MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP1 Oj tak. oglądałem cały wielokrotnie.
"Jak się ma taką sztukę przed sobą to ciężko zachować kulturę" :D
4
@Gary Ja lubię wszystko co związane z obcą cywilizacją. Uwielbiam takie filmy jak "Kontakt" z Jodie Foster czy "Czwarty stopień". Zawsze mnie interesował kosmos i wszystko co się w nim znajduje.
13
75 lat obchodzi Krzysztof Stroiński. 5 nagród i 4 nominacje.
https://zapodaj.net/images/ac1e431252f37.png
Znany z takich produkcji jak:
"Rysa", "Lęk wysokości", "Moje miasto", "Daleko od szosy", "Tydzień z życia mężczyzny", "Trzy minuty. 21:37", "Pitbull", "Enen", "Anatomia zła", "Wróbel", "80 milionów", "Uwikłanie", "Histori miłosne", "300 mil do nieba", "Ogórd Luizy", "To ja złodziej", "Kraj", "Diabeł" i inne...
Ode mnie dożywotni szacun za rolę Leszka Góreckiego w "Daleko od szosy" i Metyla w "Pitbull". Lubię tego aktora bo to tzw. "naturszczyk".
@JimMorrisonFCB @Gary @Safrani @Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci @Lionel_Messi10
15
Trafiłem dzisiaj na info, że w przygotowaniu jest produkcja "The X-Files" czyli reboot/sequel kultowego serialu "Z archiwum X". Rolę agentki negocjuje Danielle Deadwyler, więc nowa Gilian Anderson będzie tym razem w kolorze kawy. Wątpliwości pozostawia jednak postać, która miałaby odegrać rolę Agenta Foxa, ale myślę, że spokojnie można obstawiać homoseksualnego Azjatę. Niemniej jednak zamierzam sprawdzić to dzieło ze względu na ogromny sentyment do pierwowzoru i to, iż mało jest produkcji w tej tematyce, a bardzo lubię tego rodzaju klimat.
@Gary @JimMorrisonFCB @Safrani @Ojciec5tkidzieci
1
@clyde Dla mnie to studio przestało istnieć, podobnie jak EA. Skończyłem z grami od tych producentów.
6
@MeAndSwan A nie wpadłeś na to, że skoro ktoś napisał "wreszcie" pod czymś takim to może warto wpisać sobie w przeglądarkę DIOZ i zapoznać się ze sprawą?
0
@Trojanek23 Muszę zapytać bo mnie to nurtuje. Ogólnie często widzę, że pisząc o Polakach odnosisz się per "Wy". Z tego co kojarzę to jesteś Cyganem (Romem). Ile mieszkasz w tym kraju?
1
@Kasy Mam kilka jak chcesz, łap:
Pazerny Messi doił klub
JP II tuszował pedofilię
W Smoleńsku był zamach
Szczepionki powodują autyzm
3
@Jakchcesz Nie lepiej zrobić podkop pod automat, wyciąć dziurę laserem, wyciągać te same butelki, a następnie je wrzucać?
4
@kubix05 Ja chętnie zakupię i przeczytam. Człowiek z niesamowitą pasją.
2
@marcin62 Finalnie to zawsze sam zawodnik decyduje. Nie są niewolnikami. Gdyby chciał odejść to by odszedł już wcześniej.
0
@MeAndSwan Tym bardziej się cieszę, że nie mam, ani naziemnej, ani kablówki.
4
@Colon Serial, który był przełomem jeśli chodzi u mnie w życiu o oglądanie seriali. Zawsze twierdziłem, że taka forma produkcji mi nie odpowiada i że seriale zwyczajnie nie są dla mnie, aż trafiłem w TV na odcinek "Biały Miś". Zresztą najlepsze w tym serialu jest to, że każdy jeden odcinek jest zupełnie o czymś innym i przedstawia karykaturalną wizję technologicznego świata czyli to czego zwolennicy AI nie dostrzegają lub nie chcą dostrzegać.
