MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ZuczekFCB1899 Po pierwsze kupiłem ją na premierę i nie miałem w co grać. Bardzo mało produkcji było typowo pod PS5 i nawet dzisiaj nie ma szału pod tym względem, a minęło 5 lat. Druga sprawa to kształt tej konsoli. Nikt nie wymyśli już nic lepszego, niż zwykły, smukły kwadrat, który zajmuje mało miejsca i pewnie leży na blacie. Trzecia sprawa to awaryjność padów. W żadnej innej poprzedniej konsoli nie psuły mi się tak pady jak Dual Sense. Problem jest na taką skalę, że powstały nawet zbiorowe pozwy w USA dotyczące wady fabrycznej, a konkretnie "dryfujących analogów". Mam, posiadam i w ogólnym rozrachunku nie żałuję, że kupiłem ALE nie minąłem się tutaj z prawdą twierdząc, że PS4 czy PS3 były wykonane po prostu lepiej. Czas wczytywania to nie wszystko. Każda nowa konsola będzie miała lepsze podzespoły w środku, ale chodzi jeszcze o ogólną jakość wykonania.
0
@michaleu PS4 było dla mnie o wiele lepszą generacją. Nawet PS3. Niestety najnowsza edycja nie jest już taka świetna.
0
@Mezocyklon87 Omen na pewno w Topce, razem z Egzorcystą i innym dobrymi filmami z tego gatunku, ale czy najlepszy? Dla mnie chyba nie, ale obejrzałem setki, a może nawet i ponad 1000 horrorów, więc chyba innych faworytów bym miał do tego miana. Jak lubisz ten nurt kina to mogę Ci podsunąć jakieś dobre tytuły, których może nie widziałeś.
1
@APTAPT Niesamowita historia.
12
@gumaz Gdzie to zatrzymanie? wszystko wskazuje, że im uciekł bo gość zamiast go złamać na ziemie to chwycił za rączkę. Wielkie chłopisko się powinien na nim uwalić jak byk na sianie, ale chyba brakło cojones albo po prostu jakichkolwiek umiejętności.
0
@draxidox Mi też nie. Gość z miejsca powinien mieć zabrane prawko dożywotnio, ale wkurwia mnie jak ktoś manipuluje filmikiem i dostrzegam takie brudne chwyty.
0
@draxidox Gość jedzie szybko, ale mam nadzieję, że widzicie to, iż film jest dodatkowo umyślnie przyspieszony by sprawił wrażenie jeszcze bardziej szaleńczej jazdy.
0
@Eto'o9 R10 Ale tu nie chodzi o to by kupić zawodnika tylko po to "by w tym sezonie" tylko o takiego, który w dłuższej perspektywie da nam spokój na lata jeśli chodzi o lewe skrzydło. My szukamy piłkarza na tę pozycję od 2017 roku i chcemy sobie tam ukształtować piłkarza, z którym będziemy mieli szansę na LM "co roku", a nie tylko teraz i w następnym sezonie. Na ten moment Diaz jest lepszy, ale Nico ma potencjał by grać przez wiele lat na jeszcze wyższym poziomie.
1
@adamek20151 Nie no, woda do rozgrzanego oleju jest generalnie najlepsza. Od siebie mogę jeszcze polecić rozmrażanie szyb w aucie wrzątkiem.
1
@Comentateiro @BORO_12 Obecnie w ogólnym rozrachunku Raphinha daje więcej, niż Nico, ale uważam, że to się może szybko zmienić. W tym momencie postrzegam Hiszpana jak kwiatek, który tkwi w zbyt małej doniczce i nie jest w stanie szerzej rozwinąć korzeni, ale transfer do Barcelony to będzie przesadzenie go właśnie do tej większej donicy i tu może się pięknie rozwinąć ze swoim potencjałem. Są pewne aspekty, w których już teraz jest lepszy np. umiejętność szybkiego minięcia rywala - czyli, gdy zatrzymuje się z piłką przy linii bocznej i ma przed sobą obrońcę, który próbuje go odciąć od możliwości. Wtedy Nico ma ten zryw z miejsca, którym potrafi wziąć gościa na szybkość wzdłuż linii. Brazylijczyk w takiej sytuacji albo wycofuje piłkę w niższą strefę boiska, albo obija nogi i szuka outu. Również drybling stoi u Nico na wyższym poziomie i łatwiej mu przychodzi przekładanie piłki na bardzo małej przestrzeni. Raphinha zazwyczaj wykonuje kilka prostych, zaplanowanych wcześniej w głowie ruchów z myślą by tę piłkę jakoś przetransportować w środek pola karnego. Często jest to takie dynamiczne "nastrzeliwanie" tłumu z myślą, że ta piłka odnajdzie kogoś z kolegów w tej aferze. Poza tym wszystko inne raczej na korzyść Raphinhi:
- zaangażowanie (pod tym względem wygląda jak byk na sterydach, który cały czas pressuje nie patrząc na to czy ktoś to robi jednocześnie z nim. To samo miał Suarez w Prime)
- Nieustanna gotowość na uczestniczenie w akcji. Zawsze jest skupiony z przodu tak jakby ciągle spodziewał się podania na wybieg i często takie dostaje od Yamala czy Pedriego.
- Zdrowie (Tutaj pod wrażeniem są wszyscy, łącznie z trenerem bo gość wygląda tak jakby miał zupełnie inny pasek Staminy, niż reszta. Tytan, bardzo ciężki do zajechania.
