MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kaktusek Już byłem.
15
@bezalkoholowy Tadzika wychowali przy zasłoniętych żaluzjach i zobacz jaką krzywdę mu zrobili.
12
@Starrk Nie ma go kto ogarnąć bo ojciec jest takim samym lansiarzem i celebrytą, a koledzy z drużyny to sobie mogą tylko pogadać (bla bla bla). Drugi Neymarek rośnie.
1
@Kgorecki2500 Gratulacje przede wszystkim dla tych 7%
1
@Transu96 Nie trzeba, bardzo mi to pasuje.
0
@tadzik447 Wpadnij Tadzik do mnie na wakacje. Już 7 dzień pod rząd jest 31 stopni ;)
1
@robsesh Różnica polega na mentalu. Messi w tym wieku był skupiony tylko na piłce i na niczym innym. Możecie sobie to tłumaczyć innymi czasami, ale Yamal nigdy będzie miał tak poukładane w głowie jak Argentyńczyk. Po prostu. Bliżej mu do Neymara, niż Leo.
0
@tbas A co Bernal właściwie pokazał, że "ma sufit dużo wyżej"? Takie wnioski na podstawie tych minut, które rozegrał zaledwie na początku sezonu? Casado pod nieobecność stał się kluczowym piłkarzem drużyny. Dużo więcej pokazał, niż ten Bernal, który się od razu złamał na pół.
21
Po tym całym zamieszaniu bardzo satysfakcjonujące będą gwałty po 4-0 na Bilbao w tym sezonie.
0
@Sebaldek Jak przeczytasz cały artykuł, a nie tylko tytuł to się dowiesz "po jakiego grzyba". Tak się wymusza na klubie lepszy kontrakt.
0
@Kai0 Zależy z jakiego rocznika jesteś. Ja swoje dzieciństwo miałem w latach 1995-2004 i w takie temperatury jak 35 stopni to grałem w piłkę bez koszulki.
1
@Bykunn Taka sama abstrakcja jak -15 w zimę. Gdy byliśmy dziećmi również były takie lata i zimy, a mam wrażenie, że u niektórych zdziwienie jakby to były jakieś nowe "anomalia".
1
@jacobFCB Bardzo lubię go w filmie "Donnie Brasco". Szkoda chlopa.
1
@Hshdhrhdh No wiesz, ja znam ludzi dla których nawet konserwa turystyczna jest pyszna.
0
@KamQiX Gdzie próbowałeś w Częstochowie? U nas są może dwa dobre kebsy a reszta to kula mocy i gotowiec z Makro
2
@Hshdhrhdh Kebab w Polsce jest bardzo słabej jakości. Zdecydowanie Pizza.
3
@bart_azz Osobiście uważam, że klub nie powinien do tego dopuścić. Casado ma świetne papiery i mental. Przed kontuzją był kluczowym zawodnikiem w środku pola i potrafi przeciąć jednym podaniem całą linię obrony czyli coś czego nie zobaczymy u de Jonga. Kontrola piłki i utrzymanie również na wysokim poziomie. Jeśli ktoś nie pamięta tego jaką jakość potrafi wnieść to polecam Magnez oraz Kwasy Omega-3
10
Miguel Rico - Trzeba zapamiętać to nazwisko, żeby na przyszłość wiedzieć, które wymiociny są od tego bajkopisarza.
0
@jacobFCB Jeszcze nie, ale doszły mnie już głosy, że bardzo dobry.
0
@jacobFCB Z takich lekkich komediowych produkcji to mogę polecić "Zimowe przesilenie". Z Thrillerów to bardzo dobry serial teraz wyszedł - "Strefa gangsterów" oraz drugi dobry serial kryminalny - "Dept. Q".
Z filmów pełnometrażowych - "Strange Darling"
3
@Lucyffffer1922 Dokładnie. Eksploatacja organizmu wpływa później na gorszą jakość widowiska, a kibice, którzy płacą za bilety liczą na spektakl, a nie 90 minut ziewania. Dodatkowo wypadają ważni zawodnicy przez kontuzje i tym samym też spada zainteresowanie danym meczem, gdy brakuje magików na boisku.
1
@kubix05Mialem taki sam motorek jak Wiola.
0
@ranger3120 Kto w ogóle przypisuje im te numerki?
25
@Cule1234 Wielki klub z tradycjami, który zachowuje się jak złota klatka PSG. Blokują rozwój swoich piłkarzy oferując im w zamian jedynie wysokie kontrakty. Dla mnie to takie samo szambo jak Espanyol. Pielęgnowanie takiej typowej zawiści sąsiada Janusza, którego irytuje nowy Polonez za płotem. Niech idą przeprowadzić śledztwo z LaLigą. Liczę w tym sezonie na ostre gwałty po 4-0 na tym klubie.
2
@Eklerek Dla mnie takim filmem była zdecydowanie "Cruella". Dobra rola i ogólnie spoko film ;)
1
@Eklerek U mnie pół na pół. "Biedne istoty", "La la land", "Faworyta" czy "Maniac" to nie są filmy, do których będę wracać, ale "Cruella", "Służące", "Birdman" czy "Zombieland" mi się podobały.
0
@July_6_BcN Niestety nie ;(
1
@UriBoyka A może już chodzi bez ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Joint21 Nie no super podejście haha