MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Joint21 Nie no super podejście haha
4
@sejtan To teraz sobie sprawdź jaki procent Polaków do 40 roku życia nie posiada dzieci. Życzę powodzenia każdej partii, która to wprowadzi bo to będzie polityczne Seppuku, a oni tam analizują takie rzeczy, więc się za bardzo nie nastawiaj. Dzięki za dyskusję, ale dzieli nas przepaść światopoglądowa.
11
@jacobFCB Zamiast walczyć z tym regresem intelektualnym to oni pod niego jeszcze dostosowują cały system. Jeżeli tacy ludzie odpowiadają za rozwój cywilizacji to jesteśmy w głębokiej otchłani.
9
@sejtan "Zrób sobie dziecko, albo będziesz płacił więcej od innych" - takim szantażem. Tak jak napisałem wyżej. Ja już PŁACĘ tym, że składam się na 800+ razem z Tobą, ale pobierasz je wyłącznie Ty, rozumiesz to?
8
@sejtan Po pierwsze jeśli myślisz, że szantażem da się kogoś skłonić do tak istotnej dla całego życia decyzji to jesteś w grubym błędzie. Ani politycy, ani tacy totalitaryści jak Ty nie będą mi życia układać. Po drugie w końcu przyjdzie czas, że się ludzie poirytują do tego stopnia, iż zaczną wyjeżdżać za granicę i wtedy będziesz miał swoje emerytury geniuszu.
Obecnie zasuwam na socjal dla Twoich bombelków, więc darmozjadów to szukaj w swoim otoczeniu.
26
@sejtan Wyjdź i zamknij drzwi za sobą.
54
@draxidox Przecież 800+ to już jest forma bykowego bo na ten socjal składa się KAŻDY bez względu na to czy ma dzieci czy i ich nie ma, a część tego co im zabierają mogą sobie w jakimś stopniu odzyskać tylko Ci, którzy te dzieci posiadają, więc osoby z takimi pomysłami powinno się natychmiast wystrzelać po pysku płaskimi.
0
@clyde No i bardzo słuszna inwestycja. Klimatyzacja, której potrafi się używać z głową praktycznie eliminuje problem wysokich temperatur w pomieszczeniach zamkniętych, a i dogrzać potrafi zimą.
0
@th@les Możesz mieć włączony automatycznie w ustawieniach przeglądarki. Mi działa bez problemu, ale jak włączę VPN to od razu mam
https://zapodaj.net/images/8775eb7fbfd01.png
Przypadek?
0
@Jonyx Tylko osoby z włączonym VPN tak mają, więc redakcja Wam tutaj nie pomoże. Powyłączajcie sobie to ukrywanie IP.
1
@th@les A nie masz przypadkiem włączonego VPN z antywirusa lub przeglądarki?
0
@jeonek Rozumiem, a jakie są Twoje ulubione zespoły?
1
@Konradowskyy No tylko na to liczę, ale debiut mieli mieć w tym roku, a tu ani widu, ani słychu.
0
@PatrykBarca Matura to bzdura i nie jest wyznacznikiem niczego, ani tego czy ktoś jest mądry, ani tego czy ktoś jest inteligentny, ani tego czy ktoś może zarządzać, ani tego jakie kto ma życie.
0
Lubicie taki zespół jak "Elektryczne gitary" z Kubą Sienkiewiczem? Mam wrażenie, że jest to mocno niedoceniany zespół. Wielokrotnie pojawiały się tu jakieś rankingi polskich zespołów i w gąszczu komentarzy tylko jakieś pojedyncze jednostki wspominały o nim, a tak tylko się przewijały Myslovitz, Lady Pank, Maanam, Dżem, Perfect, O.N.A., T Love, Coma, Kult, Hey, Budka Suflera, Republika itd.