- Ambicja - to jest coś co wręcz wylewa mu się z oczu. Dobre mecze go budują i napędzają co rzutuje na dłuższe passy wyższej formy. To zawodnik, który uwielbia być doceniany i właśnie wtedy daje od siebie najwięcej, gdy czuje się potrzebny i chciany w klubie. Nie lubi pracować na próżno dlatego mocno przeżywa znaczące porażki i kiepsko reaguje na komentarze, które umniejszają jego dorobek. Chodzi mi tutaj o spekulacje w mediach na temat tego, że powinien ustąpić miejsca w klubie by można było sprowadzić innego zawodnika. Chodziły takie głosy po dwóch sezonach, gdzie robił double-double liczbowo jednak nie u wszystkich oczekiwania były do końca zaspokojone. Takie rzeczy go ewidentnie dotykają i jak ktoś potrafi czytać między wierszami, poskleja sobie wszystkie wywiady, których udzielił to do otrzyma ten wniosek na tacy.
19
Jak to czytam to pierwsze co mam przed oczami to ten mem:
0
@ZuczekFCB1899 Dokładnie, to mi właśnie umknęło podczas tworzenia punktów kontrolnych.
0
@RosjaninBut Dla mnie jego aktywność w internecie jest żałosna. Nigdy go nie lubiłem, nawet jak prowadził ten swój program.
2
@Stinger_ @Safrani Myślę, że dostaliśmy ogrom szczęścia. Kiedyś młode pokolenia będą czytać o tym jak jeden piłkarz zdobył 8 złotych piłek, drugi 5 i będą mogli sobie ich grę jedynie odtworzyć na YouTube. To nigdy nie zastąpi chwili bieżącej. Nadal cieszę się meczami i oglądam je by być świadkiem podobnym wydarzeń, ale jestem świadom jaka to była skala geniuszu i jak wysoko wisi poprzeczka, więc też moje oczekiwania są wyważone.
15
Czasem jak tak sobie pomyślę to:
- oglądałem Ronaldinho jeszcze w czasie bieżącym
- śledziłem całą karierę najlepszego piłkarza w historii footballu
- śledziłem jego rywalizację z fenomenalnym Ronaldo
- śledziłem całą karierę najlepszego polskiego piłkarza w historii oraz jednego z najlepszych napastników w całej tej dyscyplinie
- oglądałem mecz polskiej Reprezentacji o półfinał ME
- oglądałem tritende MSN przez cały okres jego istnienia
- oglądam narodziny Yamala
Jako kibic nie proszę już o nic więcej bo dostałem bardzo dużo.
10
Przypomnijmy sobie wszystkie bramki Roberta Lewandowskiego w sezonie 2024/25
22
Jestem pewien, że również w tym sezonie Lewy swoje dołoży. Ma swoje spadki formy podczas sezonu, ale w ogólnym rozrachunku jest zdecydowanie wartością dodatnią, a spotkanie z Realem w październiku to było coś pięknego.
0
@buglikos Również odradzam akumulatorowe. Jeśli już to elektryczna, ale wtedy ciągniesz za sobą przedłużacz i musisz cały czas być na oriencie, żeby nie obciąć kabla. Najlepsza opcja to spalinowa.
2
@Sysia11 Domyśliłem się.
2
@Eto'o9 R10 Pensja adekwatna do reputacji zawodnika przy obecnych realiach rynku. Inne kluby zapłacą z pocałowaniem ręki bo wiedzą, że warto.
0
@RafiVeB W punkt! Dokładnie cały ja
0
@RafiVeB Gdzie pozostałe 9?
2
I pomyśleć, że oglądałem jego debiut, potem wspólnie przeszliśmy przez tę karierę i jesteśmy tu dzisiaj krok od czterdziestki. Jeszcze raz Seta rówieśniku!
0
@KamQiX Nie ma reguły. U jednych w wieku 25, a u innych w wieku 70. Oczywiście mówię tu o kwestii mentalnej.
11
@Sysia11 Nie no, myślę, że mógłby pójść jednak drogą Griezmanna i zagrać w Barcelonie, tylko z lepszym efektem.
0
@gumaz Szkoda, że dzieci nie chcą być po prostu dziećmi i robią wszystko, żeby się na siłę "wydoroślić", a potem będą wspominać jakby to się z chęcią cofnęli w czasie by być znowu dzieciakiem.
2
@Misiusessi Szczyt sezonu to teoretycznie Lipiec i Sierpień, ale i do połowy Września potrafią się utrzymywać najwyższe ceny. Generalnie moja oferta wakacyjna w tym roku była o 1000zł/osoba tańsza w terminie czerwiec, niż w terminie 1 Lipca. No i też zależy od kraju bo są miejsca, gdzie w okresie wakacyjnym temperatura jest tak wysoka, że nie da się wyjść z hotelu, więc oferty są tańsze, niż w Wrzesień/Październik.
22
Messi jest tylko jeden. Drugiego nie będzie. 100 lat dla Króla Footballu.
3
@maroon Można podziękować Ministrowi Środowiska, który w 2005 roku objął je ochroną by mogły się rozmnożyć pomimo tego, że biolodzy ostrzegali i bili na alarm, że to będzie cios dla naszego ekosystemu, gdyż jest to gatunek silnie inwazyjny.
3
@Kgorecki2500 To teraz atakuj dwójkę.