3

@vangoor Chyba Ty. U mnie kapustka z grochem, paszteciki z grzybami i kapustą do czerwonego barszczu to podstawa, a na dalszym etapie Świąt wjeżdża Bigos.

0

@Derean Ogólnie zgoda, ale półfinał zaprzepaściło nam to, że nie cofnęliśmy się w ostatnich minutach do tyłu by zagęścić blok tylko dalej szliśmy na wymianę ciosów, gdy rywal rzucił wszystkie siły na jedną kartę. Jeśli nazywamy to brakiem doświadczenia to jest ono po stronie trenera, który nie nakazał piłkarzom taktycznej zmiany na przetrzymanie ostatnich minut. W 86 minucie nie broni się na wysokości połowy boiska bo jest to proszenie się wymierzenie kary. Gdy piłkarze są już podmęczeni to po pierwsze łamią linię, a po drugie już nie wracają w takim tempie jak na wcześniejszym etapie meczu, więc sam pomysł i styl jest bardzo dobry, ale wszystko ma swój czas, miejsce i trzeba odpowiednio czytać mecz by dostosować odpowiednią taktykę do bieżących wydarzeń na boisku.

5

@regatta52 Pisałem jak grał jeszcze w portugalskiej, że nie ma się co na niego rzucać za tyle kasy dopóki nie pokaże tej samej jakości w lepszym klubie, ale LR nie lubi takich przewidywań.

8

Strasznie mnie irytuje ten człowiek.

1

@blakkudium Sądzę, że taki typ to zasługuje tylko na buta w mordę z całej siły.

0

@Ryoumen Ale tu nie chodzi tylko o stracone bramki, a ilość kontr, które sobie kreują rywale. Po każdej takiej sytuacji może paść gol. Dzisiaj kilkukrotnie złamali linię spalonego. Z Interem przez to przegraliśmy półfinał bo takim stylem można grać w 60 minucie, a nie w 87, gdzie jedna bramka i kilka minut dzieli Cię od sukcesu. Wszystko ma swój czas i miejsce i trzeba odpowiednio czytać mecz, a taktykę dostosować do jego przebiegu.

4

@Gibbon_FCB Tak, ale już jakiś czas przed MŚ 2022 zapomniał jak się robi ten rozbieg, który znał na pamięć.

0

@Miszcz Textu FCB To by nie grać linią defensywną ustawioną na połowie boiska. Za wysoko bronimy.

1

Widocznie muszą dostać kilka razy w pizde, żeby się ogarnąć bo to co grają to jest żałość.

0

To Barcelona gra? czy pomyliłem transmisje?

4

Spokojnie, na pewno wyciągnie wnioski po raz dwudziesty.

3

@TheBigShow Jak wyjdzie to na pewno ogram, ale żebym jakoś wyczekiwał z niecierpliwością to niekoniecznie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@BORO_12 Słyszę to za każdym razem jak kupujemy jakiegoś zawodnika, a potem się okazuje, że jest zarejestrowany.

6

@Lionel_Messi10 Dopiero co go Levante kupiło za 5mln. Jakby się postarali to już wtedy by go ściągnęli, a teraz będą płacić 6 x tyle.

4

0

@tomek8756 Połącznie mięsa, surówki i placka pszennego to sprawdzone smaki, które trafiają do dużej grupy ludzi, więc nie dziwi mnie to, tylko szkoda, że większość lokali serwuje mielonkę, a nie kraft.

0

@Pedri16Future No szkoda, to opcja nr 1.

0

@Pedri16Future Ferrana bym ustawił za Lewandowskim, albo po prostu niech wyjdzie Fermin. Każda z tych opcji będzie dużo lepsza, niż Dani bez formy.

0

Mam nadzieję, że dzisiaj Olmo zaczyna na ławce.

17

@Transu96 Urzekła mnie ta historia byku.

0

@draxidox Oni lubią się inspirować pomysłami pisu, więc obstawiam, że wyciągną z kapelusza nową twarz, która się nikomu nie kojarzy.

7

@draxidox Nie będzie musiał bo już go nie wystawią po dwóch porażkach.

1

@Messibestplayerintheworld Sevilla zapłaci rachunek za PSG

3

@Krzyniu Udaj się do profesjonalnego serwisu w celu odzyskania danych. Oni już będą wiedzieć jak to zrobić.

1

@sergio5 No i dobrze mu powiedział.

1

@Kgorecki2500 Ależ ujęcie Byku. Te meble w tym ujęciu wyglądają zjawiskowo ;))

3

@Lionel_Messi10 Czaje o co chodzi, ale to raczej nie jest w jego stylu. Po prostu oddał głos bo uważa, że ktoś inny powinien zarządzać i żadnej krucjaty poza tym nie będzie.

2

@Lionel_Messi10 Myślę, że nie, ale zraził się do niego mocno. Kampania oparta na Messim, przez dłuższy czas, że podpis kwestią czasu, a w ostatniej chwili, że się nie da. Potem wycieranie sobie mordy na konferencji "myślałem, że powie, że może grać za darmo".

1

@Lionel_Messi10 Dokładnie. Pamiętam tego Selecta nabitego full powietrzem. Jak dostałem kiedyś taką w jajca to miałem fioletowe przez ponad tydzień, ale to jeszcze czasy, gdzie boisko było z ubitego piachu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?