MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RafiVeB Już 8 lat temu, gdyby pojechałem tam na delegację to roiło się od Arabów, ale też pewnie widziałem tego dużo ze względu na to, że mój hotel znajdował się w pobliżu ośrodka dla uchodźców. Teraz mają dodatkowo Afrykańczyków.
0
@Konradowskyy No jak porównamy sobie to lato do tego rok temu to spokojnie można stwierdzić, że bliżej mu do jesieni. To dość przykre biorąc pod uwagę, że w naszym klimacie przez cały rok i tak jest bardzo mało słońca, a większość dni to szaruga lub zimowe ciemności.
0
@Borry Na bramce bo już teraz widać, że będzie z niego taki L.V. z refrenu Coolio - Gansgsta Paradise.
5
@NeroTFP1 To jest właśnie kolejna skrajność pielęgnowana przez grupę ludzi, która nie dostrzega tego, że zaburzył im się balans w życiu.
7
@Lionel_Messi10 No takich prześladowców trzeba brać od razu krótko za mordę. Niestety nie każdy jest się w stanie obronić i co gorsza wstydzą się o tym mówić w domu, więc zazwyczaj problem się ciągnie dłuższy czas. Miałem w gimnazjum takiego cwaniaczka co przypalał w szatni zapalniczką kurtkę dziewczyny z bardzo biednej rodziny. Tak się podle poczułem jak to zobaczyłem, że poszedłem za nim do kibla na którejś przerwie i mu wypaliłem z baniaka. Gość zobaczył krew z nosa na ręce i się popłakał. Tyle było z cwaniaka. Nienawidzę takich bezkręgowców i uważam, że trzeba to tępić na wszelakie sposoby.
4
@Rifek A RM idzie po naplet.
1
@clyde Będę bardzo usatysfakcjonowany jeśli osiągnie chociażby połowę tego co Leo. Ronaldinho był znakomity i nie zrobił tak udanej kariery jak Messi i Ronaldo. Neymar był znakomity i też nie zrobił tak udanej kariery jak Messi i Ronaldo. Teraz warto sobie zadać pytanie co odróżnia jedna dwójkę od drugiej? Ano to, że zarówno Argentyńczyk jak i Portugalczyk od samego początku byli skoncentrowani wyłącznie na footballu. Nic innego się tam nie liczyło. Później oczywiście założyli rodziny i wtedy już piłka nie była na pierwszym miejscu, ale nadal pełne skupienie , rozwój i profesjonalizm. Patrząc na osobowość młodego Hiszpana bliżej mu do tej pierwszej dwójki z Brazylii.
0
@FCB_dimiC Na pewno jest mu bardzo miło :D
9
@FCB_dimiC Niestety, nie mogę się zgodzić.
Kiedy pada deszcz to zazwyczaj jest pochmurno co przekłada się na brak słońca, spadek witaminy D i nienaświetloną szyszynkę, która wytwarza w mózgu melatoninę (tzw. hormon ciemności) powodujący, że robimy się senni. Pomijam już fakt, że całoroczny opad doprowadziłby to kataklizmu.
3
@BulaKG Właśnie nie można nic porobić w dzień i co chwilę jesteś mokry bo pada deszcz. No u mnie to nie mżawka.
0
@clyde Nie będzie takiej sytuacji, ale kto nam broni marzyć.
2
@Hadziuk Jakoś im się nie dziwię.
2
@Faro Brakuje LS, który wniesie jakość od razu z marszu, bez żadnego rozwijania bo walczymy o najwyższe cele, a nie o ćwierćfinał LM i 3 miejsce w Lidze i nie ma czasu na rozwijanie tam wychowanka. Potrzebujemy też jakościowych zmienników w obronie. Martin to nie jest poziom wielkiej Barcelony. Można nim utkać dziurę na kilka spotkań, ale to nie jest zawodnik na finały. Szeroka kadra oznacza, że na każdą pozycję masz praktycznie zawodnika o podobnej jakości.
Co do bramkarza to zobacz sobie jakie bramki strzelał Inter. Sommer też by ich nie obronił bo to mocne strzały z bliska, a nie rogale sprzed pola karnego do których jest czas, żeby się wyciągnąć.
4
@7black4 Szczerze? To mało mnie interesuje co to jest dla ciebie.
0
@Barclonismo To ciekawe bo zawsze myślałem, że to miasto bardziej rozwinięte, niż Częstochowa.
0
@negreanu @Barclonismo No powiem Ci, że nie mieszkam w jakim dużym mieście. 200 000 tysięcy mieszkańców. Nie spotkałem się jeszcze z ani jednym punktem (niezależnie czy mówimy o sklepie, warzywniaku, restauracji czy budce z kebabem) żeby nie mieli terminala.
2
@Barclonismo To nie jest pomysł na biznes tylko pomysł na upadek biznesu bo jeżeli nie dostosujesz swojego interesu do obecnych standardów w społeczeństwie to długo nie pociągniesz. Dzisiaj jest taka konkurencja, że liczy się wyłącznie walka o klienta. Potem zgłaszają się do programów typu "Kulinarne rewolucje bo coś nam nie idzie".
