MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon Takie "ekstremum" że widzę to wszędzie, zaczynając od branży rozrywkowej, poprzez opaski LGBT w sporcie, aż po politykę. Są ludzie, dla których to jest istotne i jest ich więcej, niż się może wydawać.
3
@Kgorecki2500 Osobiście wolę tosty, niż ryż z surową rybą w wodorostach.
0
@Arkon To są prawicowcy, ale co w związku z tym? W polityce zawsze była strona lewa i prawa bez względu na czasy. Żaden z tych Panów nie rządzi w Polsce, a Trunp co prawda rządzi jednym z najpotężniejszych Państw na świecie jednak nie czyni to jeszcze świata skrajnie prawicowym. Obecnie na świecie dzieją się przypadłości (i to na globalną skalę) o których pisałem wyżej odnośnie Lewicy.
3
@Arkon To chyba żyjemy na innych planetach bo na mojej obecnie zmierza w kierunku lewicy, gdzie promuje się 10 płci, klęka przez ludźmi o ciemnej karnacji i na każdym kroku widzi rasizm, na planecie, gdzie nie dostaniesz Oscara za film jeśli nie spełnisz odgórnie zarzuconych standardów odnośnie mniejszości rasowych i gdzie każdy serial musi mieć geja lub lesbijkę, tak dla zasady. Tutaj się przekupuje elektorat coraz to większym zasiłkami i rozdawnictwem. To jest ta skrajna prawica? Uważam, że najbardziej obiektywni są ludzie, którzy stoją po środku i dostrzegają skrajności zarówno po jednej jak i drugiej stronie.
1
@Arkon Obracam się w takim towarzystwie, które ma zbliżone wartości do moich, ale nie zamknąłem się w hermetycznym kloszu i mam też oczy, dostęp do internetu oraz też chodzę po ulicach, gdzie wyraźnie widać w jakim kierunku zmierza świat. Nie gloryfikuje czasów i biedy tylko mentalność i priorytety w głowach.
1
@Arkon Teraz to liczy się konsumpcjonizm. Własne gówno zjedzą w telewizji dla pieniędzy, a jak krzykniesz na jakieś łebka w rurkach to się popłacze.
6
@Arkon Tu nie chodzi o Świętowanie wyniku Powstania Warszawskiego tylko pielęgnowanie pamięci o ludziach, którzy postanowili wejść Vabank by walczyć o godność ludzką. Zginęli z podniesioną głową bo uznali, że to lepsze, niż życie w niewolnictwie i całowanie niemieckich butów. Pod tym względem wygrali na własnych warunkach i ja ich za to bardzo szanuję. To były czasy, gdzie ludzie jeszcze mieli honor, wstyd i charakter.
1
@kubix05 Na stoiskach z pamiątkami :)
0
@Arkon Dopóki czuję się jak u siebie w kraju i nie słyszę na każdym kroku ukraińskiego to wszystko jest w porządku. Ważne, żeby to zawsze była w Polsce mniejszość etniczna i Państwo nie zatraciło swojej własnej tożsamości.
2
@kubix05 Do dzisiaj tak robię
0
Leon forma z wczoraj.
10
@JohnKennedy "Mój przyjaciel Hachiko"
1
@Lionel_Messi10 A nie grałem. Trzeba będzie sprawdzić. Dzięki
1
@Lionel_Messi10 Widziałem filmik z tego wydarzenia. Każdy z drużyny wybierał sobie koszulkę. Głównie przewijały się koszulki Ronaldo Nazario, ale Flicku wybrał najlepszą.
0
@Kgorecki2500 A tutaj
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15911970#comment-15911970
1
@Lionel_Messi10 Grałem w to ja jeszcze na kompie, fhuy lat temu :D dobra gierka
3
@Comentateiro Ja tak podejrzewałem, że on ma 77 lat i na drugie ma Krzysztof.
1
@Kgorecki2500 A prosiłem o rekomendacje to nic polecił Pan @Kgorecki2500
1
@Lionel_Messi10 Doom 3 to była kozak! Ja lubię te klimaty
1
@Darek_Maruszczak Wyrażanie własnej opinii w zgodzie ze swoim poglądem na daną sprawę to nie jest "czepianie się". Za Fermina są to duże pieniądze, owszem, ale dla mnie osobiście słowo "gigantyczne" jest tutaj nieadekwatne bo jest synonimem wyrazów takich jak kolosalne lub ogromne czyli takie, które naprawdę ocierają się o największe kwoty transferów (już nawet pomijając Neymara). Nie rozumiem oburzenia bo jako redaktor, który zajmuje się pisaniem publicznych artykułów powinieneś rozumieć, że opinie na temat tych treści będą zawsze zróżnicowane, a każdy ma własną indywidualną perspektywę. Ty również nie musisz się zgadzać z moją.
2
@Darek_Maruszczak Nigdzie nie napisałem, że jest "malutka", ale "gigantyczną" ofertę to dostał od nas Liverpool za Coutinho.
5
@Barca_Big_Moment No ktoś się chyba zatrzymał w 2015 roku bo 70mln to już nie jest gigantyczna oferta.
25
Casado ma mental i umiejętności, które już pokazywał przeciwko topowym rywalom. Utrzymuje się przy piłce równie dobrze co de Jong z tą różnicą, że potrafi grać też do przodu i przecinać obronę jednym podaniem. Bernal zagrał trzy mecze w pierwszej drużynie i tak naprawdę nie wiadomo co z niego będzie, szczególnie po tej kontuzji, więc stawianie na niego kosztem Casado jest kiepską decyzją IMO, a kwota 30mln to chyba jakiś ponury żart. Już wypożyczenie byłoby bardziej sensowne. Hiszpan ma papiery na klasowe granie.
1
@Ojciec5tkidzieci Na PS5 jest Sniper Elite 3, 4 i 5, więc coś z tego sobie wybiorę.
Edit: O, V2 Remaster jest też.
0
@Ramos9248 Na kilka osób czy nóż to Ci nawet sztuki walki nie pomogą. Nic nie noszę i całe życie idę na żywioł.
1
@fcbarcafan19 Sprawdzę to sobie bo chyba nawet mam w abonamencie Plus. Dzięki.
5
Czy jest obecnie na PS5 jakaś sensowna strzelanka pod singleplayer? Lubiłem grać w jakieś Medale, CoD czy BF zanim jeszcze ich odkleiło z tą wizją przyszłości i helikopterami z filmu Avatar.
@Kgorecki2500 @macio_944 @Jakchcesz @Objectivo @marcin62 @Lionel_Messi10 @clyde
0
@Seledynowy Casado pokazał już nie raz wysoki poziom z topowymi drużynami, ale klub stawia na Bernala, który zagrał 3 spotkania w pierwszej drużynie. Potem się okaże, że Bernal nie wypalił i Laporta jeden palec do buzi, a drugi do dupki.
0
@Eklerek A dla mnie np. Yamal prezentuje taki czysto radosny football jakby grał z kolegami na podwórku. Widać, że bawi się z tą piłką.
8
@JohnKennedy Są takie rzeczy, których nie da się wybaczyć.