MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@PatrychoO Wszystko zależy, gdzie. U mnie jest lokal, gdzie mają wręcz szokujące ceny patrząc na obecny rynek bo smaczną Capriciosse można zjeść za 32 złote w rozmiarze 35cm. Jedyny minus, że długo się czeka bo mają tam zawsze opór ludzi.
4
@BorzyKrzys Edyta była najbardziej naturalną wokalistką na polskiej scenie i wręcz hipnotyzowała swoimi oczami na tych stary minimalistycznych videoklipach. Czysty głos, naturalna słowiańska uroda i autentyczne teksty prosto od serca.
2
@DonCarletto Może i ma potencjał, ale obecnie jest za cienki, żeby u nas grać. Poza tym ma irytującą osobowość. Brakuje mu ogłady.
15
@Filipem Kogo? Garnacho? FCB za wysokie progi dla takiego pazia. Może sobie jedynie poudawać cieszynki naszych cracków.
1
@tbas Burdel jest od wielu lat, a jednak piłkarze, którzy chcieli dołączyć to dołączyli. Ostatecznie to jest zawsze kwestia chęci. Problem Nico polegał na tym, że miał za dużo doradców, którzy mu narzucali "tradycję" i mu tak doradzili, że podpisał 10 letni kontrakt w klubie, w którym nie rozwinie skrzydeł. To tak jakby posadzić roślinę w zbyt małej doniczce, gdzie nigdy nie wypuści szerzej korzeni i nie urośnie. Może jedynie liczyć na to, że będzie wykręcał na tyle dobrze liczby, iż ktoś się pokusi o wpłacenie tej nowej klauzuli 90mln i da mu szansę na to by stać się dużym nazwiskiem w piłce bo grając najlepsze lata w Bilbao będzie tak słynny jak i jego brat. Szkoda tego potencjału, no ale cóż, każdy jest kowalem swego losu.
3
@Hasszz Ty nazywasz ludzi, których nie znasz słabymi i fatalnymi, więc jesteś zdecydowanie gorszy. Zresztą wystarczy wejść głębiej w profil i poczytać to plucie jadem.
0
@Hshdhrhdh
1. Jajecznica ze szczypiorkiem na maśle i kajzerka z pomidorem + herbata
2. Rolada wołowa w sosie z kluskami i surówką
3. Spaghetti Carbonara
4
@NeroTFP1 No dla mnie to niczym się nie różni od handlarzy aut tylko, że Ci od nieruchomości obracają większymi sumami. Jeden kupuje rozklekotanego Mercedesa, remontuje go i sprzedaje z zyskiem, a drugi kupuje mieszkanie w rozsypce, remontuje je pod klucz i sprzedaje z zyskiem. Wiem jaki mamy ustrój gospodarczy, więc w ogóle mnie nie dziwią tego typu pomysły na zarobek.
2
@Hshdhrhdh Tak, ewentualnie taką
https://zapodaj.net/images/22a26a68b1e08.png
2
@Hshdhrhdh Wygolone boki i dłuższa góra. Nie ma dla mnie lepszej.
0
@BorzyKrzys U mnie kino USA już zeszło na drugi plan. Teraz stawiam na filmy Europejskie, Bollywood i Azję.
12
@Filipem Cancelo świetny ofensywnie, ale w bronie kuleje. Brakuje mu czasem zimnej głowy. Wolałbym kogoś kto podniesie jakość obrony.
4
@marcin62 A za wodę spuszczoną w kiblu też pobierają opłatę?
0
Pany, polecicie Rower Crossowy w budżecie 3K dla laika ? Z tego co się zorientowałem to najlepszy osprzęt w tych widełkach cenowych oferuje Unbike, Northtec, Stark i Tabou. Nie zależy mi na tym by na ramie pisało Trek czy Specialized (bo takie ogołocone modele też widziałem). Bardziej celuje w to, żeby te przerzutki, hamulce i amory były na przyzwoitym poziomie jeśli chodzi o rowery w tej budżetowej półce.
0
@MaŁolat No tak, wygląda na to, że Cross będzie dla mnie idealny. Polecisz coś w budżecie 3K? Z tego co się zorientowałem to najlepszy osprzęt w tych widełkach cenowych oferuje Unbike, Northtec i Tabou. Nie zależy mi na tym by na ramie pisało Trek czy Specialized. Bardziej celuje w to, żeby te przerzutki, hamulce i amory były na przyzwoitym poziomie jeśli chodzi o rowery w tej półce.
