MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@BonusKiller Tak właśnie brzmi typowy cebulowy Janusz ze Sosnowca ulany tłuszczem.
3
@tomek8756 Takie rzeczy robią ludzkie odpady bez sumienia i moralności.
33
@Popitek12 Prawdopodobnie będzie to surowa ryba z ryżem owinięta wodorostem.
2
@Esteban_ Dziwne, że tak mało gier stosuje tę metodę. Ostatnio Need for Speed 2015 coś takiego miało. Wszystkie cut scenki to były sceny filmowe z aktorami.
2
@Fake69 Polecam
https://allegro.pl/oferta/frytkownica-beztluszczowa-11l-air-fryer-yoer-2800w-12-programow-23-elementy-17352312618
Można używać jednej dużej szuflady na jednej temperaturze, albo podzielić ją na dwie i piec na dwóch różnych czasach i temp.
5
@BezglutenowyPedri A mimo to są okrzyknięci Królami All Inclusive.
0
@krzak82 Czytałem to przy każdym transferze jaki zrobiliśmy.
3
@RosjaninBut 21 lat.
Sezon 23/24 - 14G i 2A
Sezon 24/25 - 20G i 6A
Sezon 25/26 - w 8 meczach 5G i 3A
Ja tu widzę tendencję rosnącą.
0
@Azazel_Pazuzu Yyyyyy....ok.
0
@Ricardinio14 No chyba że ktoś faktycznie wyciąga wnioski
1
@Kgorecki2500 dla mnie Battlefield się skończył na części drugiej
1
@gumaz " Lepiej późno niż wcale"
2
@Jonyx Serce Gamrot, rozum Oliveira
3
@Criss18Barca Nie no, skłamałeś chyba. 70% to dużo.
1
@VegetaPolska Ludzie w online dzielą się na dwie grupy. Na tych, którzy czerpią przyjemność z budowania wszystkiego od zera własnym czasem i wysiłkiem, oraz na tych, którzy mają satysfakcję z wysunięcia się przed innych każdą dostępną metodą. Jak można zapłacić to płacą. Pretensje można mieć wyłącznie do polityki pazernego EA.
0
@Stinger_ Nie wiem, stary. Nie chce mi się tego sprawdzać bo tak naprawdę uj mnie to obchodzi, a Ty zawsze coś drążysz. Męczą mnie te dyskusje z Tobą i generalnie ich unikam.
0
@maroon "Zrobiłem mu zdjęcie"
Jemu? czy tablicom rejestracyjnym? Jak masz numery gościa to przekaż je poszkodowanemu albo podaj telefonicznie pieskom.
0
@Guillegavira Ale może wtedy jeszcze nie wiedział o kontuzji Olmo.
0
@Stinger_ Ma znaczenie jeżeli inicjatorem tego rozwiązania był pracodawca, a jego przyczyną były powody leżące po stronie zakładu pracy. Zresztą wszystko można sobie zweryfikować w internecie i nie trzeba spekulować.
0
@lucas/catalan A jaki powód zwolnienia?
3
@D10SLEO No i bym wziął, ale i tak by tu nie przyszedł ze względu na grubasa.
0
@Guillegavira Nie lepiej tam ustawić Ferrana za Lewandowskim?
5
Niesamowity jest gość z tymi kontuzjami. Powinien wchodzić do takiej piłki i wtedy grać.
https://zapodaj.net/images/f1698934bdf1a.png
2
@TR3YWAY Skoro był pracowitym ogarniętym i spokojnym pracownikiem to powinni z nim po ludzku rozwiązać umowę za porozumieniem stron, a nie mu srać w papiery.
6
@Kgorecki2500 A u mnie czeka na odbiór z paczkomatu "Ghost of Yotei". Będą poodcinane kończyny latały w weekend.
0
@esem91 Jest jakiś głębszy powód, dla którego ludzie się z tym kryją? :D U mnie w domu to akurat długoletnia tradycja używania masła w kostce. Takie masło jadłem w dzieciństwie i teraz również takie kupuję, ale no tak jak mówię, ze względu na dietę jest to rzadkie zjawisko.
1
@bartekvisca No moje klimaty. Uncharted, Tomb Raider i następny w kolejce Indiana Jones.
9
@RoberDzik Polska, Hiszpania, Argentyna
1
@Kgorecki2500 Jest popyt jest podaż. Jak nawijał kiedyś Sokół - "Baba obciąga psu, zoofile. Ktoś chce to oglądać, więc ktoś sprzeda bilet".
7
@partymaker Każdego z nas taki los spotka. Śmierć jest nieodłączną częścią życia. Najważniejsze, żeby dać pupilowi fajne życie i samemu też korzystać z niego póki czas.