0

@lucca87 Myślę, że jeśli chodzi o graczy ofensywnych to tylko Yamal, Fermin Lewandowski i Ferran będą grali na jednej pozycji. Rashford, Raphinha, Olmo będą grać zamiennie w zależności od potrzeb.

1

@Sapos93 Motylki w brzuchu

0

@Lewangoalski Za Neymara Iniesta.

12

@Faro Tutaj mamy już do czynienia z totalitaryzmem i dyskryminacją bo to jest nakładanie kary na osoby, które ułożyły sobie życie inaczej, niż większość społeczeństwa.

1

@Kgorecki2500 Zatruł się czymś czy co mu dolega?

22

@JohnKennedy Generalnie w ustroju kapitalistycznym mogę zaoferować ludziom Hot-Doga za 200zł, a klient ma dwa wyjścia: Może kupić lub nie. Problem polega na tym, że ludzie akceptują to dymanie i nie wyznaczają granic, więc ktoś na tym korzysta i stopniowo ustawia ten prób cenowy jeszcze wyżej. Ja osobiście już naprawę rzadko chodzę po takich miejscach bo wolę sobie zrobić coś sam w domu w całkowicie innych pieniądzach.

2

@MichuZ44 Też wolę u piłkarzy osobowość typu Messi, Kante, Pedri, Puyol, Cubarsi czy Mane, niż takie jak CR7, Ibrahimowić, Yamal, Ballotelli, ale "The Biggest EGO in Football History" to Cristiano Ronaldo, a nie Yamal.

3

@Derean Ale potem jeszcze czeka nas wielodcinnkowy serial "Rejestracja"

0

@Rifek Nie wiem, ale z opisu tego filmu wynika co innego.

2

@bartekvisca Myślę, że większość tak, bo pracuję z nimi codziennie i jeszcze nikt mi nigdy nie wywalił towaru pod drzwiami. Każda dostawa musi być pokwitowana na papierze z pieczątką, że ją odebrałem. Gdyby taki towar bez dowodu odbioru zginął lub uległ zniszczeniu to wtedy odpowiada za to firma, która go zatrudnia i załatwiają między sobą czy zrzuci na niego koszty.

0

@draxidox Dobry numer z tego gościa co to wypakował w takich warunkach.

2

@MichuZ44 Autorytet xd

5

@Popitek12 Ja podczepiłem talerz i robię tyle samo powtórzeń. Dzisiaj spróbuje podczepić jeszcze sztućce i kilka szklanek.

1

@ShawnC Przecież Ferran znakomicie zastępował Lewego w ubiegłym sezonie.

Kim można było zastąpić w tamtym sezonie Raphinhę? Fatim? To równie dobrze w tym można tam postawić Ferrana albo Olmo i da tyle samo albo i więcej.

1

@Kgorecki2500 Tak się chyba zdarła jakaś liczba.

0

@ketrab321 Chciałbym, ale obawiam się, że to był jego sezon "konia" i ciężko będzie wykręcić, AŻ TAK znakomite statystyki.

2

@marcin62 Dla mnie to studio nie istnieje. Mają okropną politykę tworzenia gier i są niereformowalni. Nawet nie pobieram tych produkcji kiedy są dostępne za darmo, nie mówiąc już o płaceniu za to.

4

@Jonyx Oczywiście, pod warunkiem, że będą nas omijać kontuzje.

1

@LambiPL Muszę kiedyś wypróbować. U mnie też jest taki fajny lokal, gdzie serwują burgery w ofercie sezonowej z sosem na bazie awokado i bobu. Też to zacnie się komponuje ;)

7

@ViscaelBarca2007 Mnie śmieszy kiedy ktoś w ogóle próbuje wywyższać ponad inne dyscypliny ten sport, który akurat jemu bardziej przypada do gustu bo nie ma obiektywnie gorsze/lepsze tylko są subiektywne odczucia. Co z tego, że opowiem komuś o tym co mnie najbardziej jara w danej dyscyplinie skoro on i tak tego nie poczuję w taki sposób jak ja.

2

@xvcWinterSoldier Można, ale samo awokado jest bardzo mdłe. Trzeba je doprawić dlatego albo mieszam z czymś co zdominuje cały smak, albo robię pastę z solą, pieprzem, czosnkiem i sokiem z limonki, żeby nie było takie bezpłciowe.

2

@Chucky Seweryn ogólnie miał fajne piosenki, a Czerwone Gitary to był kozacki zespół.

0

@xvcWinterSoldier Tak, ja jem. A co chodzi?

Zazwyczaj robię sobie pastę na kanapki coś a'la Guacamole, ale dodaje też czasem do Leczo albo blenduję z odżywką białkową. Staram się przemycać na różne sposoby te cenne tłuszcze.

4

@kubix05 Nie mam dzisiaj fasolki po bretońsku, ale za to mam to
https://zapodaj.net/images/6bc11a6bc175c.jpg

0

@Gronek Tak dawno w to grałem, że nawet nie pamiętam już jakie miałem wrażenia i odczucia z tego.

1

@Gronek "a skąd wiesz ze w sklepie nie ma fejkow" - IKS DE

5

@clyde Niestety większość ludzi nie potrafi przewidywać skutków.

2

@Comentateiro W sensie, że życie kogoś zmusi do emigracji? Nie wiem ilu jest w Polsce ludzi z podobnym podejściem, ale wolę klepać biedę u siebie w domu, niż mieć wszystkiego po szyję, ale u kogoś w gościach. Poczucie tożsamości i przynależności do swojego plemienia jest dla mnie bezcenne, więc nie istnieją takie okoliczności, które by mnie osobiście zmusiły do emigracji, ale oczywiście jestem świadom tego, iż ilu ludzi na świecie tyle poglądów.

Dzieci kiedyś odbiorą dowód osobisty z Urzędu, staną się odpowiedzialne za siebie i sami będą mogli wyjść z transparentami i strajkować za czymś zupełnie przeciwnym. Na razie to rodzice decydują według tego co wydaje im się słuszne. Tak jak wtedy, gdy kazali nam chodzić do kościoła mimo tego, że dziś jestem ateistą i był to dla mnie zmarnowany czas.

5

@Katalończyk 99 A skąd pomysł, że Ci ludzie na strajkach opowiadają się w imieniu tych, którzy opuścili kraj? Skoro nie chcą mieć masowej migracji w swoim Państwie to znaczy, że planują tu nadal żyć, a nie jutro wyjechać i żyć w Turcji. Wyjazd na 7dni All Inclusive to nie emigracja. Obstawiam, że ludzi, którzy planują osiedlić się za granicą nie ma na tym strajku, więc tego typu roszczenia w stosunku do tej konkretnej grupy ludzi chyba nie są zbytnio trafne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?