2

@clyde Placki ziemniaczane z kefirem Krasnystaw i Pomidorowa ze świderkami.

1

@Hshdhrhdh Spróbuj;) Mi się w ten sposób udało, ale efektem ubocznym jest to, że jak się teraz napiję, gdzieś Coca Coli to jest dla mnie wręcz mdła bo odzwyczaiłem się od takiego poziomu słodkości.

1

@Hshdhrhdh Bo od razu się nie odzwyczaisz. Trzeba najpierw słodzić 2 zamiast trzech. Jak dojdziesz do momentu, że jest już dla Ciebie wystarczająco słodka bo kubki smakowe się przyzwyczają to wtedy zaczynasz słodzić 1 łyżeczkę zamiast dwóch, a po kolejnym okresie adaptacyjnym schodzi się do 0.

2

@Hshdhrhdh Ja wolę delikatny posmak witaminy C. Taki cukier z torebki to w ogóle wyeliminowałem ze swojego życia.

3

@Hshdhrhdh Herbatka z cytrynką bez cukru.

1

@Sebastian7 Olimp, 7 NUTRITION

2

@macio_944 Ja mam tylko jedno życzenie, by podchodzić rozsądnie do spotkań i w momencie kiedy trzeba przetrzymać trudniejszą końcówkę to cofnąć się formacją, zacieśnić tę defensywę i chronić ostatnie minuty wyniku, a nie grać ultra ofensywny football jak w 1 minucie.

2

@macio_944 Tak, przy tamtych generacjach ten przeskok był znaczący. Między PS4, a PS5 mocno zauważalne są głównie czasy wczytywania danych bo graficznie to najbardziej rzucają się w oczy detale typu mechy na swetrze czy włosy.

2

@norbi77 To nie są "niewygodne" pytania tylko pytania o coś co jest nielegalne, a to czy Ty ktoś to napisze wprost czy ukryje przekaz w jakimś slangu (myśląc, że moderator jest idiotą i nie wie o co chodzi) to nie ma kompletnie żadnego znaczenia dla administratora strony i nikt nie musi Ci zaglądać w prywatne wiadomości bo odpowiedzi typu "PRIV" jasno sugerują, że dochodzi tam do wymiany zakazanych linków. To, że robisz coś w ukryciu, a nie oficjalnie to nie znaczy, że nagle się te linki robią legalne. Poza tym prywatne wiadomości też można zgłaszać, za nie również można dostać bana, więc siłą rzeczy moderacja ma prawo w nie wnikać. To nie DISCORD.

"Pytania, które nie brzmią np "Macie nielegalny link do strony z meczami?" są zwykłymi pytaniami i tyle"

Na stronie głównej zawsze jest napisane źródło transmisji meczów, więc jeżeli ktoś ze stażem 3000 dni w serwisie jeszcze nie zajarzył i zadaje tego typu pytania to jest traktowany jako nieogarnięty spamer i tyle. Poza tym kto wysyła linki do "Canal+"? XD. Każdy zna adres tej strony. Wystarczy zajrzeć tam, gdzie zawsze jest informacja, a następnie użyć przeglądarki internetowej i wpisać ten kanał.

Problem polega na tym, że ilu użytkowników na stronie tyle życzeń odnośnie zmian regulamin, ale gdyby każdy chciał rządzić to by był jeden wielki śmietnik. Twórca narzuca Kodeks, a użytkownik, który się rejestruje automatycznie godzi się na panujące zasady i zawsze ma też możliwość usunięcia konta jeśli po czasie stwierdzi, że czegoś nie jest w stanie zaakceptować. Dla osoby dojrzałej i świadomej pewnych norm to chyba powinno być to w miarę zrozumiałe.

0

@Filipem A ktoś liczył, że posadzi Lewandowskiego na ławce? Mógł liczyć jedynie na jakieś bardzo rzadkie skrawki minut, a formy nie da się zrobić na ławce.

3

@norbi77 No nie można bo pytania są o nielegalną transmisję typu "gdzie teraz płynie strumyk?" i po prostu nie chcą, żeby na stronie, którą zarządzają odbywały takie akcje, że sobie jakiś użytkownik zaszyfruje pytanie jakimś "g#wno-kodem", a potem sobie podają te linki przez wiadomości prywatne, które TEŻ są częścią tej strony. To, że się to odbywa "za kurtyną" niczego nie zmienia.

