2

@Arkon Bardzo lubię sałatki wszelkiego rodzaju i bardzo często je sobie robię, ale obecnie jestem na diecie wysokobiałkowej ze względu na treningi siłowe i mięso jest dla mnie głównym źródłem tych składników. Oczywiście mógłbym te niedobory dobijać sobie odżywką białkową, ale stosuję ją tylko wtedy, gdy nie mam czasu zjeść. Z kolei białko roślinne to nie to samo co serwatka i trudniej jest je gromadzić. Generalnie moje dania w ciągu dnia są zbilansowane, więc to też nie jest tak, że rano mięso, obiad mięso i kolacja mięso, ale przeważnie jest tak, że raz dziennie się pojawia w jakiejś formie. Na ziemniakach z jajkami sadzonymi i kefirem też bym przeżył. Myślę, że jakby mi ktoś zrobił takie wyzwanie by nie jeść mięsa przez miesiąc to doskonale bym sobie z tym poradził. Jestem np. dużym fanem kotletów sojowych, które według mnie smakują trochę jak grzyby "kania" :D

3

@Arkon Szczerze? Codziennie. Ryby jem 2-3 x w tygodniu jeśli liczymy też np. sałatkę z tuńczykiem. Oprócz tego jakieś filety z AirFyer i nie tylko kupne bo wujek ma prywatny staw, ojciec zapalony wędkarz, więc dość często znosi do domu jakiegoś Sandacza, Szczupaka czy Lina. Z tym, że mięso tylko gotowane, duszone, pieczone lub grillowane. Nie smażę w ogóle.

1

@PIWOSZ89 Nie prawda. Jest to typowo polskie danie. Ma o wiele dłuższą historię, niż to co mają na Litwie i Białorusi. Na Litwie mają bigos z dodatkiem kwaśnych jabłek. Tak samo w błędzie są ludzie, którzy twierdzą, że schabowy to nie jest polskie danie bo schabowy co całkiem inna potrawa, niż sznycel wiedeński. My smażymy wieprzowinę na smalcu, a oni cielęcinę na maśle.

1

@gumaz Dosłownie nikt, ani tutaj, ani w tamtej dyskusji nie wymienił Bigosu.

0

@HypeR Schabowy jest polskim daniem bo to nie jest ta sama potrawa co sznycel wiedeński. Inny gatunek mięsa oraz forma usmażenia. My robimy kotleta z wieprzowiny i smażymy go na smalcu, a oni z cielęciny i smażą go na maśle. Równie dobrze można powiedzieć, że pierogi nie są polskie bo takie pierożki z różnego rodzaju nadzieniem to ma wiele krajów na świecie (Pielmeni - Rosja, Wareniki - Ukraina, Gyoza - Japonia, Empanadas - Hiszpania albo Czebureki)

0

@gumaz No dla mnie jest to bardzo ubogie danie. Zjeść zjem, ale fanem nigdy nie byłem. Mięso z ryżem, kapusta i sos pomidorowy.....znam lepsze połączenia.

4

@tbas Każdy z nich hipokryzję ma w żyłach i nic sobie nie robi z tego faktu.

0

@pt9 Bardzo mało wiemy na temat kosmosu i tego, gdzie sięga. Dzieją się tam rzeczy, o których nie mamy pojęcia bo nie posiadamy na tyle rozwiniętej technologii by to zweryfikować. Podobno doszło tam do jakiegoś wybuchu w wyniku, którego powstał odłam w postaci planety. Przez ogromne pokłady czasu planeta zmieniała swoją formę i atmosferę, gdzie zaczęły zachodzić procesy ewolucji. Powstały pierwsze żywe bakterie, rośliny, a później coraz bardziej rozwinięte istoty.

2

@HypeR U mnie gołąbków nawet nie ma w pierwszej piątce ;)

11

Hiszpan chyba myślał, że jak trenował Barcelonę i jest legendą tego klubu jako piłkarz to zaraz się posypią oferty z czołowych klubów Europy i będą jednocześnie duże pieniążki jak i prestiż, a tu ZONK i duże kluby go nie chcą bo mają lepszych kandydatów, a kluby średnie mu nie dadzą tyle kasy ile by chciał, więc tkwi w martwym punkcie. Skończy się tak, że pójdzie do Arabów lub Japonii i to będzie wszystko jeśli chodzi o tę karierę trenera.

