MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Eto'o9 R10 Pensja adekwatna do reputacji zawodnika przy obecnych realiach rynku. Inne kluby zapłacą z pocałowaniem ręki bo wiedzą, że warto.
0
@RafiVeB W punkt! Dokładnie cały ja
0
@RafiVeB Gdzie pozostałe 9?
2
I pomyśleć, że oglądałem jego debiut, potem wspólnie przeszliśmy przez tę karierę i jesteśmy tu dzisiaj krok od czterdziestki. Jeszcze raz Seta rówieśniku!
0
@KamQiX Nie ma reguły. U jednych w wieku 25, a u innych w wieku 70. Oczywiście mówię tu o kwestii mentalnej.
11
@Sysia11 Nie no, myślę, że mógłby pójść jednak drogą Griezmanna i zagrać w Barcelonie, tylko z lepszym efektem.
0
@gumaz Szkoda, że dzieci nie chcą być po prostu dziećmi i robią wszystko, żeby się na siłę "wydoroślić", a potem będą wspominać jakby to się z chęcią cofnęli w czasie by być znowu dzieciakiem.
2
@Misiusessi Szczyt sezonu to teoretycznie Lipiec i Sierpień, ale i do połowy Września potrafią się utrzymywać najwyższe ceny. Generalnie moja oferta wakacyjna w tym roku była o 1000zł/osoba tańsza w terminie czerwiec, niż w terminie 1 Lipca. No i też zależy od kraju bo są miejsca, gdzie w okresie wakacyjnym temperatura jest tak wysoka, że nie da się wyjść z hotelu, więc oferty są tańsze, niż w Wrzesień/Październik.
22
Messi jest tylko jeden. Drugiego nie będzie. 100 lat dla Króla Footballu.
3
@maroon Można podziękować Ministrowi Środowiska, który w 2005 roku objął je ochroną by mogły się rozmnożyć pomimo tego, że biolodzy ostrzegali i bili na alarm, że to będzie cios dla naszego ekosystemu, gdyż jest to gatunek silnie inwazyjny.
3
@Kgorecki2500 To teraz atakuj dwójkę.
3
@cracker No i rozumiesz. Chłopak nie ma czasu na analizowanie nagłówków, które czyta, ale ma czas, żeby podzielić się argumentami zbudowanymi na postawie błędnych informacji. Obstawiam, że większa część tego portalu funkcjonuje na takich zasadach :D
2
@tadzik447 A czemu 1 osoba ma przejeść i przepić za 12000zł skoro to jest kwota podzielona na 6 osób? To jak pojedzie ze mną 20 osób to znaczy, że mi się nie opłaca bo nie przejem i nie przepiję za kwotę 44 000 złotych? Jakaś bardzo pokrętna logika.
Nawet w pensjonacie nie znajdziesz noclegu 7dni/500zł za osobę, a co dopiero HOTEL. Nawet przed pandemią byś się nie zakwaterował w hotelu za taką kwotę xD Weź mi pokaż ten Hotel z siłownią i basenem bo chyba żyjemy w innym wymiarze :D
HOTEL to dla mnie wygląda tak - https://zapodaj.net/images/af919c615574a.png
A Ty nie wiem o jakim budynku piszesz...chyba o takim - https://zapodaj.net/images/da7305aaa918d.png
Jakbym chciał dziadować to bym sobie rozbił namiot w lesie i codziennie szorował z buta do marketu po kajzerki i śledzia w pomidorach, ale nie na tym życie polega - przynajmniej nie moje.
0
@tadzik447 "ale tu masz 2100 za osobę, w Polsce masz tyle za 6 osób na tydzień ;)"
Gdzie? Chyba w jakimś pensjonacie "Pod Różą". On pisze o hotelu **** z pełnym kompleksem usług, pełnym wyżywieniem (nawet piwo z beczki Ci leją na prywatnej plaży hotelu) baseny, Spa, siłownia - wszystko masz w cenie, więc nie porównujmy.
1
@Kgorecki2500 Coś tam spłodził za kompot?
2
@Sulimo Pograłem w to trochę, zobaczyłem tę mapę i odinstalowałem. Po tylu latach oczekuje już od gier czegoś więcej. Nie mam czasu na sztucznie naciągane produkcje.
4
@July_6_BcN Wszyscy tu piszą, że faceci to szybko, konkretnie i dogadane, ale jak mnie dodali ostatnio do 20 osobowej grupy to też nie było tak kolorowo bo ten w tym terminie nie może, drugi też opuścił chat, trzeci ma inny pomysł bo to co zostało już wymyślone to "takie oklepane". Czwartego poniosła fantazja, żeby to zrobić w innej miejscowości, dla piątego to będzie za drogo itp itd dlatego ja powiem, że - ZALEŻY i myślę, że tu niektórzy goście też dobrze naciągają gumę w majtkach z tym "5 minut i wszyscy gotowi". Zazwyczaj organizację przejmuje świadek i jak nie ma zdolności lidera to tak to właśnie wygląda jak opisałem wyżej.
2
@4drian0 Są takie gry, których nie jestem w stanie przełknąć mimo, że mój gust jest bardzo różnorodny. Do takich produkcji zalicza się Yakuza, Persona, Nier Automata, XCOM, Final Fantasy, Deathloop i właśnie Death Stranding. Od jedynki się odbiłem jak od ściany.
2
@Roobo A jeszcze jak wybierzesz termin lekko przed sezonem np. początek czerwca lub po sezonie - końcówkę września to już w ogóle wychodzisz na tym wyłącznie na plus i to łącznie z przelotem.
6
@Tasde Szczerze mówiąc to wolę sobie wykupić All Inclusive Ultra w dobrym hotelu za granicą, niż się włóczyć po tych nadmorskich jadłodajniach w Polsce.
4
@szpildinio Dokładnie, wliczając w to również Twoją ;)
4
@Batys Po sporządzeniu profilu psychologicznego myślę, że życie go już wystarczająco zezłomowało.
1
@Kgorecki2500
1. Pizza
2. Burger
3. Zapiekanka
4. Hot Dog
5. Kebab (ze względu na koszmarną jakość tej potrawy w Polsce)
10
@Comentateiro Skala dyskusji kolejny raz pokazuje, że ludzie nie mogą się pogodzić z ignorancją tego typa i próbują się wdawać w merytoryczną konwersację, co już na samym starcie jest skazane na porażkę. Takich betoniarzy to się nakrywa dywanem jakby w ogóle nie istnieli.
0
@jacobFCB Sami analfabeci w tych internetach.
4
@turhiay Dopiero co przyszedł.
9
Fermin Lopez
https://www.facebook.com/share/v/16mLg7ES1J/
1
@Ghostface Nie, bo zawsze staram zostawiać sobie ten margines błędu, że perspektywa i rozumienie drugiego człowieka może być zupełnie inne, niż moje. Spostrzeżenia są tak różne i liczne, że nie sposób jednocześnie wyobrazić sobie każdej możliwej perspektywy wszystkich obcych ludzi. Dlatego nie raz może nam się wydawać, że widzimy więcej od innych, ale tak naprawdę widzimy coś inaczej. Wyobraźnia jest dla mnie niezwykle cennym czynnikiem bo jej rozwój rzutuje na całą świadomość życia i to jak interpretujemy wszystko co nas otacza oraz pozwala przewidywać.
1
@urbipl Oczywiście, że dziecko i nie widzę miejsca w swoim najbliższym środowisku dla kogoś kto postąpiłby inaczej. Po prostu nie chce znać takich jednostek.
3
Idź się napij Sławek.