MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Krystian1588 To zupełnie jak trener do bycia trenerem i prezes PZPN do bycia prezesem. Wszystko pasuje do siebie.
21
Będę trzymał kciuki, żeby im się nie udało. Jak się tak podoba Deco to nie sobie go kupi i postawi w ogrodzie.
1
Dopóki się nie powymieniają ludzie na tych stanowiskach w PZPN i sztabie to nie widzę sensu tego oglądać. Obecnie panuje w tym środowisku jeden wielki burdel i nie ma prawa funkcjonować.
2
@reloaded Przede wszystkim nigdy nie założę konta w Millenium xd
6
@Danny Gaucho "Kto na dyktatora wychodzi? Lewy?"
Łysy się jeszcze nie obudził ^^
5
@D44H Braun, JKM .
7
@michal_20 Jak będziesz wracał do wjedź po lody jeszcze do Biedronki, później pojedź jeszcze.
2
@Encore Napisałbym coś, ale zaraz powiedzą, że nie wolno bo miał kilka udarów. Fakty są takie, że fanatykiem był jeszcze przed chorobą.
0
@Kamiloza91 Myślę, że więcej niż jeden nasz zawodnik będzie w Top3
3
@CriminalFCB Z tym Krychowiakiem to poleciałeś ;d On się nie nadaje nawet na trenera rezerw, ale na szczęście poszedł w salony z futrami i francuską modę, więc nie musimy się nim martwić.
3
@MessiForeverTheBest Wystarczy, że Prezes tej spółki już po godzinie pracy jest wykończony idealnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Marusek Był, Lionel Messi.
Miał w tej kadrze bardzo długi okres, gdzie każda porażka drużyny była komentowana tym, że Messi zawiódł bo wszyscy widzieli do czego jest zdolny i w każdym meczu oczekiwali, że sam da impuls do wygrania meczu, sam sobie przejdzie całą obronę i strzeli gola od poprzeczki. Przez tę presję odszedł na jakiś czas z kadry. Zresztą w klubie też mieliśmy taki okres, gdzie jak Messi się nie cofnął na rozegranie to nie miał kto wykreować akcji, później musiał od razu biec w pole karne bo nie miał jej kto skończyć.
0
@MessiForeverTheBest No uparł się na tego Brzęczka, potem miał przez to długą nagonkę, ucierpiało ego i się uniósł honorem, odszedł, ale do tego momentu jak dla mnie działał bardzo spoko.
17
Odkąd Kulesza został prezesem to przyznam szczerze, że całkowicie utraciłem zapał do śledzenia poczynań tej kadry. Kiedyś taka afera by mnie zapewne mocno poruszyła, ale przy obecnych strukturach i zarządzaniu to mam ochotę tylko napisać - "obudźcie mnie, jak go już nie będzie". Boniek był jaki był, ale zarządzał dużo lepiej, niż Lato czy Kulesza. Wizerunkowo też dużo lepiej wyglądał cały PZPN. Ostatnio sobie też czytałem podsumowanie jego 9 letniej kadencji i swoje zrobił dla polskiej piłki. Teraz mam wrażenie, że wraz z Kuleszą wróciły lata 2008-2012.
0
@clyde Jeżeli jeszcze kiedykolwiek chce zgrać w Reprezentacji (bo z tego co wiem napisał, że nie wróci dopóki jest Probierz, ale dopuszcza powrót przy zmianie trenera) to nie może tak się zachować bo sobie spali most doszczętnie. No chyba, że już wywalił jajo definitywnie to wtedy może mówić co chce i nie zważać na dyplomację.
1
Dzisiaj urodziny obchodzą dwie mocne postacie kina.
Johnny Depp - 62 lata. 24 nagrody i 74 nominacje. Znany z takich produkcji jak:
"Edward Nożycoręki", "Piraci z Karaibów", "Las Vegas Parano", "Alicja w Krainie Czarów", "Marzyciel", "Charlie i Fabryka Czekolady", "Blow", "Co gryzie Gilberta Grape'a", "Jeździec bez głowy", "Donnie Brasco", "Sekretne Okno", "Dziewiąte wrota", "Turysta", "Wrogowie publiczni", "Z piekła rodem", "Pakt z diabłem" "Truposz", "Na żywo" i inne.....