6

@Jonyx To są linki do nielegalnych transmisji. Trudno oczekiwać od redakcji, która prowadzi działalność, że da przyzwolenie na szmuglowanie takich źródeł. No weźcie tak pomyślcie czysto logicznie.

2

@Szmulek Ale to żadne odkrycie jest akurat.

1

@kubix05 Do tego mizerię proszę i obiad perfect.

0

@Zelazny_Mike Jasne, zawsze cieszą. Mam nadzieję, że ten rok obrodzi tak jak poprzedni bo u mnie był raj w tamtym sezonie.

0

@Zelazny_Mike Czerwone kozaczki. Ładne, ale to jeszcze nie to. Czekam na konkretny wysyp :D

1

@BorzyKrzys Polska myśl szkoleniowa rządzi się swoimi prawami.

0

@Hshdhrhdh Wolę Sandacza.

0

@clyde No ja też musiałem dzwonić na otwarcie Media Expert i rezerwować xd

1

@Bernard777 Dlatego, że Polska jest w wielu aspektach mądrzejsza, niż Hiszpania.

0

@clyde A to chyba lepszą miałem cenę 5 lat temu bo dałem 2999zł za PS5 z napędem, dwoma padami i grą Ghost of Tsushima, którą od razu sprzedałem za 250zł.

0

@Kgorecki2500 A nie da się tylko zapłacić i za tydzień odebrać plakietkę? Prawie to samo.

0

@Lucyffffer1922 Dodatkowo sznycel cielęcy smarzy się na maśle, a my wieprzowinę smarzymy na smalcu. Oba są rozklepane i w panierce, ale dwa zupełnie inne smaki ;)

0

@gumaz Mielony, ale kojarzę, że niektórzy mówią jeszcze zraz. Sznycel to dla mnie zupełnie coś innego.

3

@gumaz Na piachu. Mieliśmy na osiedlu boisko z utwardzanego piachu tzw "piaskowe".

2

@Kozinho. Ale on zgasił ich wszystkich po kolei, nie tylko Eldo. Te wersy Pelsona czy Włodiego były spoko, ale tylko do momentu dopóki się nie usłyszało tego co zrobił Peja. Po pierwsze ich pojechał w lepszym stylu, po drugiego podszedł do tego na większej ku##, a po trzecie poświęcił im o wiele więcej czasu w swoich zwrotkach.

3

@kubinho1032 No chyba jesteś jedyną osobą w Polsce, która twierdzi, że ich nie zjadł xDDD a podejrzewam, że ta "obiektywność" wynika tylko i wyłącznie z braku sympatii do rapera z Poznania.

Jacek z Warszawy? Proszę Cię hahah Co on biedny przeszedł z tym Ryśkiem przez kilka lat xD

2

@clyde Robienie jakiegokolwiek dissu na Peję to samobójstwo. Nawet jak sie w tym Parias zebrali w trójkę ten Włodi, Pele i Eldo to ich chłop zjadł tak, że nawet kości nie zostały.

2

@AxelF Tak, w takim miejscach są zdecydowanie inne ceny owoców morza bo u nich to jest powszechne jedzenie na co dzień, a nie tak jak jest to odbierane u nas - danie z serii tych egzotycznych. Wiadomo, że jak zamówisz Homara to Cię policzą srogo, ale krewetki, małże, kalmary, ośmiorniczki można zjeść duuuuużo taniej, niż u nas i zawsze świeże. Jak byłem z szefem w jego rodzinnej miejscowości Molfetta to tam te ośmiorniczki bejbi to jedli na żywca (ja się nie odważyłem).

5

@Arkon Najbardziej są szkodliwe takie nawiedzone jednostki z aluminiową czapką na głowie. Gość mówi, że jajka to sam tłuszcz i już można się rozejść bo nie ma kompletnie żadnego pojęcia o czym pisze. Jajko to głównie białko i woda, a tłuszcz jest głównie w żółtku (11%jajka). W dodatku większość tych tłuszczy to omega-3 i omega-6, ale on pewnie zgłębił tajną wiedzę Iluminati.

"Jedno jajko ma taki sam wpływ na skracanie życia co 5 papierosów xD"
" Ser uzależnia jak kokaina" xD

Kolega jest żywym dowodem na to, że bycie veganinem zostawia potężne ślady na psychice i żadna skrajność nie jest zdrowa. Powinien dostać bana za wprowadzanie ludzi w błąd i podawanie nieprawdziwych informacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?