Odpowiedziałem tylko po edycji komentarza, więc mogę powtórzyć - "Jeśli są paragony to w porządku, ale gotówka nie zostawia śladów, więc cwaniaki wcale "nie rzadko" na tym korzystają."
2
@Barclonismo Jeśli są paragony to w porządku, ale gotówka nie zostawia śladów, więc cwaniaki wcale "nie rzadko" na tym korzystają.
Poza tym dlaczego klient nie dostaje wyboru? Tylko narzuca mu się jedną formę płatności i to w czasach, gdzie przeważnie każdy chodzi tylko z plastikiem? Taka polityka ma służyć większej ilości klientów? Przecież on nikomu nie robi łaski, takich lokali jest całe mnóstwo i to w pobliżu.
8
@sciahoo Nie wiem co chciał tym osiągnąć i co trzeba mieć w głowie, ale na własne życzenie popełnił seppuku (Natura cebulowego Janusza wzięła górę), a Cash Only świadczy o tym, że dodatkowo szemrany. Tym bardziej, że rzadko kiedy ktoś domawia dodatkowe talerze i sztućce, więc profit praktycznie żaden, a antyreklama i rozgłos poszły w całą Polskę.
"– Notorycznie mieliśmy sytuacje, że przychodziły całe rodziny z własnymi napojami i zamawiały jedno danie promocyjne na wszystkich —"
To się robi zakaz wchodzenia do lokalu z własnym jedzeniem i napojami (Tak jest w wielu miejscach), a to że zamówili sobie jedno danie na kilka osób to nie powinno go interesować tylko powinien ładnie przynieść ilość talerzy adekwatną do osób. Nikt ich nie zabiera do domu. Potem wracają do zlewu restauracji i trzeba je umyć (To podstawowy zakres obowiązków w tej branży). Niech jeszcze postawi ciecia przy kiblu, żeby kasował 5zł za wejście to z pewnością będzie tu ulubione miejsce dla lokalnej społeczności.
Pomysł na nowy szyld - The Bill
0
@kondzix2115 Jedynka mnie tak oczarowała, że trzasnąłem tam platynę. Również czekam na 2
1
@konrad1661 Powiem szczerze, że nie jestem fanem. Nie wciągnął mnie ten świat.
1
@macio_944 Dla mnie subiektywnie ciekawszy był świat Sapkowskiego dlatego
Wiedźmin > LOTR > SW > Potter > Avatar > Diuna
2
@Kgorecki2500 @macio_944 Gdyby ktoś wziął się za Universum "The Witcher" tak porządnie jak się wzięli za LOTR i SW to dzisiaj mogli by walczyć jedynie o 2 miejsce :) I nie zapominajmy też o Harrym.
9
@Kgorecki2500 Andrew Garfield. Bardzo go polubiłem po filmie "Przełęcz Ocalonych".
1
@Sulimo Far Cry Primal - Uwielbiałem tę część.
Później zrobiłem jeszcze Horizon Zero Dawn, Days Gone, God of War, Spiderman, Sherlock Holmes, Hellblade, A Plague Tale, Ghost of Tsushima, AC Origins i kilka innych.
1
@Kgorecki2500 Bardzo cenię zarówno jedno jak i drugie universum. Tematyka to jest już kwestia indywidualnego gustu. Zarówno LoTR jak i SW mogę oglądać raz do roku.
1
@barcanawieki Najlepsze są te "niby" wpadki, że ktoś tam przez przypadek zamieściłem informację, której być nie miało, albo, że doszło do nieznanego wycieku xD
Tak się dzisiaj uprawia marketing. To podręcznikowy chwyt, który bardzo dobrze działa na ludzi.
6
@Criss18Barca Płacę kartą i nie daję napiwków. Pracodawca jest od tego by płacić za ich obowiązki i zrzucanie tego na klientów jest abstrakcyjne. Wysoka jakość posiłków i obsługi to powinien być standard jeżeli chce się prawidłowo rozwijać biznes i przyciągać klienterę bo konkurencja jest tak duża, że zawsze można iść, gdzie indziej. Jeżeli ktoś czuje, że za mało zarabia to trzeba szukać innej pracy. Tak ogólnie robią ludzie. Już wystarczy, że zaczynają narzucać "opłatę serwisową". To taka opłata za to, że chciało im się wstać do pracy i zrobić Ci jedzenie za które zapłaciłeś. Ten kapitalizm przybiera coraz bardziej karykaturalną postać. Potem będzie opłata za toaletę w lokalu + premia dla sprzątaczki, że podłogę tam ładnie umyła.
Nie długo pójdę do fryzjera, a on powie, że jak zostawię napiwek to mnie obetnie prosto.
0
@VegetaPolska O żesz Ty kusicielu
https://media1.giphy.com/media/v1.Y2lkPTc5MGI3NjExYm9yb2ZxamVuZjZ1bm5sd3IwdGVrNDM4bGlicTF4NmdjeHF4YzZtciZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/p0jZ5vMFp0ovK/giphy.gif
2
@Czajka90 Ilu chłopów się zmieściło do garnka?