4
Mam pytanie do ludzi, którzy się znają na rowerach. Ja osobiście słabo ogarniam temat, więc może ktoś mnie pokieruje w dobrą stronę. Szukam roweru, który będzie "kompromisowy". W sensie, że większość jazdy będzie się toczyła po asfalcie, więc nie chce mieć takich zajebiście grubych opon terenowych, ale też nie chciałbym się od razu wyglebić na jakichś cieniutkich szosówkach, gdybyśmy jednak mieli odcinek leśny. Czytałem, że istnieją takie rowery jak "Fitnessowy/Urban". Czy w takiej kategorii najlepiej szukać?
0
@Filipem Na bocznych pozycjach obrony to również nie jest jakieś powszechne zjawisko by po pierwsze LO wykonywał rzuty wolne, a po drugie strzelił ich ponad 40. Ilu jest takich bocznych obrońców w historii?
1
@NeroTFP1 Obecnie mieszkanie dwukopokojowe. 190zł za 2 miesiące. Mieszkam sam.
Laptop, Indukcja, Czajnik, AirFyer, TV z konsolą, pralka, ładowanie telefonu, światło, Router, Odkurzacz
4
@lajcior Koks, prostytutki i strzelanina.
3
@gumaz Najgorsi są Ci, którzy nie doceniają siły morza. Widziałem rok temu jak się jakiś gościu za daleko wypuścił i już nie był w stanie wrócić bo co przepłynął to go zaraz prąd cofnął w to samo miejsce. Chwytał się boi, odpoczywał chwilę i znowu próbował i znowu to samo. W końcu jakiś ziomek wypłynął po niego, złapali się za ręce i zaczęli razem płynąć powoli na plecach. Wyszli z wody chyba 20 minutach umordowani tak, że nie mogli się podnieść z plaży.
10
@gumaz Ani jedno, ani drugie. Po prostu głupota małego dziecka. Jako małe gnojki chodziliśmy sobie grupką kolegów na pobliski basen, który miał wyznaczone strefy głębokości. Złapałem się krawędzi basenu i stopniowo zacząłem przesuwać na sam koniec basenu, gdzie było 1,70m głębokości. Puściłem się tego murku, żeby sprawdzić ile mnie kryje no i tylko ręce mi wystawały, a ja nie mogłem się odbić do góry. Mogę tylko powiedzieć, że legendy o tym, że Ci całe życie przelatuje przed oczami to prawda bo autentycznie zaczęło mi się pojawiać przed oczami wszystko co za chwilę stracę. Na szczęście w tym młynie chlapiących dzieci dostrzegł mnie ratownik i z pełnym impetem podciągnął do góry i kazał wypier* z basenu xd
0
@Astad Jeśli poszedłeś na L4 np. 15 lipca, to na koniec miesiąca dostaniesz po prostu wypłatę pomniejszą o 20% za kolejne 16 dni miesiąca (Lipiec ma 31). I tak samo w sierpniu dostaniesz przelew od księgowej pomniejszony o 20% za pierwsze 17 dni miesiąca (bo łącznie z poprzednim masz 33 dni robocze). Następne wynagrodzenia przelewa Ci ZUS.
1
@Astad https://zapodaj.net/images/b5bc23393222a.png
0
@lucca87 No ja, gdzieś nadal jestem sceptyczny co do tego czy uda się podnieść jakość na lewym skrzydle, ale czas pokaże. Na pewno nie będzie gorszy od Fatiego jeśli chodzi o rotacje, ale czy to zawodnik na Once de Gala to nie wiem.
0
@Chaoss W sensie, że 200m2 łatwiej ogrzać, niż 100m2?
0
@aspr1me Parterówkę łatwiej ogrzać zimą, więc koszty energii też są mniejsze.
1
@RozowaPantera Bierz Lawasz bo bez chlebka się nie najesz
3
@Rastafarnianin Ja tak mam z gotowaniem ziemniaków. Jak patrzę na garnek to dłużej się gotują.
22
@TR3YWAY Po tym w jaki sposób to napisała to podejrzewam, że jest introwertyczką, która zmaga się z nerwicą lękową. Dla takich osób już samo wyjście z domu jest sporym wyzwaniem. Takim też osobom o wiele łatwiej jest przyjąć jakąś postać pod pseudonimem w sieci, niż się komuś spowiadać na żywo.
0
@Arden Ja bym to inaczej ułożył i na pewno nie byłoby tam Neymara kosztem Iniesty