3

@Ojciec5tkidzieci Z mową nienawiści zgoda, całą resztę można wdrożyć, a nawet trzeba.

2

@gumaz Za dużo to się w życiu nie nagrał, ale najlepszy jako gangster "Johnny" :D

2

@Walpiano "Unckle Buck" - ulubiony film z Johnem.

1

@LeoMessiiBarcaPepa @Eto'o9 R10 Gniotem to raczej określa się filmy 2/10, a Zjawa jest zdecydowanie na wyższym poziomie. Co nie zmienia faktu, iż jest to jeden ze słabszych filmów w jakich zagrał Leonardo bo ten aktor ma swoim dorobku kariery prawdziwe perełki kinematograficzne. Tego Oscara z Zjawę mu dali za tak naprawdę za poprzednie lata.

Powiedzcie mi lepiej, gdzie jest w tym zestawieniu "Wyspa Tajemnic"? bo nie widzę jej tutaj.

3

@BorzyKrzys Shutter Island?

1

@Sulimo Ja w tej grze myślałem trzy razy, że kończę grę. Nic bardziej mylnego. Jest długa.

3

@gorgota Ja się mogę pochwalić, że nie wspieram EA.

0

@4drian0 A co to za gra?

4

@Trojanek23 Dla mnie bardzo monotematyczna jeśli chodzi o krój piosenek, a dodatkowo radio obrzydziło mi tę twórczość zapętlając w kółko te same utwory.

10

@Losiex Taką politykę to sobie może prowadzić Ajax albo Borussia, a nie klub, który co roku aspiruje to największych trofeów i skupia się na tym by mieć w składzie najlepszych piłkarzy. Chcemy mieć jak najwięcej takich Yamalów w składzie, a nie zastępować ich kimś kto daje 30% tej jakości. Liczby i wpływ na drużynę do fakty, które widzimy, a to co się może stać to jedynie spekulacje i myślę, że budując przyszłość drużyny lepiej się opierać na tym pierwszym.

2

@Stinger_ Neymar był dużo bardziej widowiskowym piłkarzem, niż Francuz. O wiele lepszy pod względem technicznym, ale też pod względem przeglądu pola. Dużo asyst i kluczowych podań oraz łatwość mijania rywali w pojedynkach 1 vs 1. Moim zdaniem dużo mu też pomagało to, że był częścią MSN, gdzie było dużo chemii i mało egoizmu. Cała trójka biła świetne statystyki. Z Mbappe w PSG już nie miał tych automatyzmów na tak wysokim poziomie.

2

@Konradowskyy Belfer, Czas, Gangi Londynu, Luther

6

@Culer9002 Neymar dobrze zaczął, ale później nastąpił hamulec ręczny.

- 2013: 5th
- 2014: 7th
- 2015: 3th
- 2016: 5th
- 2017: 3th

Ciekawe ile razy zadawał sobie pytanie co by było, gdyby został w FCB.

4

@kaamil1910 Przejąć pałeczkę to raczej stwierdzenie dotyczące wieloletniej dominacji, a Dembele miał po prostu sezon konia.

3

@Gaz Przez 5 lat w Barcelonie nie dał tego co przez jeden sezon w PSG. Grubo ponad 700 dni kontuzjowany to jest 2 lata czyli prawie połowa jego pobytu tutaj. Klub zapłacił 130mln i jeszcze płacił za te 2 lata kiedy nie grał, więc dla mnie z perspektywy czasu to był kiepski transfer. Cieszyłem się, gdy odchodził i ta ZP tego nie zmienia.

3

@daniel32778 A Hakimi jest z Maroka i był na 6 miejscu, a Salah z Egiptu i był na 4.

23

Język faktów. Ten plebiscyt nie ma żadnych rzetelnych kryteriów. Iwański kiedyś głosował na Viniciusa za walkę z rasizmem, więc tutaj można skończyć analizę tej eurowizji.

2

@ranger3120 W Decathlon lub Empik.