1
@Karol145 No i równo ze wzrostem zainteresowania rosną ich zarobki bo jeżeli zobaczysz ile dzisiaj zarabia Ewa Pajor, a ile kiedyś zarabiała Printz, Akers czy Abigail to jest przepaść. To, że te zarobki nadal tak drastycznie różnią się od męskich wynika z tego, że to zainteresowanie rozwijało się dużo, dużo, dużo wolniej. Za 10 lat piłkarki będą jeszcze więcej zarabiać, ale nadal mnie niż mężczyźni i to jest naturalna kolej rzeczy. Nie wiem w jaki sposób chciałbyś to obejść lub przyspieszyć, ale inwestycja w większe pensje nie sprawi, że to zainteresowanie w społeczeństwie będzie rozwijać się żwawiej, gdyż są to dwa zupełnie niezależne od siebie czynniki.
2
@Karol145 Problem polega na tym, że Tobie się wydaje, iż zainwestowanie większych pieniędzy w rozwój kobiecej piłki sprawi, że nagle męskiej widowni się odmieni i powiedzą "Hej! To jednak nie jest nudne" i to jest właśnie błąd myślowy bo skupiasz się wyłącznie na skutkach, a nie na przyczynie. Próbowałeś kiedyś rozwikłać tę zagadkę DLACZEGO? kobieca piłka jest postrzegana przez mężczyzn czy nawet przez kobiety za nudniejszą? Zauważyłeś, że kobieca siatkówka, koszykówka, hokej są również postrzegane jako mniej ciekawe? To teraz znajdź wspólny mianownik przez, który tak się dzieje, że te sporty drużynowe uważane są za rozrywkę gorszej jakości. Bardzo jestem ciekawy wniosków, które wyciągniesz.
Na koniec tylko dodam, że żadne pieniądze nie zrównają popularności tych dwóch form footballu.
5
Żeby tylko to był mem, a nie rzeczywistość....
https://zapodaj.net/images/f3a5a65e90426.png
1
@karolszymek Unravel, Inside, Little Nightmare
3
@Karol145 Ale ja nie wiem czego Ty nie rozumiesz. Kluby piłki męskiej mają podpisane WIĘKSZE umowy sponsorskie, dostają WIĘKSZE pieniądze za udział w turniejach, generują WIĘKSZY zysk biletów i dostają WIĘKSZE pieniądze za prawa telewizyjne, więc są w stanie dać WIĘKSZE wynagrodzenie swoim zawodnikom. Nie wiesz jak funkcjonuje kapitalizm?
3
@Starrk Otrzepał się z kurzu i poszedł do domu.
2
Uwaga bramki
1
@gumaz O! no widzisz. To wiesz o czym mówię.
3
@LeoMessiiBarcaPepa Jak zaczynał podbijać scenę to był naprawdę dobry bo te występy były bardziej naturalne. Później zaczął gwiazdorzyć i stosować na siłę jakieś schematy jakby przeczytał 100 podręczników "Jak zrobić profesjonalny Stan Up".
1
@gumaz No jest to lepsza alternatywa dla napojów słodzonych, ale dla mnie to nadal się za słodkie do picia. Jak odzwyczaisz się od spożywania cukrów w postaci batonów, lodów, Coli czy cukru w herbacie to później wszystko Ci się wydaje bardzo słodkie. Kiedyś jak słodziłem 2 łyżeczki cukru i nagle przestałem w ogóle słodzić to było to tak gorzkie i niedobre, że stwierdziłem, że nie ma szans, ale przemęczyłem się miesiąc i później te odczucia już nie były takie same.
5
@gumaz Prosty wybór bo nie ma wody mineralizowanej. Ja się już oduczyłem picia tych słodzonych farbek i teraz nawet jak się napije, gdzieś na imprezie Coli to mnie mdli jakbym zjadł kilo lodów waniliowych.
1
@Konradowskyy Różnica jest taka, że eFootball czy UFL jest dostępny za darmo, więc raczej zrozumiałe, że nikt w to nie inwestuje jakichś wielkim pieniędzy i ogromu pracy, a za guwno od EA krzyczą sobie ponad 300zł na premierę, oraz ponad 500zł za wersję z dodatkowymi kartami.
6
@pluszek Wyobrażacie sobie zaprosić do jednego studia Giertycha, Lisa i Wałęsę ? xD
1
@Eklerek Tomek jest TOP