MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@supercolo123 Wykształcenie nie jest wyznacznikiem inteligencji, a tym bardziej mądrości. Inteligencja to jest coś z czym człowiek się rodzi. Na uczelniach nabywasz wiedzę w konkretnej dziedzinie , ale uczelnia nie sprawi, że będziesz bardziej bystry. Zdziwiłbyś się ilu jest ludzi w kraju po zawodówkach nawet bez matury, którzy prowadzą duże przedsiębiorstwa, a pracują dla nich oczytani po kilku fakultetach :D Na ulicy potkniesz się o bezdomnych, którzy znają kilka języków. Błędem jest patrzenie z góry tego typu stereotypami i wynoszenie się na jakiś wyższy poziom bo pomimo inteligencji, pomimo zgromadzonej wiedzy na prestiżowych uczelniach takie podejście jest oznaką niskiej świadomości. W wielu przypadkach wynika to też z dużego ego, które podświadomie zawsze będzie szeptać - "jesteś lepszy", ale to mrzonki umysłu, a nie czyste fakty.
Słowa typu "gdybyś skończył najlepszą uczelnię w kraju zrozumiałbyś mój pierwszy komentarz" emanują właśnie taką energią. Patrzenia na innych ludzi z góry i oceny danego intelektu na odległość po bardzo powierzchownej dyskusji, która nie jest w stanie rzetelnie odzwierciedlić jego poziomu, więc czasem warto po prostu zjeść Snickersa i starać się kontrolować w sobie tego typu zapędy. Pozdrawiam.
1
@GTBTP Moim zdaniem to było bez znaczenia. Uważam, że ludzie w głównej mierze chcieli zbalansować rząd by jedna partia nie miała zbyt dużej władzy.
0
@Encore Zależy z jakimi dodatkami bo Spaghetti podaje się w różnej formie. Bolognese? Carbonara? Aglio e olio? Pesto? Napoletana? Alla puttanesca? Lubię wszystkie pasty.
0
@patrys218 Czyli rzetelność wyborów i szansa na lepsze rządy < osobista ciekawość. No też ciekawe spojrzenie, nie powiem.
21
@wyrek Oczywiście, że tak. Te sondaże to jawna manipulacja.
0
@Aragorn33 Gdybym nie oglądał kampanii wyborczej to bym uwierzył ...."w tę różnicę."
2
@Encore Zrobiła się moda na arabskie emerytury. Zanim tam poszedł piękny z Madery to jakoś nie widziałem takiego zainteresowania ze strony europejskich piłkarzy.
1
@VegetaPolska Wywieźli już kogoś? Bo ja jednak myślę, że najlepsi są w przyglądaniu się temu co wylosowali.
1
W Kanadzie i USA Nawrot
3
Ter Stegen to chyba miał na myśli rywalizację z Peną o miejsce na ławce rezerwowych. No to faktycznie jest ich tylko dwóch.
0
@Katalończyk 99 Szopka i przepychanki wynikają z toksycznej natury człowieka. Są ludzie, których "kręcą" konflikty, a dla niektórych to wręcz smutny sens życia (smutny z mojej perspektywy bo dla nich to pewnie powód do dumy). Ludzie kochają narzucać innym swoje poglądy, swoje gusta (ktoś pisze np. że pizza z ananasem czy sernik z rodzynkami powinny być zlikwidowane pomimo tego, że nikt nie karze mu jej kupować, a na pewno są ludzie, którzy lubią i do nich skierowana jest ta oferta). Czy to nie jest żałosne, że ktoś sam nie ma obowiązku korzystać, a chce dodatkowo czegoś zabronić by inni nie korzystali tylko dlatego, że ma inne smaki? To samo jest w innych dziedzinach życia i szopka, przepychanki, wojny na świecie będą zawsze. Mądry człowiek stara się w tym nie uczestniczyć, stara się od tego odcinać i kreować lepszy świat wokół siebie.
1
@Katalończyk 99 To bardziej złożony temat. Politycy wprowadzają standardy, do których się musisz później dostosować, więc Twoje decyzje i wybory muszą w międzyczasie uwzględniać zmiany jakie nałożyli Ci politycy.
