MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JimMorrisonFCB Haha, dobrze że w weekend mało tu przebywam ;))
5
@gumaz Jak szukałem w szafie u ojca pieniędzy z komunii i znalazłem tajemniczą kasetę VHS z napisem XXX.
2
@Safrani Też robiłem jakiś czas temu Burito
https://zapodaj.net/images/421fa315f982f.jpg
https://zapodaj.net/images/35809c2b2b2c9.jpg
1
@svensonFCB Jedź do perfumerii i spryskaj lewą rękę jednym, a prawą drugim. Potem sobie pochodź z 30 minut po sklepach, aż perfum się bardziej skomponuje z Twoją skórą i pierwsze nuty sie trochę ulotnią. Wtedy stwierdzisz, który jest bardziej dla Ciebie.
1
@clyde U mnie co prawda też zupa, ale trochę mniej patriotycznie bo meksykańska z mieloną wołowiną, czerwoną fasolą, kolorową papryką, kukurydzą, jalapeno i serem.
1
@Eklerek No i dlatego tak naprawdę pełen potencjał z filmu jest w stanie wyciągnąć tylko osoba, która wie jak świadomie stworzyć odpowiednie warunki. Znam ludzi, którzy oglądali Avatara na laptopie, a potem piszą "no takie sobie te efekty". Dla mnie to profanacja.
3
@Czyhrynski To tak jakbym napisał, że jadłem ogórkową i totalnie nie rozumiem głosów, że to jest super zupa. Każdy człowiek jest inaczej skonstruowany i jeden obejrzy "Obecność" w nocy, a potem się boi iść do kibla, a drugi gasi film, odkłada chrupki i idzie smacznie spać. Jeśli jednak spojrzymy na oceny tego filmu "Shutter Widmo" i liczbę głosów to spora grupa ludzi uznała ten film za jeden z lepszych horrorów, który warto polecić.
1
@barcanawieki "Shutter - Widmo" 2004 Tajlandia, ale takie filmy ogląda się tylko o odpowiedniej porze.
0
@misterio To może faktycznie kwestia dotarcia. Mieli go przygotować i wyregulować przed odbiorem.
0
@misterio Dopiero co go kupiłem 2 tygodnie temu w sklepie stacjonarnym.
1
@Kgorecki2500 Jestem trochę sceptycznie nastawiony. O ile jedynka wraz z dodatkiem była znakomita tak dwójka mnie mocno znudziła przy 60% i odpuściłem.
0
@Zelazny_Mike Eno nie jest źle, wiadereczko jest. Coś innego trafiłeś też czy tylko kurka?
0
@Nieznajomy Shimano. Były już w zestawie modelu Giant Roam. Czyli pewnie zapowietrzone.
0
@Starrk Przód to sobie może tak zostać, ale bardziej chodzi o tył.
1
Jak posiadałem 20 lat temu rower na hamulcach V-Brake to rower stawał w miejscu. Teraz kupiłem na tarczowych hydraulicznych to hamują z opóźnieniem. W sensie nawet jak nacisnę szybko klamkę do końca to nie ma tego efektu gwałtownego zatrzymania. To normalne w tego typu hamulcach czy coś jest do regulacji/odpowietrzenia?
0
@Cvzx Odpowiedź E: Znicz Pruszków
2
@blondasek W sensie, że ogłosili coś oficjalnie na swojej stronie, a potem tego nie zrealizują? To nie jest firma "krzak" tylko jeden z największych producentów RTV na świecie :D
1
@Safrani A nie sorry, więcej jest miast
https://zapodaj.net/images/87f8fbee11336.png
2
@blondasek Ja nie pisałem o Androidzie tylko konkretnie o Samsungu. Pixel nie ma z nimi nic wspólnego. To jest oficjalna informacja od producenta, że od 2024 wydłużają życie flagowców do 7 lat. Tak jak pisałem już wyżej, że premiera S21 miała miejsce w 2021 roku. Wtedy jeszcze Koreańczycy wspierali swoje urządzenia tylko 4 lata, ale właśnie to zmienili od modelu S24.
0
@Safrani W tym roku będzie we Wrocławiu, a za rok w Szczecinie.
3
@MOLESTA To było to przysłowiowe +10 dla Messiego do szacunku za to, że go rwali do ziemi za koszulkę, wjeżdżali we dwóch sankami jednocześnie, a on dopóki się utrzymał przy piłce to szarżował dalej na bramkę. Wiele razy wychodził z takich szarpanin z piłką przy nodze.
2
@Safrani No na takie combo to sam bym się z chęcią kiedyś wybrał. Strasznej ochoty narobiłeś. Muszę się porozglądać za tego typu wydarzeniami w obrębie mojej lokalizacji.
18
68 lat obchodzi dzisiaj Hans Zimmer. Kompozytor muzyki filmowej zgromadził na swoim koncie 35 nagród w tym 2 Oscar i 142 nominacje (kosmos).
https://zapodaj.net/images/54cd5a748a21a.png
Znany ze ścieżki dźwiękowej do produkcji takich jak:
"Gladiator", "Incepcja", "Król Lew", "Interstellar", "Piraci z Karaibów", "Mroczny rycerz", "Ostatni samuraj", "Diuna", "Helikopter w ogniu", "Sherlock Holmes", "Dunkierka", "Batman", "Blade Runner 2049", "Kod Da Vinci", "Człowiek ze stali" i wiele innych......
Całe mnóstwo wspaniałej muzyki, ale soundtrack do "Gladiator" wynosi też film na wyższy level.
@Safrani @JimMorrisonFCB @Gary
3
@clyde Jeszcze Russian Mature ^^
1
@macio_944 Pająków i wszelkiego rodzaju insektów to nie lubię, ale zawsze mi się podobały gady typu żółwie, jaszczurki, kameleony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Czyhrynski Później będzie szorować pumeksem.
1
@Safrani Wybieram na weekend "Unforgotten". Mój ulubiony gatunek.
4
@Jonyx Nie napisał nic złego. Jak jesteś z tych przewrażliwionych katolików i wszędzie widzisz atak na swoją wiarę to nie czytaj albo dodaj do ignorowanych i nękaj przypadkowych ludzi.
1
@Czyhrynski W tamtym roku to miałem cały bagażnik borowików. Dokładnie 6 października. No, ale 2024 to było grzybowe El Dorado. Dawno takiego wysypu nie widziałem.