0

@Transu96 Wygląda na to, że tym razem raczej też.

0

@arczis92 On to wie, nie musze mu mówić.

0

@Pawlak1992 Ten jego ojciec to taki Puff Daddy w karierze Notoriousa B.I.G.

2

@Redakcja Komentarz zamieszczony pod artykułem na stronie głównej
https://zapodaj.net/images/44cc8ec87cd87.png

A do tego miejsca przekierowuje zaznaczony przycisk
https://zapodaj.net/images/aa21a93887cdc.png

I prawidłowo przekierowuje dopiero po kliknięciu w to
https://zapodaj.net/images/ebb04428b9a76.png

Ten błąd jest tutaj od kilku lat i może nie jest to coś bardzo trudnego do korekty, a usprawni intuicyjne poruszanie się po stronie.

0

@ali3gator W ostatnich latach pomocnicy wygrywali tylko wtedy, gdy były turnieje międzynarodowe, a wśród ofensywnych graczy nie było wyraźnego faworyta. Modrić wygrał, gdy Messi z Ronaldo mieli słabsze sezony, a Rodri wygrał kiedy Vinicius z liczbą zaledwie 20 goli był rozpatrywany w roli faworyta, ale kiedy masz na liście dwóch graczy, którzy mają blisko 40 goli w sezonie to taki Pedri nie ma szans, tak jak Iniesta nie miał szans przy duecie Leo Cris gry mieli szczytowe sezony.

1

@TheProdigy Bo ten plebiscyt rządzi się swoimi absurdalnymi prawami i Lewandowski z liczbą 42 goli wylądował na 17 miejscu, a Hakimi na 6, ale ja patrzę z takiej perspektywy jakiej powinno być to rzetelnie rozpatrywane jeśli faktycznie jest to nagroda indywidualna i dla mnie Dembele tutaj akurat się broni zarówno golami jak i trofeami.

0

@ali3gator Gole są ważniejsze, niż asysty i dość, że nastrzelał ich dużo więcej to jeszcze potrzebował na to mniejszej ilości spotkań. Nawet jeśli zliczyć razem bramki i asysty to miał ogólnie więcej G+A. Do tego dochodzi większa ilość kluczowych podań i spory wpływ na tryplet PSG.

https://zapodaj.net/images/a34bec4f3f6eb.png

3

@ali3gator Nie ratuje go tylko LM bo miał lepsze statystyki indywidualne, niż Yamal.

34

Gdyby Złota Piłka miała być przyznawana temu kto jest ogólnie najlepszym piłkarzem na świecie to Messi musiałby ją dostawać przez 20 lat co roku bez względu na to jaki miał sezon, ale to nagroda jednego sezonu, więc oprócz efektownego stylu i największego potencjału trzeba jeszcze przebić innych piłkarzy w statystykach i liczbie trofeów.

9

86 lat obchodzi dzisiaj Janusz Gajos. 19 nagród i 15 nominacji. Znany z takich produkcji jak:

"Żółty szalik", "Ucieczka z kina wolność", "Przesłuchanie", "Kamerdyner", "Piłkarski poker", "Jasminum", "Psy", "Trzy kolory: Biały", "Kler", "Układ zamknięty", "To ja, złodziej", "Alternatywy 4", "Pitbull", "Zemsta", "Fuks", "Najlepszy", "Czterej pancerni", "Konwój" i inne....

Wybitny aktor, jeden z najlepszych w Polsce.

0

@lucca87 7 zawodników PSG w pierwszej 15. To mówi wszystko. Hakimi 6, Mendes 10, a Lewy po ustrzeleniu 42 goli na 17. Kurtyna. Czyli pod uwagę głównie brany drużynowy tryplet.

1

@lucca87 17 miejsce Lewego po takich statystykach to też jest żart. Ten plebiscyt się rządzi swoimi prawami i tak naprawdę pomimo tego, że jest to niby nagroda indywidulana to osiągnięcia indywidualne nie są zbytnio brane pod uwagę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?