2

@Comentateiro Już mieliśmy takiego. Teraz trenuje Szahtar Donieck ;)

1

@qbsonFCBarca Mam to samo. Czasem chłopaki mają ze mnie beczkę bo jak jesteśmy u mnie na posiadówce to do wódki na popych robię sobie wodę z cytryną.

1

@FcPortoFan1999 Jest "Trzecia Droga" z prezenterem TVN ale lepiej ją pominąć milczeniem.

12

@marcin62 Polaryzacji ciąg dalszy. Mentalu nie wydłubiesz.

3

@Kgorecki2500 Żeby to jeszcze były soki pomarańczowe. Te co stoją na półkach to jest woda rozcieńczona z sokiem zagęszczonym. Dużo lepsze są te, które stoją w lodówkach na dziale z surówkami np. Vital Fresh.

0

@Trojanek23 Po odejściu z Galatasaray w sezonie 11/12 został trenerem Arabii Saudyjskiej i rok później zakończył karierę.

0

@qbsonFCBarca Przeglądam inne strony i chodzę do kuchni robić sobie coś do picia.

1

@qbsonFCBarca A myślisz, że czemu zadaję tu takie pytania: :D Już o 8:00 byłem obrobiony.

2

@draxidox Typowy śliski cwaniaczek kombinator.

1

@krycha2201 A to już było i to całkiem nie dawno ;)

1

@BorzyKrzys Największymi rasistami są czarnoskórzy, którzy atakują białych nawet w tak absurdalnych sytuacjach. Tak jak wtedy co jeden kolega drugiemu wysłał brązowego M&M przez social media.

1

@Safrani Przyznam szczerze, że kliknąłem tylko raz w tę dyskusję by zobaczyć czego dotyczy link, ale nie zagłębiałem się w odpowiedzi bo od jakiegoś czasu męczą mnie już te polityczne konwersacje i przeciąganie liny.

0

@mrboom No często jest tak, że ktoś od zawsze z kimś był i z jednego związku przechodził do drugiego, a potem kiedy doznał takiej dłuższej pauzy i ogarnął sobie całe życie pod egzystencję SOLO to stwierdził, że tak mu jest bardziej komfortowo i nie ma powodu by to zmieniać. Znam osobiście kilka takich osób.

0

@damianex10 Dzisiaj jest u mnie ciepło pomimo tego, że jest dość pochmurno.

1

@BulaKG Jest taka znakomita scena w filmie "Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona" odnośnie wypadku samochodowego.

Gdyby telefon zadzwonił minutę później, gdyby rower nie zajechał drogi, gdyby taksówka nie przepuściła kogoś na ulicy to by się nie spotkali w tym miejscu i nie byłoby wypadku.

0

@LambiPL Myślę, że gdyby im marzły to nie mogłyby funkcjonować w swoim środowisku bez skarpet i butów, a jednak funkcjonują.

0

@vangoor To już trzeba pytać osób, którzy mają podobne hobby.

0

@Zoker Mocne. Nie będę rozwijał tematu bo zapłacili najwyższą cenę za głupotę. Wszyscy, którzy wsiedli do auta.

2

@gumaz Oczywiście, że ma bo nie istnieje coś takiego jak jeden słuszny sens życia. Każdy oczekuje od niego czegoś innego. Jedni całe życie dążą do tego by założyć rodzinę, postawić dom z białym płotem, spłodzić dzieci i zasadzić drzewo, a inni biorą plecak na ramię i jadą autostopem zwiedzać świat. Są też ludzie z gatunku typowych samotników, którym wystarczy drewniana chata w lesie przy rzece i pies. Wiązanie się z kimś tylko z myślą, że kiedyś będzie Ci usługiwał na starość jest bardzo słabą motywacją dla osób, którzy są usatysfakcjonowani poczuciem swojej przestrzeni.

0

O czym dziś porozmawiamy? Biorę po 500 i słucham Państwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?