MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mow_mi_Douglas Takie profesjonalne podejście to nie za kadencji discopolowca. Może po 2029 roku wydarzy się jakiś cud z nieba i przyjdzie ktoś normalny, chociaż szczerze wątpię bo wiem w jakim kraju żyję.
4
@Luciano99 Cytując klasyka: "Otóż to. W punkt!".
35
@Ramon_Villaverde Warto wspomnieć, że rzeczywistość i fakty wypływają z takich sprawdzonych źródeł jak np, Twoja osoba, więc nic dziwnego, że ludzie je ignorują.
3
@michaleu Narcos, Dexter, Dark
1
@D10SLEO Gościu rechocze, a po takim strzale może pęknąć jajo i uszczerbek na zdrowiu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@July_6_BcN Ja również, ale do tej grupy dorzucam jeszcze cwaniaczków, materialistów, dwulicowców i narcyzów.
1
@Kengo Niestety takie teraz mają wytyczne i narzucone standardy, że wyłącznie biała obsada odbierana jest jako dyskryminacja, więc zawsze muszą na siłę upchać butem jakiegoś inżyniera.
2
@Joe_Barbaro Wybór między rakiem, a HIV, ale już się przyzwyczailiśmy w Polsce.
34
Lubię takie zdjęcia
https://zapodaj.net/images/08be1c2c771af.png
0
@Spacedragon "Dom bardzo nawiedzony"
3
@TR3YWAY Gość na bank ma w głowie tylko sznurek, który podtrzymuje uszy.
0
@RoberDzik Ja kibicuję Hiszpanii, a Wy to nie wiem.
5
Po co się rozdrabniać? 30mln euro i prosto do Arabów na pustynię jak pieniądze są priorytetem, a nie aspekty sportowe.
0
@Kgorecki2500 Dzień, w którym ktoś putenowi zafunduje headshota będzie dniem pięknym.
6
Gdyby się udało to już jest pierwszy świetny ruch na rynku transferowym.
2
@Lucerfi Trudne się wylosowało, ale patrząc na wszystkie lata zarówno jednego jak i drugiego w polityce to wybieram Macierewicza.
2
Taka sytuacja
https://zapodaj.net/images/6c7724bbfbb13.png
1
@michal26 No, ale w jaki sposób mam ten komentarz potraktować jako odpowiedź? Rozwiń o co dokładnie Ci chodzi bo takimi ogólnikami to się do niczego konkretnego dojść nie da. Napisałeś, że w latach 90 były tańsze nieruchomości i ziemia, ja napisałem, że jednocześnie były mniejsze możliwości jeśli chodzi o wynajem mieszkań.
1
@michal26 Ale z drugiej strony czy w latach 90 była możliwość by singiel wynajął mieszkanie za najniższą krajową, opłacił rachunki i się wyżywił? Dzisiaj najniższa to 3500 netto, wynajem + czynsz w mniejszych miejscowościach to koszt 2000zł. Zostaje 1500zł. Dla porównania jeszcze w 2010 roku najniższa krajowa wynosiła 1300zł, a średni koszt w mniejszych miejscowościach by wynająć kawalerkę to 1000zł, zostaje 300zł. Nawet uwzględniając niższe ceny ogólnych produktów przeżycie pojedynczej jednostki nie było możliwe na wynajmie.
2
@JordiAlbion Popieram, ale wątpię w puste trybuny bo nadal jest sporo kibiców, których bardziej interesuje to, żeby jechać z dziećmi na stadion i sobie porobić zdjęcia, niż idea związana z lepszą przyszłością Reprezentacji.
4
@JordiAlbion Nam po nic, ale on tam nie siedzi dla nas tylko dla siebie i swoich kolegów.
1
@Transu96 Wystarczy kolektyw, pełne zaangażowanie, odpowiednia formacja pod najlepszych zawodników, swój pomysł na grę i dobra atmosfera w szatni. Jeżeli wszystkie te czynniki zostaną spełnione to taka Finlandia czy Mołdawia jest bita bez większych problemów.
0
@Bobo25 No ok, każdy ma swoje zdanie i swoje spojrzenie. Ja mam takie, że atmosfera jest już nie do dobudowania i w ogóle nie nawiązuje do tego czy Lewy by wniósł coś więcej piłkarsko czy nie tylko do tego, że zrobili publiczna wojnę i spolaryzowali w tej sprawie kibiców. Jest obecnie bardzo dużo negatywnych emocji wokół tej kadry i jeżeli się tego nie oczyści to nie zobaczymy żadnego progresu jeśli chodzi o wyniki, a wręcz jestem przekonany, iż czeka nas więcej kompromitacji.
0
@ViscaelBarca2007 On ma chyba pewne problemy z regularną motywacją. Jak przychodzi do nowego klubu i ma ciśnienie, żeby się dobrze zaprezentować to coś gra bo te starty ma całkiem niezłe. Później stopniowo zaczyna grać coraz gorzej jakby ten zapał w nim gasł i zadowalał się przeciętnością.
0
@Bobo25 Przyjdzie np. Urban i będzie reset zarówno w szatni jak i w mediach. Będą czyste warunki do tego by się odbudować bo tego smrodu, który narobili obecnie już nie będzie się dało wywietrzyć, ani teraz, ani po eliminacjach. Probierz jest tutaj nieodwracalnie spalony bez względu na to czym tam mydli oczy Kulesza.
1
@macio_944 Ja tam się bardzo cieszę, że chłopak się nie będzie taplał z nimi w tych odchodach.
2
@michal26 No, ale nie szkodzi, że nie wnikasz. Nie przeszkadza mi to w głębszym rozwinięciu przemyśleń na podany przez Ciebie temat.
8
@michal26 Kryzys relacji międzyludzkich powstał wyłącznie na własne życzenie poprzez pielęgnowanie złych wartości, więc społeczeństwo w dużej mierze może mieć pretensje wyłącznie do siebie. Jeżeli ktoś nie ma umiaru w korzystaniu z dobrodziejstw technologicznych to przestaje się komunikować z ludźmi na żywo. Jeżeli ktoś wszędzie widzi zarobek to nie jest w stanie zrobić nic za darmo dla innej osoby itd itd, a to wszystko ma wpływ na oziębłość emocjonalną, selekcję i traktowanie się nawzajem. Zwolennicy postępowego świata i czerpania wzorców ze skrajnie kapitalistycznego USA mają dokładnie to czego chcieli. To przecież tam narodziły sie pierwsze wynalazki, które zerwały kontakt z rodziną bo ich bliscy mieli zbyt małą liczbę fallowersów w social mediach i toksyczne trendy rozlały się na Europę.
0
@Kgorecki2500 Pewnie ciekawe rzeczy mu tam piszą pod spodem.