MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Borneo Nie interesuje mnie to 'w imię kogo" stosuje przemoc oraz to ile ma lat. Każdy kto napada na innych ludzi powinien ponieść konsekwencje.
To co podałeś to inne wydarzenie bo ona co chwilę ma jakieś zarzuty. Za to z 2022 kara została podtrzymana, więc nie wiem po co mi pokazujesz uniewinnienie z 2021. Masz, poczytaj sobie.
https://zapodaj.net/images/66e3973a80f37.png
1
@gaucho104 Można porównywać jedynie osiągnięcia w tym konkretnym wieku i nic ponad to. Obecnie ma najlepszy start w historii, a czy będzie piłkarzem na miarę "Bogów" tej dyscypliny to czas pokaże. Patrząc na to, że jego mental niesamowicie przypomina pewnego Brazylijczyka z Sao Paulo to może być ciężko. Leo i CR mieli niemalże perfekcyjną karierę i wymagało to od nich dużego skupienia na piłce oraz samodyscypiny.
2
@bartekvisca To mnie ominęło. Nie czytałem innych. Dziwne, że tak mówią skoro już ma na koncie Mistrzostwo Europy, 2 x Mistrzostwo LaLiga, Puchar Króla oraz Super Puchar Hiszpanii, a dopiero co skończył 18.
0
@bartekvisca Odnosisz się teraz do tej wypowiedzi 15 letniego synka Cristiano?
7
@Safrani Spoko, chciałem po prostu przybliżyć innym profil tej Pani bo jeszcze ktoś by mógł sobie pomyśleć, że to jakaś biedna , poczciwa staruszka. Ogólnie to nie pierwszy jej wyrok i jest bardzo znana z agresji, obrażania innych i rękoczynów. Andrzejek ułaskawił bo ona jest antypisowska.
3
@Safrani A ona czasem nie została też skazana za wydarzenie w 2022 roku na karę ograniczenia wolności i grzywnę za ugryzienie, uderzenie i zniesławienie?
1
@agaFCB Nie, złe emocje odreagowuje na siłowni lub worku treningowym przy dobrej muzyce.
1
@draxidox Jeżeli już chcą być tak humanitarni i zachować przy życiu intruzów próbujących się wedrzeć siłą do naszego domu to tak jak napisał kolega wyżej, walić gumowymi kulami w klatę jak do kibiców na stadionie. Jak dostanie kilka takich na brzuch to sobie uklęknie i się zastanowi czy chce jeszcze raz dostać.
0
@lithotripter Nie chodzi tylko o tę grę. Nie tłumaczą na polski już żadnych gier. Tłumaczenie utracił też eFootball, ale i również seria Resident Evil od Capcom. Judgment, Persona, Yakuza, Final Fantasy czy Nier Automata też nigdy nie miały nawet tłumaczenia. Gdyby teraz wypuścili Devil May Cry to też zapewne bez PL. Jesteśmy dla nich za małym rynkiem, a język polski jest używany wyłącznie w naszym kraju, w przeciwieństwie do niemieckiego, angielskiego, francuskiego, rosyjskiego czy hiszpańskiego. Ktoś w końcu stwierdził, że nie ma sensu.
0
@bartekvisca Bo uważają nas za mało znaczący rynek zbytu, dla którego nie warto się wysilać.
2
@Gaz Pau, podobnie jak Pedri to normalne, poukładane chłopaki.
0
@barceloniak_radom A czy ja im, gdzieś zakazuje żyć jak chcą? Mam swoje spostrzeżenia na każdy temat, tak samo jak Ty masz swoje, więc nie bardzo wiem co mi tu chciałeś pokazać :D
3
@Karol145 Sztukę to masz w galerii z obrazami. Seriale to branża rozrywkowa, ale rozumiem, że teraz już do końca dyskusji będziesz próbował tylko utrzymać głowę na powierzchni by nie utonąć. No niestety, ale Twój przekaz zdradził jednocześnie Twoje poglądy, więc się do nich odniosłem. Spokojnie, z wiekiem nabierzesz dojrzałości i nauczysz się gasić swoje emocje. Na razie jeszcze postrzegasz świat w sposób infantylny.
5
@Popitek12 Węgle masz w tortilli i sosie, białko w mięsie, witaminy w warzywach.
0
@Kinginiesta No właśnie ja już się odniosłem tutaj do tej sprawy.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15864300#comment-15864308
7
@Karol145 To samo mówisz o reżyserach, którzy zatrudniają karłowatych aktorów do produkcji typu "Gra o Tron" czy reklam telewizyjnych by "zabawiać ludzi" ? Te osoby mają o wiele większy dystans do siebie, niż się wydaje skrajnie lewicowym umysłom i korzystają ze swoich warunków by się odnaleźć w danej branży. Może to z Tobą jest coś nie tak skoro widzisz w nich tylko marionetki do rozśmieszania tłumów i tak tez postrzegasz intencje innych ludzi?
