariery to opinia publiczna i nie mam tu na myśli Mariana ze Sosnowca, tylko dziennikarzy, ekspertów, socjale, głównie chwaliła i podziwiała, więc myślę że przykład jest dobry.

20

"- Cóż, już wiemy, że są takie wiadomości, które wysyłają wszyscy populiści do swoich wyznawców"

A potem mówi to:
"My skupiamy się na sobie i na tym, co dzieje się na boisku. Chcemy wygrywać w sposób sportowy i zasłużony, każdy mecz jest tego próbą, więc trzeba to pokazać"

XD

29

@MessiForeverTheBest Cristiano Ronaldo. Za osiągnięcia szacunek, ale ten typ osobowości mnie odpycha.

2

@kubix05 Często u mnie gości. Sprawdzone danie.

1

@Safrani No ogólnie są bo te wywłoki są strasznie wytrwałe niestety, ale ich aktywność jest duuużo niższa, niż w lato, a coraz częściej się zdarza w moim otoczeniu, że roznoszą boleriozę.

31

@Szklaner
2. Nie ma kleszczy

1

4

@Peciak Jeżeli dany zawodnik niezmiennie popełnia te same błędy to znaczy, że nie wyciąga żadnych wniosków, nie robi progresu i nie rokuje pozytywnie na przyszłość. Absolutnie nic nie wskazuje na to, żeby miało mu się odmienić i trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy ważniejsze jest dobro drużyny, klubu czy sentymenty do poszczególnych zawodników. Klub to też w pewnym sensie przedsiębiorstwo, a w biznesie nie ma miękkiej gry i miejsca na rozczulanie się, gdy pracownik przynosi straty. Może to brzmi okrutnie, ale drużynę kompletuje się z jak najbardziej wartościowych zawodników, a słabe ogniwa eliminuje i właśnie dlatego kluby jednych zawodników sprzedają po to by nabyć innych.

21

@mrboom Pamiętaj, że jak w pogodny dzień samochód jadący przed Tobą włącza wycieraczki to znaczy, że kobieta będzie skręcać ;D

1

@Konradowskyy Żyją z jeleni, a tych naprawdę nie brakuje na świecie, więc jak ktoś lubi przepalać pieniądze w piecu to niech pali. Z takich ludzi jak ja nigdy utargu mieć nie będą bo zawsze analizuję realną wartość danego produktu i oceniam czy jest to opłacalny interes.

1

@Konradowskyy Nie ma większej patologii cenowej, niż właśnie na tych wszystkich pseudo eventach.

37

Jedno co u niego lubię, to, że jedzie z nimi do spodu bez zbędnej dyplomacji.

0

@Karol1993 Dramat, jaką my mamy biede w tej formacji....

1

@Elprofesorxx Moje oczekiwania się zmieniły po naszym okienku transferowym.

2

@Sulimo Nie na starość tylko zawsze był głupi i odziedziczył to po ojcu Romanie.

1

@LAMC_10 A ostatni Carrefour nie zamknął się w Rosji czasem w roku 2010? Może chodzi Ci o sieć rodziny Mulliez czyli Decathlon, Leroy Marlin i Auchan bo te sklepy faktycznie nie wyszły z Rosji i korzystały na sankcjach.

0

@Majkel34 Jak na razie jedyne co go przyciągło to ciężar do ziemi, gdy był drugi w kulach.

9

Zawsze musi być jakaś wersja oficjalna dla dziennikarzy by nie robić szumu wokół swojego zawodnika, a wirus żołądkowy to sprawdzony sposób spławienia tematu. Dyplomacja jest wpisana w ten zawód.

0

@clyde Chyba nie tyle co się obraził co po prostu mu psychika nie dojeżdża, więc moim zdaniem nie ma predyspozycji do tego by grać w tym klubie. Jakiś średni klub bez presji byłby odpowiednim miejscem.

0

@sokot Właśnie chodziło o to by podać jak najgorszą opcję.

2

@OskP Prince Boateng za Aube i można grać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marcin62 No to świadczy o tym, że nawet nie są świadome swojego słabego zachowania. Skupiły się na tym by upublicznić jakieś wydarzenie nie zdając sobie sprawy, że zrobiły coś nie tak, więc pewnie zdziwiły się krytyką.

1

@Deathwing112 Bo tak jest łatwiej, odjechać i się nie angażować w nic. Najważniejsze jest czy ma w torebce błyszczyk do ust i czy włosów nie rozwiało.

1

@Barcuniunia Dzięki bardzo ;)

3

@gumaz Może to dziwnie zabrzmi, ale za tydzień w Mikołajki robimy zimowego grilla ze znajomymi u koleżanki ;D Już zapowiedziała żeberka, kaszankę, kiełbe i sałatki.

1

@AxelF W Częstochowie, wszystko pływało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?