Dla mnie najbardziej wszechstronny kameleon w Hollywood, który wcieli się w każdą postać. Ostatnio oglądałem "Pakt z diabłem" i na początku filmu nawet się nie skumałem, że to on.
https://zapodaj.net/images/3a734f324da73.png
Natalie Portman - 44 lata. 22 nagrody w tym Oscar i 64 nominacje. Znana z takich produkcji jak:
"Leon Zawodowiec", "Czarny łabędź", "Jackie", "Vox Lux", "Bliżej", "Anihilacja", "Obsesja", "Kochanice Króla", "Bracia", "Wzgórze nadziei", "Sex Story", "Jagodowa miłość", "V jak Vendetta", "Gorączka", "Gwiezdne Wojny", "Thor", "Avengers" i inne...
0
@kanver_ No właśnie nie musi tego pozyskiwać bo już to ma, ale Ty mi chyba próbujesz przekazać, że nagle cały świat stracił szacunek do Lewandowskiego po tej decyzji, tak? :D
0
@kanver_ Nie da się zyskać czegoś co już się ma od dawna, a robienie sobie wrogów w całym PZPN byłoby jeszcze bardzie infantylne.
6
@kanver_ Co konkretnie by na tym zyskał?
0
@MateS Z Gavim .
2
@KRISU77 Na wszystkim tak robią, nie tylko na alkoholu. Pakowane sery, wędliny, chipsy, mąka, ryż. Wyższa cena i coraz mniejsza zawartość opakowania.
6
@pluszek To jest taki odpowiednik Dudka tylko po innej dyscyplinie. Słuchałem wielokrotnie co mówi, co wypisuje i na to trzeba po prostu spuścić kurtynę milczenia i żyć dalej.
0
@adi7adi8 Można go wyrejestrować tak jak wyrejestrowali Christensena by grać mógł Olmo. Zresztą tutaj Ter Stegen nie koliduje bo na razie nigdzie się rusza, a transfer Hiszpana jest już praktycznie przyklepany.
1
@Nightraider Nikt nie musi mu tyle płacić. Jeżeli chce grać w Reprezentacji to musi grać regularnie w klubie. Posiedzi na ławce pół roku i zaraz będzie chciał 10mln nie 16 by tylko odejść gdzieś i grać.
0
@Nightraider Nadal da się to zrobić tylko trzeba go postawić w sytuacji bez wyjścia.
7
@BORO_12 Jeżeli chce grać w Reprezentacji to MUSI grać regularnie w klubie. Wystarczy go przyspawać do ławki, a zaraz skonsultuje się z agentem by obniżyć oczekiwania finansowe względem pensji i poszukają nowych kierunków. Nie trzeba mu nic płacić za rozwiązanie kontraktu tylko trochę poczekać na rozwój sytuacji.
2
@July_6_BcN No truskawki, wiadomo. Jestem dużym fanem koktajli. Polecam też naleśniki z polewą truskawkową.
11
@arasz1819 Ja pisałem całkiem poważnie i nawet kącik ust mi nie drgnął. Czytam jego posty i zastanawiam się czy już w pełni doszedł do siebie. Jeżeli jakiś post lub dana wypowiedź mnie zainteresuje to przeważnie ją skomentuje bez względu na to czy ktoś miał wylewów 7 czy 0.
0
@BezglutenowyPedri No to u mnie na odwrót. Silent Hill daje nam nową historię, osadzoną w innym klimacie, ale nic więcej się nie zmienia względem poprzednich części. Tutaj jest pokazana niesamowita mechanika zniszczeń, to jak bezwładnie padają trupy na ziemię chlapiąc przy tym ścianę krwią. Można odstrzelić rękę czy strzelić wrogowi w kolano, a on upada. Widać, że czuć tam każdy strzał z Shotguna, te zdeformowane kreatury też wyglądają lepiej i mroczniej. Jeżeli to wyjdzie tak jak na tym trailerze to dla mnie będzie hit i nowa marka na rynku.