1
@AssisMoreira Carbonara z Pancettą (chociaż to chyba raczej Guanciale?) zawsze mile widziana, ale ostatnio dość często robiłem pastę.
2
@Majkel34 No ciężko bo polarny zazwyczaj zawsze jest głodny, więc udawanie martwego nie pomoże :)
0
@gumaz Takie?
https://zapodaj.net/images/9ffea1e4f7354.jpg
3
No i co tu na obiad zrobić? Brak weny, a jeść się chce.
0
@Dracco Gdybyś miał takie naprawdę rzetelne pojęcie na temat rynku elektroniki to byś wiedział, że podobną jakość można nabyć bez płacenia marży za logo, ale kupiłeś, jesteś zadowolony i uważasz, że nie dało się w tych pieniądzach kupić nic lepszego. Tym się właśnie charakteryzuje ignorancja, która wynika z braku kontrastu porównawczego. A na koniec jeszcze mała dygresja . Lepiej być biednym materialnie, niż intelektualnie.
0
@Reviven Miał bardzo dobry poprzedni sezon, ale trudno mówić o jakiejś stałej tendencji rosnącej skoro mamy dopiero październik i równie dobrze może się okazać, że skończy ten sezon z 10 golami na koncie. Jeżeli nie powtórzy jakości z sezonu 24/25 to będziemy bardziej mówili o sezonie "konia", niż o tym, że się rozwinął. Znakomity, wręcz wymarzony z niego Joker z ławki, ale w kontekście "głównej armaty" to ja go na razie nie widzę. W czerwcu zobaczymy na czym stoimy i czy faktycznie nie potrzebujemy nikogo ofensywnego.
6
@Roobo Moim zdaniem tu nie ma żadnych reklam bo żadnych nie widzę zarówno na tel jak i PC.
3
@Reviven Można grać bez klasycznej 9, ale czy Ferran jest zawodnikiem na wielkie aspiracje klubu, który spełni rolę alternatywy to bym polemizował.
13
@marcin62 On akurat od samego początku w klubie wypowiadał się zawsze wspierająco dla innych bramkarzy. Już nie raz mówił, że zna swoje miejsce w szeregu i nie przyszedł nikogo wygryźć tylko wspomóc drużynę.
4
@adamek20151 Z makaronem typu świderki.
4
@Luciano99 Jest na liście mord zakazanych razem z Tebasem, Bartomeu i Viniciusem.
1
@Benz Bo gdyby postanowił go staranować to również TIR by oberwał, a wtedy od razu mają problemy i dywan u komendanta. Powinien stanąć w poprzek, ale prostopadle do znaku tak, żeby odkryty był wyłącznie odcinek z rozłożoną kolczatką.
1
@Popitek12 Tyle by się utrzymać samemu i swobodnie żyć.
31
@mkl87 Oczywiście, że nie. Po pierwsze 7 lat różnicy, a to jest dużo. po drugie Yamal nie tylko strzela, ale i również kreuje, więc ma większy wpływ na grę drużyny, po trzecie nie ma obecnie piłkarza na świecie o większym potencjale sportowym.
3
Jeszcze tylko 378 minut do końca dniówki.
16
55 lat kończy dzisiaj Matt Damon. 9 nagród w tym Oscar i 74 nominacje. Znany z takich produkcji jak:
"Buntownik z wyboru", "Utalentowany Pan Ripley", "Le Mans 66", seria "Bourne'a" "Marsjanin", "Oppenheimer", "Infiltracja", "Ostatni pojedynek", "Szeregowiec Ryan", "Prawdziwe męstwo", "Elizjum", "Wielki mur", "Interstellar" i inne.....
W dobrych filmach grał, ale osobiście nie przepadam za tym aktorem.
1
@Safrani No nie ma nic lepszego, niż SodaStream. Od kilku lat nie kupuję wody w sklepie. Zero butelek w domu. Dzbanek filtrujący z magnezem do tego sobie wciskam cytrynę i wkrajam imbir. Zapomniałem co to soki i Cola. Świetny, zdrowy i tani nawyk.