11
@Popitek12 W dzisiejszych czasach to często jest tak, że prawicowa dziewczyna i lewicowy chłopak to jedna i ta sama osoba niebinarna onu jenu.
10
@Arden 3 kozy i beczkę ropy.
0
@July_6_BcN Czy to jest ta "ważna dla Ciebie osoba" z którą odnowiłaś kontakt? Bo jeśli tak to wyczuwam wkrótce reaktywację ponownego cierpienia z powodu zbyt dużych nadziei.
1
@VegetaPolska Mi kiedyś kolega z Holandii podesłał zdjęcie gościa, który miał tylko inną fryzurę. Z twarzy no to nie mogłem uwierzyć. Brat bliźniak.
3
@Bulbazaur17 Oczywiście. Uważam, że na świecie jest sporo takich kobiet, z którymi rozumiałbym się bez słów i mogłyby być uzupełnieniem mojej duszy. Nawet w Polsce. Jednak natrafić na którąś z nich w ciągu swojego krótkiego życia to już inna para kaloszy.
1
@Popitek12 Grając w dwójkę miałem wrażenie, że gram w tę samą grę co w pierwszej części. Bardzo mi się nakładał ten sam świat i w końcu mnie znużyła.
3
@Kgorecki2500 Ghost of Tsushima, TLoU2, RDR 1 i Horizon 1 to pozycje obowiązkowe.
1
@Ghostface +/- czyli ta temperatura się kręciła w jakichś tam widełkach z maksymalną 39 i raczej tak, że po prostu taki termin trafiliśmy z tą delegacją, ale to co mnie naprawdę szokowało to muzułmanki całe zakryte czarna burką, które w przy tej temperaturze spacerowały po ulicach. To dopiero trzeba być cyborgiem bo pod tym materiałem to pewnie wszystko pływało. Jeśli o mnie chodzi to po prostu wynika z tego, że podczas okresu zimowego doświadczam spadku motywacji i zaczynam lekko więdnąć jak cała roślinność na zewnątrz. Przede wszystkim jestem senny podczas dnia przez to, że jest ciemno i zbyt dużą ilość melatoniny w mózgu wytworzoną przez nienaświetloną szyszynkę. Bardzo potrzebuję słońca do funkcjonowania. Dlatego też podchodzę bardzo tolerancyjnie do wysokich temperatur bo wiem, że dwa, trzy miesiące się migną i zaraz wróci mrok.
0
@Ghostface Pracowałem w Perpignan na Południu Francji przy 8 godzinnym rozładunku. Temperatura na dworze wynosiła +/- 39 stopni cały tydzień. Co jakiś czas wchodziłem do budynku się napić, chwilę postać z chłopakami, a potem czapka z daszkiem na głowę i wracałem na wózek w sam środek słońca. Mało tego, po skończonej pracy szliśmy grupą na plażę. Rok temu w Chorwacji miałem cały tydzień 35-37 stopni. Klasyczny leżing, smażing i chłodzenie się w wodzie. Dobre warunki urlopowe. W dzieciństwie przy takich temperaturach polewałem głowę wodą i biegałem 1,5h za piłką bez koszulki. Ludzie nie są jednakowi. To, że Heniek Kowalski się rozpuszcza przy 30 stopni to nie znaczy, że Nowak też. Jest to zależne od wielu czynników. Stopnia tolerancji, wieku, masy ciała czy ciśnienia krwi. Najlepszą temperaturą jest dla mnie 25 stopni, ale jak przyjdzie 37 to też przeżyję. Dzisiaj jest wszystko by sobie zapewnić ulgę, od klimatyzacji, po schłodzone napoje i zimny prysznic.
30
@Cule1234 To jest właśnie szkodliwość skrajnej lewicy, która ingeruje nieproszona w sfery normalnych ludzi i tworzy problemy tam, gdzie ich nie ma. Teraz wszędzie widzą rasizm, homofobię i dyskryminację podczas, gdy sami stanowią największe zło. Powinno się piętnować tę całą ich wyimaginowaną ideologię poprawności politycznej bo wbrew temu co głoszą wcale się nie przyczyniają do lepszego świata tylko przeistaczają go w jakąś dziwną karykaturę.
Chciałbym, żeby to te karły wytoczyły im sprawę i ją wygrały. To by była najpiękniejsza rzecz w tej sytuacji.
1
@Batys Też mnie rozbawiła ta "lampa" xd Przyszło by takie 37 stopni to by chyba zasnęli na ulicy.
0
@Dieselzor Niestety nie doświadczyłem, ale chętnie bym zobaczył przy swoim temperamencie czym on się objawia.
2
@Azazel_Pazuzu Cena ok, gdyby miał 1 metr długości.
0
@tomek8756 Jestem osobą, która ma większą tolerancję na wysokie temperatury, niż na zimne dlatego nigdy nie narzekam na upały bo czuję się dobrze w takim klimacie. Nie lubię zimy i dla mnie osobiście mogłaby nie istnieć. Słońce daje mi energię do życia, ciemność i zimno przynosi tylko depresje.