MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tbas Dokładnie tak. My mamy podpisaną umowę z DPD i DHL na stały podjazd, że kurier codziennie do nas podjeżdża z automatu. Układamy przesyłki na tyłach magazynu, podjeżdża, zabiera i nikt z firmy nie jeździ wkładać tego do paczkomatów.
3
@maroon Pracuje w swojej firmie między innymi jako osoba, która zajmuje się sprzedażą na tym portalu. Tworzyłem kilkadziesiąt aukcji od A-Z łącznie z cennikiem dostaw i z niczym podobnym się nie spotkałem. Po prostu jeżeli dany sprzedawca chce zaoferować np. SMART to musi spełnić kilka warunków czyli dodać konkretne opcje kurierów, ale mam również możliwość dodatnia paczkomatów InPost bez AllegoBox.
9
@maroon Jaką wojenkę? Przecież masz normalnie do wyboru paczkomaty InPost na większości aukcji.
To sprzedający ustala swój cennik dostaw i załącza takich kurierów jakich mu jest wygodnie. Allegro nic tutaj nie narzuca, a daje jedynie możliwość wyboru. Ja jeżeli będę chciał sprzedawać jako firma to mogę sobie zaznaczyć np. DPD Kurier bez żadnych paczkomatów i serwis Allegro nic nie ma do tego.
2
@Safrani Dokładnie taka sama była moja reakcja jak tu rano wszedłem. Trzeba sobie dzisiaj zrobić odpust.
0
@bartekvisca I dobrze. Eskalacja powinna być ostatecznością, chyba, że Ci sie bardzo spieszy.
3
65 lat obchodzi dzisiaj Collin Firth. 22 nagrody w tym Oscar i 21 nominacji. Znany z takich produkcji jak:
"Duma i uprzedzenie", "Jak zostać królem", "Samotny mężczyzna", "Kingsman: Tajne służby", "Bridget Jones", "Droga do zapomnienia", "To właśnie miłość", "Mamma Mia", "Dziewczyna z perłą", "Magia w blasku księżyca" ,"Dorian Gray", "Czego pragnie dziewczyna", "Zanim zasnę", "Szpieg", "1917", "Niania" i inne....
Lubię tego aktora i polecam film "Jak zostać królem".
2
@papciofcb Ty już się zesrałeś
2
@Popitek12 Nie wiem czy sie liczy, ale byłem ostatnio w Pradze. Kupiłem sobie skarpety w zajebiste romby.
33
Myślę, że mam zdolności by sięgnąć po kilka ZP na FCBarca.com i jeżeli tego nie dokonam to znaczy, że mi się nie chciało.
3
@Kgorecki2500 Ja zaraz będę robił swoje patataj tylko najpierw muszę się zebrać, żeby wstać do garów.
1
@kubix05 A ja mogę polecić ciekawy dreszczowiec "Heretic" z 2024 roku.
10
Mój stary mógł mieć 3 ZP. W 1970, w 1973 i 1976, ale niestety mu się nie chciało.
2
@Greenalley Nie no, lepsze są teksty, że jeśli nie zdobędę to znaczy, że mi się nie chciało.
1
@Safrani Golonko to jest klasa tylko, że ja już niestety muszę uważać na to co jem bo gwarancja zdrowotna się już skończyła i mam tendencję to szybkiego przybierania cholesterolu, ale raz na jakiś czas sobie można pozwolić :-)
4
@Gary Zawsze byłem wierny japońskim producentom i z własnego doświadczenia mogę stwierdzić, że to tam powstają najmniej awaryjne samochody. Miałem do czynienia zarówno z Toyotą, Lexusem, Mazdą czy Mitsubishi i dla mnie są to znakomite auta (oczywiście trzeba wybrać odpowiedni model silnika).
1
@BorzyKrzys Sporo jest osób, które widziały po kilka tysięcy filmów. Daleko nie szukając u mnie na liczniku około 4000 produkcji pełnometrażowych, ale Scorsese to jeden z moich ulubionych reżyserów. Mamy podobne spojrzenie na kino bo dla mnie również Marvel to jest osobny odłam kinematografii, daleki od mojego gustu.
4
@ferdas_rawa Oczy łzawią od czytania tego Twojego kapitalistycznego pie$#
Im szybciej zjedzie ten post z gorących tym lepiej.
