MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SelloutCrowd Nieobcięty paznokieć
0
Nie ma spalonego.
4
Dobrze, że się odbiła od tego słupka w dobrą stronę bo by chłop spłonął na LaRambli po raz setny.
0
@BORO_12 No nie tak prosto w niego bo obok i jeszcze trzeba wykazać się refleksem i szybko rękę wyciągnąć.
0
@dariooo Jak to co za różnica? Co to w ogóle za amatorskie pytanie? xd
0
Sporo takich przypadków, że jak przychodzi do meczu z FCB to nagle bramkarz średnich klubów zmienia się w Edwina van der Sara Prime.
1
@kamilop Im bliżej końca tym Sociedad będzie robiło więcej błędów. Dzisiaj 3pkt będą.
2
@dariooo Jeden jest prawonożny, a drugi lewonożny. Jeżeli rzut wolny będzie bliżej prawej strony to oczywistym jest, że będzie go bił lewonożny Raphinha. Poza tym gdy wróci Yamal to nie będą grali jednocześnie (Anglik + Brazylijczyk)
2
Z tym przyjęciem to już nie pierwszy raz w przypadku Lewandowskiego.
3
Mają gnoje szarpanie za włosy. Pięknie Kounde!
0
@kiper09 Podający był wyżej od strzelca bramki.
8
@gumaz To znaczy, że zrobiła test i jest w 37 miesiącu ciąży.
7
@Bolton To nie agresja tylko szczerość :D
0
@Pawlusek Tak jak Ty słownika :D
1
@Commando I wreszcie mu zapłacą tyle i ile chce bo wygląda na to, że średnie kluby nie sprostały wymaganiom, a dla dużych klubów nie jest kandydatem z odpowiedniej półki.
0
@michal2007 "Silent hill 2", "Resident Evil 4", "Dead Space", "Spiderman 2", "Clair Obscur: Expedition 33", "Dziedzictwo Hogwardu", A Plague Tale: Requiem", "God of War Rangnarok", "Dying Light 2", "Baldur's Gate III".
1
@MSN30 Ewidencja, rozliczenia, śledzenie zmian w przepisach bo jeden błąd prowadzi do odpowiedzialności karnej i masa czasu, którą trzeba poświęcić. Dobrze sobie przemyśl czy chcesz to sam prowadzić.
1
@VegetaPolska Też miałem takie straszne problemy jak mieszkałem z mamą w wieku 20 lat.
1
@Batys No niestety, taki mamy klimat. Lata w tym roku nie było. Jedynie wiosno-jesień i teraz znowu nachodzi depresyjny sezon.
1
@Batys Wiesz, chłopak pewnie mieszka u mamy, więc koszty ogrzewania go nie interesują, auta pewnie nie ma, więc skrobanie szyb również to mu się podoba.
1
@gumaz Co to za żenada?
1
@Kgorecki2500 Jeszcze drugiego nie zacząłem, ale pierwszy był zajebisty.
2
@escarabajo I Nieustraszony Kid :)
0
@Nazio_87 Meble za zamówienie są drogie i to jest fakt, ale by musiało mnie srogo poeabac, żeby wyłożyć stolarzowi prawie 100 koła na wyposażenie do mieszkanka :D Jeszcze bym zrozumiał, gdyby to był dom 150 metrów z dużą, przestrzenną kuchnią, dwoma łazienkami i 7 pokojami.
0
@4drian0 No to wyłącznie Crossplay nic nie da :P
0
@4drian0 A na jakiej platformie grasz?
3
@Quahoo No właśnie zastanawiam się jak można komuś polecić perfumy jak ja wchodzę nieraz ze znajomymi do sklepu, sprawdzamy jakieś zapachy i każdy ma inną opinię na temat danych perfum. Poza tym jest jeszcze kwestia tego jak się komponują z danym Ph skóry, gdy już się ulotnią pierwsze nuty. Moim zdaniem jest to mocno indywidualny zakup.
7
Goacik ładnie się zabawia na tej emeryturce, ale zasłużył na to by się już beztrosko cieszyć pasją.
https://zapodaj.net/images/5d41586fbc375.png
3
@Popitek12 Porywam go i zmuszam do przepisania na mnie wulkanizacyjnego imperium, a potem wypuszczam nago w Bieszczadzkich lasach.
0
@clyde Bardzo ładny :D ale nie wierzę, że to najlepszy jaki widziałaś ;)
Btw. Widzę, że dzisiaj dzień tamponów.