0
@Sulimo Masz już takie karty jak Ciri, Geralt, Letho od Guiet, Vernon, Cirilla, Morvran Voorhis, Tibor Eggerbracht, Yeneffer, Menno Coehoorn, Merigold itp. To są najlepsze karty + Róg dowódcy i pogodowe.
0
@Sulimo Ale przecież to nie jest jakaś bardzo mocna karta, więc nie jesteś w stanie nic wygrać bez niej? Jak nie wiele co brakuje Ci już kart to powinieneś mieć już pełno tych potężnych złotych kart z overallem 10 i 15
0
@Sulimo Takich mapek jest w necie sporo
https://zapodaj.net/images/af11db2d30035.png
0
@Sulimo Ja zawsze grałem tą talią, w której miałem najlepsze karty i za pomocą szybkiej podróży podchodziłem do wszystkich barmanów i kowali by wygrywać z nimi kolejne karty.
0
@Sulimo To graj inną talią, a nie potworami.
1
@VegetaPolska Ja już wyrosłem z gier Ubisoftu. Dla mnie ich produkcje zatrzymały się w rozwoju, a samo studio prowadzi politykę odgrzewanych kotletów. Branża zostawiła ich w tyle. Ghost of Tsushima pokazało jaką drogą powinni podążać, ale im się nie chce robić tak dopracowanych gier. Wolą zrobić coś szybko od szablonu na kolanie i wpychać to co roku tym, którzy jeszcze się nie zeżygali.
1
@Blantozaur Oj tak, zawsze tak robię, że żółtko się rozlewa.
2
@MessiSuarezNeymar A u mnie w końcu bez mięsa! Pyszne ziemniaki z kefirem, koperkiem i jajeczko sadzone.
2
@KrwawiaceoczyVEB No i pół sezonu wystarczyło mu by zrobić więcej, niż reszta zawodników przez cały sezon, a w regulaminie plebiscytu nie ma zapisu, że trzeba być tak samo regularnym w każdym miesiącu.
2
@kubix05 Polecam również świetną i poruszającą produkcję w duecie z Jackiem Nickolsonem - "Choć goni nas czas".
0
@Mezocyklon87 Nie chciałbym tu żadnego Dembele, choćby nawet dostał złotą gałę.
2
@dzrpn Ok, relacjonuj na bieżąco
1
Pedri 5
Raphinha 3
Yamal 1
2
@Faro Kilka razy grał już u nas na tej pozycji i wypadł bardzo dobrze. Za Dorivala Júniora to była jego główna pozycja w Reprezentacji Brazylii. Do tego dochodzi wymienność pozycji podczas meczu, więc też nie będzie trzymał się kurczowo środka. Myślę, że jeżeli Flick o tym myśli to wie co robi.
0
@Faro Pomocników dużo, ale po pierwsze nie wszyscy z nich mają profil ofensywnego pomocnika bo nie nadaje się tam, ani Pedri (któremu ta pozycja odbiera większość atutów), ani Gavi, ani Casado, ani Bernal, ani de Jong, ani Garcia a po drugie większość z nich to półśrodki, a nie poziom Top bo Fermin to fajny Joker, a Olmo co chwilę się łamie + ostatnio też znikał w meczach. Nam potrzeba prawdziwego skrzydłowego z krwi i kości, który wniesie jakość, a wtedy na ŚPO można dać brazylijczyka, który daje więcej, niż Olmo i jest praktycznie nie do zajechania.
2
@Faro Więc jeszcze raz napiszę, że podobno ma grać na pozycji 10 od nowego sezonu, więc ani Diaz, ani Rashford nie koliduje w takiej sytuacji.
0
@Faro Przecież podobno ma grać na pozycji 10 od nowego sezonu, więc ani Diaz, ani Rashford nie koliduje w takiej sytuacji.
0
@Commandement Daj znać jak już będziesz za granicą i koniecznie wyślij pocztówkę. Będziemy tęsknić mocno.