4
@Czyhrynski A to dla mnie takim symbolem dzieciństwa jest Louis De Funes ^^
18
59 lat obchodzi dzisiaj Adam Sandler. 33 nagrody i 81 nominacji. https://zapodaj.net/images/96dc63e7b313d.png
Znany z takich produkcji jak:
"Klik i robisz co chcesz", "Nieoszlifowane diamenty", "Rzut życia", "Rodzinne rewolucje", "Żona na niby", "Super tata", "50 pierwszych randek", "Wykiwać klawisza", "Nie zadzieraj z fryzjerem", "Duże dzieci", "Farciarz Gilmore", "Dwóch gniewnych ludzi", "Zabójczy rejs", "Piksele", "Jack i Jill" i wiele innych......
Topowa postać jeśli chodzi o gatunek komediowy i jeden z moich ulubionych obok Jima Carreya, Bena Stillera, Jonaha Hilla, Martina Lwrenca czy braci Wayans.
0
@BorzyKrzys W "Nosferatu" ta obsada dobrze siadła, ale właśnie takie powielanie grupy aktorów do następnej produkcji jest kiepskim pomysłem.
0
@Czajka90
1. Małosolne
2. Kiszone
3. Konserwowe
0
@Gary To sobie nadrobiłeś bardzo ciekawe produkcje, a "Dawno temu w Ameryce" to jeden z najlepszych soundtracków ever. Też bardzo lubię westerny. Za małolata czytałem całą serię Vinetou, potem oglądało się na VHS. Rio Bravo z Johnem Waynem czy klasyki z Clintem. Moje klimaty.
0
@Gary Gwiazda starego kina, więc też sporo musiałem nadrabiać, ale mnie nawet gdzieś ciągnie do tych wcześniejszych lat. Bardzo lubię np. produkcje Hithcocka bo te filmy mają swój oryginalny klimat. Nie widziałem wszystkim ról Brando, ale znał się na rzeczy. W ogóle był kiedyś taki film "Wyspa Doktora Moraeu" i jakoś nie dawno się dowiedziałem, że to on grał role tego doktora (postać miała jakąś chorobę skóry, chyba skóry? i cały czas miał zasłoniętą twarz przed światłem) ciężko było go rozpoznać :D
2
@gumaz Nie sądzę, ale i tak uważam, że z roku na rok ta Gala to większy obciach. Całkowicie straciłem do niej szacunek, gdy narzucili te nowe standardy odnośnie mniejszości rasowo-seksulanych.
@Gary Czy lubisz Marlona Brando i jaki jest według Ciebie najlepszym film z nim.
4
@gumaz Odpowiadając na pytanie. Lubię i szanuję. Jest kilka takich tytułów. Na pewno "Tramwaj zwany pożądaniem", "Ojciec Chrzestny" i "Czas Apokalipsy".
18
@Faro Nic dziwnego, że co chwile lądujesz na banie skoro tak łatwo jest Cię sprowokować i nie trzymasz ciśnienia. Już widać po tych odpowiedziach, że się zagotowałeś jak czajnik i emocje wzięły górę. Ogólnie to przeszedłeś na stronie jaką niepokojącą ewolucję bo pamiętam, że kiedyś nie byłeś tak nadpobudliwy i zdecydowanie mniej płodny jeśli chodzi o dodawanie postów. Teraz widzę jest większy nacisk na ilość, niż jakość.
1
@BorzyKrzys Ale to raczej nie tylko w Polsce. Muzyka ogólnie na świecie przeszła ewolucję, w której głos i autentyczność już nie są priorytetem. Dawniej wystarczyła gitara, mikrofon i talent sam się bronił, a teraz większość roboty wykonuje technologia i jeszcze gołą dupkę trzeba pokazać.
0
Mam nietypowe pytanie, może tu się czegoś dowiem bo google mi nie pomogło w tej kwestii. Mam w rowerze sztycę siodełka, która nie jest całkowicie okrągła, a jedną stronę ma spłaszczoną. Nie wiem czy jest to autorski patent Gianta, ale ten typ siodełka ma tam niby pochłaniać jakieś wstrząsy. Pytanie czy da się dokupić inne sztyce tego typu w ofercie innych marek czy już jestem uwiązany z tą jedną sztycą?
0
@LIMAK715 i chema mistyfikacja
9
@Walpiano Przede wszystkim widać nową energię i poprawę w grze.