1

@Roobo Raz się sparzył, teraz będzie wiedział.

4

@Luciano99 Co łaska, ale nie więcej, niż 100 FIFA Coins.

3

@Bolton Oj, zdziwiłbyś się jakie ludzie mają fantazje ;P

2

Dzisiaj dobry dzień na odświeżenie klasyki
https://zapodaj.net/images/27a7e22e5a2ed.png

2

@Luciano99 Załóż OnlyFans ze zdjęciami Jowity i potraktuj to jako dodatkowe źródło dochodu na używki.

1

@Kapitan hawk Szkoda, że trzynastego.

1

@FCBMati10 Tutaj się zgadzam. Smutny i roszczeniowy Naród.

27

@clyde Maleńczuk to dobrze podsumował. Jeżeli masz się za artystę i przez całą karierę nie byłeś w stanie zarobić na swoją emeryturę to z całym szacunkiem, ale co z Ciebie za artysta.

15

@Luciano99 Wybacz, że przeszkadzam, ale nie mogłem przejść obok tego obojętnie. Ten billboard MUSI się znaleźć na terenie Waszej firmy.

https://zapodaj.net/images/eb1bab570d597.png

0

@FCBMati10 Swoją drogą to straszne, że trener drużyny sportowej przychodzi na mecz w sportowym dresie. Co taki Smuda sobie w ogóle myślał ?!

0

@Luccas Jeżeli wybierze ławkę rezerwowych w Barcelonie to nie tylko w klubie nie będzie grał, ale i również w Reprezentacji, więc gdyby chciał się uprzeć na pozostanie w klubie by zagrać na nosie Laporcie to będzie to na zasadzie - "zrobię mamie na złość i odmrożę sobie uszy". Osobą, która wyjdzie na tym najgorzej będzie on sam. Gdyby miał olej w głowie to by trochę obniżył oczekiwania finansowe by skłonić Europejskie kluby do ofert i odejść by grać systematycznie i być pierwszym bramkarzem kadry Niemiec, ale czasem ciężko być rozsądnym, gdy choruje się za zespół nabrzmiałego ego.

14

@koz_yo To pisał jakiś chłopiec w wieku szkolnym, który jeszcze nigdy się nie zderzył z rzeczywistością. Jak to mawiała babcia - zrobi szerokie oczy jak mu się naleje woda do dupy. Gość myśli, że wszędzie będzie narzucał własne zasady xD Ale uwielbiam kiedy życie weryfikuje takich odklejonych bananów.

17

@Jakchcesz Po zdaniu "polecieć z dziewczyną" już wiedziałem, że fejk

2

@MateS Przeglądania LaRambli?

0

@gumaz Papszun jest skonfliktowany z Kuleszą i mówił kiedyś, że nie chce z nim współpracować. Zresztą to artykuł z dzisiaj.
https://www.goal.pl/kadra/reprezentacja-polski-marek-papszun-nie-obejmie-kadry-relacje-kulesza/

18

@Ojciec5tkidzieci Za dużo się porobiło tych samozwańczych "obiektywnych" na siłę. Co drugi teraz to chodzący ideał z licencją na umoralnianie całego świata. Wszystkie social media zalane przez mądrusiów filozofów ślepych na własne ułomności. Większość tych złotych myśli się nadaje jedynie do spuszczenia w kiblu.

16

@lajcior Doszliśmy już do momentu, gdzie nie można napisać pełnego słowa "Żyd" bo kogoś nagle oświeciło, że to obraźliwe? Grubo.

0

@Rifek Film z 242 tysięcy głosów uzyskał średnią ocenę 7.0/10 w serwisie Imdb. Dodatkowo otrzymał 2 nagrody i 19 nominacji, więc to, iż dochodzą jakieś pojedyncze głosy, że jest słaby nie znaczy, że taki jest.

3

@Sulimo Ja nie dałem rady. Zbyt powtarzalna jest dla mnie ta gra i właściwie od tej części dałem sobie kategorycznie spokój z serią Assassin. Z Far Cry zresztą też i ze wszystkim co wychodzi spod szyldu Ubisoftu.

0

@Faro Może, ale nie musi, a za chwilę zaczynamy nową LM i jak ktoś złapie kontuzję to będziemy grać w ważnym meczu Guille, który rozegrał 0 minut w piłce seniorskiej. Idealny przepis na odpadanie co roku z rozgrywek.

0

@Faro Ale jak my co sezon będziemy rozwijać nowych żółtodziobów, a tych już na poziomie sprzedawać to nigdy nie będziemy mieć na tyle dobrej ławki by wygrywać LM, więc albo się bawimy w Borussie i Ajax albo budujemy mocną kadrę z mocnymi rezerwami.

0

@DonCarletto No nie, z tego co pamiętam to dodatek był dostępny dopiero po osiągnięciu danego poziomu.

3

@Transu96 Od kiedy Bernal, Frankie i Casado grają na pozycji 10? I Gavi również jest tam bezpłodny, a stawianie Pedriego na ŚPO to profanacja footballu. To nie FIFA, że wychodzi karta Buffona na N i go ustawiasz na szpicy.

1

@Sulimo Zagrałbym, ale pod warunkiem, że byłby to osobny dodatek, który można przejść bez podstawki bo nie chciałoby mi się dobijać od nowa do 30 poziomu, żeby odpalić dodatek. Zbyt wiele razy przechodziłem tę grę od początku.

12

Trzeba przyznać, że te artykuły są coraz bardziej robione na siłę. Czekamy jeszcze na opinię Dzikiego Trenera i Książula, ewentualnie Kamila Gali.

12

@unic Jakiś mierny dziennikarzyna po filozofii.

2

@Ogorinho1974 Bo budowanie mocnych rezerw polega na tym mieć jakościowych zmienników?

2

@Rifek Będzie na odwrót. Torre odejdzie z klubu, a Fermin będzie grał więcej.

0

@PatrykBarca Na którym? Bo dwa razy strzelił taką bramkę na dużych turniejach z lewej (Rosja 2012 i Ukraina 2016), a ogólnie w Reprezentacji zeszła mu cztery raz w bramkę z lewej nogi i kilka razy w BVB.

0

@PatrykBarca Jeszcze Błaszczu z prawej flanki będzie łamał na lewą nogę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?