2

@Esteban_ Dziwne, że tak mało gier stosuje tę metodę. Ostatnio Need for Speed 2015 coś takiego miało. Wszystkie cut scenki to były sceny filmowe z aktorami.

2

@Fake69 Polecam
https://allegro.pl/oferta/frytkownica-beztluszczowa-11l-air-fryer-yoer-2800w-12-programow-23-elementy-17352312618

Można używać jednej dużej szuflady na jednej temperaturze, albo podzielić ją na dwie i piec na dwóch różnych czasach i temp.

5

@BezglutenowyPedri A mimo to są okrzyknięci Królami All Inclusive.

0

@krzak82 Czytałem to przy każdym transferze jaki zrobiliśmy.

3

@RosjaninBut 21 lat.
Sezon 23/24 - 14G i 2A
Sezon 24/25 - 20G i 6A
Sezon 25/26 - w 8 meczach 5G i 3A

Ja tu widzę tendencję rosnącą.

0

@Azazel_Pazuzu Yyyyyy....ok.

0

@Ricardinio14 No chyba że ktoś faktycznie wyciąga wnioski

1

@Kgorecki2500 dla mnie Battlefield się skończył na części drugiej

1

@gumaz " Lepiej późno niż wcale"

2

@Jonyx Serce Gamrot, rozum Oliveira

3

@Criss18Barca Nie no, skłamałeś chyba. 70% to dużo.

1

@VegetaPolska Ludzie w online dzielą się na dwie grupy. Na tych, którzy czerpią przyjemność z budowania wszystkiego od zera własnym czasem i wysiłkiem, oraz na tych, którzy mają satysfakcję z wysunięcia się przed innych każdą dostępną metodą. Jak można zapłacić to płacą. Pretensje można mieć wyłącznie do polityki pazernego EA.

0

@Stinger_ Nie wiem, stary. Nie chce mi się tego sprawdzać bo tak naprawdę uj mnie to obchodzi, a Ty zawsze coś drążysz. Męczą mnie te dyskusje z Tobą i generalnie ich unikam.

0

@maroon "Zrobiłem mu zdjęcie"
Jemu? czy tablicom rejestracyjnym? Jak masz numery gościa to przekaż je poszkodowanemu albo podaj telefonicznie pieskom.

0

@Guillegavira Ale może wtedy jeszcze nie wiedział o kontuzji Olmo.

0

@Stinger_ Ma znaczenie jeżeli inicjatorem tego rozwiązania był pracodawca, a jego przyczyną były powody leżące po stronie zakładu pracy. Zresztą wszystko można sobie zweryfikować w internecie i nie trzeba spekulować.

0

@lucas/catalan A jaki powód zwolnienia?

3

@D10SLEO No i bym wziął, ale i tak by tu nie przyszedł ze względu na grubasa.

0

@Guillegavira Nie lepiej tam ustawić Ferrana za Lewandowskim?

5

Niesamowity jest gość z tymi kontuzjami. Powinien wchodzić do takiej piłki i wtedy grać.
https://zapodaj.net/images/f1698934bdf1a.png

2

@TR3YWAY Skoro był pracowitym ogarniętym i spokojnym pracownikiem to powinni z nim po ludzku rozwiązać umowę za porozumieniem stron, a nie mu srać w papiery.

6

@Kgorecki2500 A u mnie czeka na odbiór z paczkomatu "Ghost of Yotei". Będą poodcinane kończyny latały w weekend.

0

@esem91 Jest jakiś głębszy powód, dla którego ludzie się z tym kryją? :D U mnie w domu to akurat długoletnia tradycja używania masła w kostce. Takie masło jadłem w dzieciństwie i teraz również takie kupuję, ale no tak jak mówię, ze względu na dietę jest to rzadkie zjawisko.

1

@bartekvisca No moje klimaty. Uncharted, Tomb Raider i następny w kolejce Indiana Jones.

9

@RoberDzik Polska, Hiszpania, Argentyna

1

@Kgorecki2500 Jest popyt jest podaż. Jak nawijał kiedyś Sokół - "Baba obciąga psu, zoofile. Ktoś chce to oglądać, więc ktoś sprzeda bilet".

7

@partymaker Każdego z nas taki los spotka. Śmierć jest nieodłączną częścią życia. Najważniejsze, żeby dać pupilowi fajne życie i samemu też korzystać z niego póki czas.

1

@Safrani To mam nadzieję, że sobie upiekłeś pod ten bigos bo taki klasyk to, aż się prosi o kawałek pieczywa ;) Ja ogólnie uważam, że raz na jakiś czas można zjeść nawet coś co jest nie do końca zdrowe.

1

@Mario96w Nie suplementuję, bo jem sporo ryb, mam w diecie orzechy, awokado i ogólnie zdrowe tłuszcze.

1

@Mario96w U mnie też problem z cholesterolem i trójglicerydami, więc ogólnie unikam, ale czasem jak zrobię wyjątek to mnie nie zabije ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?