15

Miał fenomenalny sezon i gdyby mi ktoś mi wcześniej powiedział, że wykręci takie liczby to bym się srogo zaśmiał, ale statystyki to jedno, a podejście do barw, do swojej roli, pressing, zaangażowanie to drugie i doceniam to równie mocno, a może nawet i bardziej. Bardzo się cieszę, że z nami został i przedłużył kontrakt bo wiem, że nadal będzie dawał z siebie wszystko i ciekaw jestem jak wypadnie w dłuższej perspektywie na pozycji 10. To będą bardzo długie 3 miesiące bo chłopaki nas rozpieścili swoją grą i można się uzależnić.

1

@vangoor Julka musi szukać w swoje lidze, czyli etatowiec z brzuchem piwnym.

0

@Pedri16Future Nie interesuje Cie, ale udostępniasz co popadnie z tego X

0

@gumaz Następny jakiś zniewieściały płatek śniegu.

4

@chosenone No musisz to jakoś przełknąć, że nie wszyscy ludzie patrzą z Twojej perspektywy. Dla Ciebie ktoś ma problemy myślowe, a dla kogoś innego to Ty je masz. I teraz zagadka - kto ma racje? Odpowiedź - wszyscy i nikt. Tak, więc niech każdy sobie myśli co tam tylko chce bo i tak nie ma to żadnego znaczenia.

0

@gumaz Zwykły odpad. Nic więcej.

6

@Hosh I bardzo dobrze. Wolałbym kupić u niego, niż u polskich cebulaków, którzy prześladują takich ludzi.

0

@Pedri16Future Serio to pytanie zadałeś? Bo czytam już kilka razy i ciężko uwierzyć.

2

@Pedri16Future Na jaki numer można wysyłać SMS o treści pomagam? Od razu widać, że się komuś wymsknął z rąk przy wyciąganiu z kołyski.

0

@TR3YWAY Ja nigdy nie założyłem żadnego Instagrama, TikToka czy Twittera bo jest mi to niepotrzebne do życia i mam wyrobione zdanie na temat tego typu sociali.

0

@Nazio_87 Leao. Dla mnie to oczywiste.

2

@Kgorecki2500 Ten świat zaawansowanych technologii daje im mnóstwo możliwości. Można wskrzeszać, uśmiercać, tworzyć nowe postaci. Tylko wyobraźnia ich ogranicza, więc myślę, że powstanie fabuła również dobra co jedynka. Przecież po pierwszej części wypuścili dodatek, który był jeszcze lepszy. Najważniejsze, żeby wyciągnęli wnioski po ostatniej premierze bo ta gra miała rację bytu dopiero po 3-4 latach patchy i aktualizacji. Pierwszy raz kupiłem preorder, który okazał się niedorobionym półproduktem i trochę się już wyleczyłem z takich zakupów w ciemno.

0

@directedbyfcb Za tym stylem wypowiedzi kryje się człowiek mem.

1

@Danny Gaucho Mmm pyszota. Mam nadzieję, że zrobiły sobie grzańca.

2

@QQL5 Jeżeli 364 dni w roku korzystasz z prawa do odpoczynku, a jednego dnia hałasu nie jesteś w stanie zaakceptować i zrobić odstępstwa od normy to jak inaczej to nazwać. Rozumiem jeżeli sytuacja by się powtarzała co chwilę, ale nie kiedy jest to jakieś jednorazowe wydarzenie i piszę to jako prawie 40 letni obywatel.

0

@QQL5 Kup lepsze słuchawki. Też kiedyś byłeś w ich wieku i pewnie ludzi, którzy w ten sposób pisali miałeś za społeczniaków z kijem w dupie. Życie w społeczeństwie to nieustanna sztuka kompromisu. Raz na jakiś czas można przymknąć oko.

11

A co tu za dyskusje o sporcie? Chyba pomyliłem strony.

0

@Eric_Abidal_22 Jedno nie wyklucza drugiego. Osobiście uważam, że jest w pewien sposób upośledzony umysłowo.

0

@Barcafan2020 Ja sobie to sprawdziłem w 1 minutę czasu, a Ty się zastanawiaj dalej. Wystarczy wejść w profil i poczytać komentarze sprzed okresu wyborczego.

15

Szkoda, że nie słucha, bo o ile nienawistny hejt jest faktycznie bezwartościowy tak rozsądna i podstawna krytyka pomaga się w pewnych kwestiach rozwinąć mądrym jednostkom. Niestety chłopak nie jest w stanie ujarzmić swojego ego, podobnie jak Mati Borek. To takie betonowe przeświadczenie, że nikt nie może nam mówić, iż coś robimy źle. Zdecydowanie wada, niż zaleta. Dokładnie to samo miał Jordi Alba. Gdy tylko usłyszał coś na temat krytyki ze strony kibiców to włączał mu się tryb buca i obrażony na cały świat, że go nie wielbią, gdy prezentuje kiepską formę. Błędy na boisku można zrozumieć, ale tej mentalności i nastawienia ja nie kupuję.

0

@gumaz Dla mnie ideolo, a płatki śniegu niech jęczą.

1

@FCB_dimiC No to powinien sobie wziąć współwłaściciela do tego auta i jechać na jego zniżkach, a w tym czasie wyrabiać sobie własne. Na swój pierwszy samochód wpisałem ojca jako współwłaściciela i jechałem na jego zniżkach.

1

@FCB_dimiC To nie wiem, gdzie on sie ubezpiecza bo nawet jeśli nie ma wyrobionych zniżek to taka kwota jest absurdem, który wydaje mi się nierealny. Obecnie płacę OC+AC 1400zł.

1

@maroon Pocięło mi gałkę oczną, a co za tym idzie ból towarzyszy Ci cały czas, gdyż nawet jak zamkniesz powiekę to gałka delikatnie cały czas się porusza i ociera raną o wewnętrzną stronę powieki. Dopiero krople znieczulające sprawiły, że mogłem zasnąć. Wiadomo, że kamień nerkowy jest gorszym doświadczeniem, ale nadal ból gardła przy tym to mały pryszcz.

0

@draxidox Wysikałeś kiedyś kamień nerkowy? Wypadł Ci kiedyś bark z zawiasów? Miałeś kiedyś brokat w oku? albo dwa zęby wycięte chirurgicznie z dziąseł? Ja tak, więc chyba nie zgoda :D

29

@Damiain Pamiętaj, że betony innych partii zawsze napiszą Ci, że jesteś betonem.

0

@fart Tak naprawdę to utkwiły mi w głowie dwa fajne mecze z Portugalią. Innych jakoś sobie nie mogę przypomnieć. Polecisz jakiś bym mógł sobie przypomnieć na YT?

0

0

@fart Ale za jego kadencji była bardziej znośna w oglądaniu.

2

@FcPortoFan1999 A na mnie robią, bo napastnik ma jasno określoną rolę - ma zdobywać bramki i te liczby są potwierdzeniem tego jak się z tej roli wywiązywał. Tu nie ma żadnej fizyki kwantowej, a czysta logika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?