MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ku84fcb Jeśli już mam wybierać to zdecydowanie MCD.
2
@BorzyKrzys Wysyp piwniczaków, że idealna aura za 3,2,1......
1
@Ku84fcb Palmer
1
@BorzyKrzys
Trzy Billboardy za Ebbing
Greenbook
Parasite
Przełęcz Ocalonych
Ojciec
Subiektywnie, tak jak każdy ranking.
0
@mordini123 Ale się tam przypociła miseczka A ^^
5
@PanMietek A to kupiłeś go dla siebie czy dla kolegów? Bo jeśli to pierwsze to powinieneś mieć mocno wbite w to co mówią na ten temat.
1
@BorzyKrzys A jak można dać dziecku na imię Delfina, Bożydar, Konstantyn, Alojzy, Brajan?
14
31 lipca 1914 urodził się Louis de Funès, legenda komediowego kina. Znany z takich produkcji jak :
"Żandarm z St. Tropez", "Żandarm się żeni", "Żandarm na emeryturze", "Żandarm w Nowym Jorku", "Żandarm i kosmici", "Żandarm i policjantki", "Skrzydełko czy nóżka", "Oskar", "Wielka włóczęga", " Mania wielkości", "Skąpiec", "Przygody Rabina Jakuba", "Hibernatus", "Fantomas", "Sławna restauracja", "Kapuśniaczek", "Zwariowany weekend", "Człowiek Orkiestra", "Zawieszeni na drzewie" i inne.....
Te filmy to moje dzieciństwo. Uwielbiałem Kapuśniaczek albo Fantomasa :D
0
@bartekvisca W 2001 roku przy GTA III. Z 2 października 2001 przesunęli na 22 października. Co prawda było to spowodowane atakiem terrorystycznym, ale taka sytuacja miała miejsce.
1
@Colon Czasami warto powtórzyć seans i dać drugą szansę bo obiór danej produkcji jest uzależniony od wielu czynników wynikających z danego dnia. Nie jest to najlepszy film Tarantino, ale nie jest też taki nudny, żeby go porzucić w połowie ;)
0
@macio_944 I nikt nie jest w stanie oszacować bardziej precyzyjnie ile zajmie im dopięcie projektu? Robi się po prostu "zakładkę" terminu i można pracować bez presji, ale tu chodzi o marketing, a nie o to, że ich zaskakują kolejne szlify. Dokładnie ten sam zabieg został zastosowany z RDR 2, a mianowicie gra miała mieć premierę na jesień 2017, przełożyli ją na wiosnę 2018, a ostatecznie wyszła w październiku 2018. Teraz robią dokładnie ten sam schemat bo GTA IV miało wyjść na jesień 2025, przesunęli na wiosnę 2026 i wyjdzie pewnie wrzesień/październik 2026.
@bartekvisca Przesuwał.
2
@fart Myślę, że istnieją lepsze sposoby na marketing, niż drażnienie się ze swoją rzeszą klientów. Wydaje mi się, że to dziwna polityka zarządzania, ale może ludzie są tak skonstruowani, że na nich to działa zachęcająco.
1
@fart To nie lepiej ustalić bardziej odległą datę premiery, niż irytować ludzi ciągłym przesuwaniem i narażać się na złe emocje potencjalnych graczy?
3
@NeroTFP1 Tak samo jakby mnie ktoś zapytał o JEDEN najważniejszy film Polski i Zagraniczny. Nie jestem w stanie odpowiedzieć w taki sposób.
Z Polski: Chopin, Czesław Niemen, Kora, Rysiek Riedel, Jacek Cygan, Tadeusz Nalepa
Z zagranicy: Michael Jackson, Freddy Mercury, Whitney Houston, 2pac, John Lennon
0
@tadzik447 No to w takim razie jesteś chyba typem nieroba, który tylko patrzy ja się wymigać od pracy. Nie ma czym się chwalić w sumie.
Telefonik i pierdoły, jprdl...bez komentarza.
0
@clyde Ostatni razem jechałem autobusem w 2008 roku
3
@Kgorecki2500 Nie ma nic gorszego, niż praca, w której się nic nie robi. Czas się dłuży, człowiek się męczy psychicznie i jeszcze nieustanne poczucie tego, że nie jesteś w stanie się rozwinąć w takiej pracy. To się tylko tak, niektórym wydaje, że to praca marzeń ;)
0
@lithotripter Im to zależy tak z 20% na tym by było dobrze dla kraju, a 80 by można było robić machlojki, wpychać znajomych na stanowiska, nadużywać immunitetu i zawyżać koszty by resztę hajsu wyprowadzić na prywatne konto, ale to akurat tyczy się nie tylko PiS, ale i również PO oraz innych partii, które się dobijają do koryta. Idealiści, którzy mają szczere chęci odnośnie zmian w Państwie to są tłamszeni na starcie i nikt ich nie dopuszcza do świecznika, a z czasem dociera do nich to, że by utrzymać się w polityce to muszą opowiedzieć się, po którejś ze stron i zdradzają swoje ideały. Polityka to bardzo brudne środowisko.
0
@Knysz Nie oczekuję, że będą dementować, ale skoro nie można jednoznacznie stwierdzić czy to prawda czy fałsz to nie wykluczam, żadnej opcji. Mam dystans do tego co piszą, dlatego zaznaczyłem w komentarzu "jeżeli to prawda", a nie założyłem automatycznie, że na 100% tak powiedział.
20
To było raczej oczywiste. Gdyby miał trochę oleju w głowie to razem z agentem by zeszli trochę z pensji, zmienili w tym oknie klub i jako pierwszy bramkarz zacząłby się przygotowywać do Mistrzostw.
0
@BORO_12 Tak samo nikt tego nie zdementował. Flick tu mówi jedynie o tym, że o niczym nie wie, ale takie sytuacje, gdzie zawodnik i jego środowisko żalą się mediom, a nie bezpośrednio trenerowi to akurat nie rzadkość.
1
"Dlaczego miałby odchodzić?" - bo ponoć ma problem z zaakceptowaniem swojej pozycji za Cubarsim i Martinezem i nie widzi mu się taka rola jak w poprzednim sezonie. Jeżeli to prawda to dla mnie może odejść już w tym miesiącu.
2
Komentarz usunięty
3
@Bogan Zbyt dosłownie odebrałeś mój komentarz. Chodzi mi o to, że nie zakończyliby z nim współpracy nawet jeśli przechodziliby bardzo głęboki kryzys. Nie twierdzę, że teraz są na dnie czy ocierali już o niego wcześniej tylko uważam, że nawet w takiej sytuacji by się utrzymał na stanowisku bo tak mocną pozycję ma w tym klubie i oczach zarządu, iż cały czas mieliby tę wiarę, że ich z powrotem podniesie.
11
@Safrani Oni tam w Atletico w sposób skrajny pielęgnują sentymenty. Simeone jest dla nich legendą klubu i i chyba sobie postanowili, że będą z nim trwać na szczycie jak i na dnie. To już 14 lat jak prowadzi ten klub.
0
@BorzyKrzys Żeby dzieciom, które oglądają bajkę łatwiej było skojarzyć, że to samochód.
0
@Rifek Dzięki za opinię, ale.....https://zapodaj.net/images/7cae0d349e0c0.png
2
@Cule_10 Sposób jest taki, że się nie patrzysz w tym kierunku i wymuszać myślenie o czymś innym.
1
@Sulimo https://zapodaj.net/images/baf8c69c896fa.png
4
@Sulimo Chyba Cię wkręcają kolego xD