MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
80 lat skończyłby dzisiaj "Chewbacca" czyli Peter Mayhew. Odszedł w 2019 roku. Znany z serii filmów "Gwiezdne Wojny".
@Kgorecki2500 Dzisiaj się dowiedziałem, że Peter miał 221cm wzrostu. Kawał chłopa.
1
@RoberDzik Obawiam się, że to trochę utopijne myślenie. W idealnym świecie może i by się tak dało, ale w tym, w którym my żyjemy takie dyskusje wywołują w ludziach zbyt duże emocje nad którymi ciężko im zapanować. Dużo jest choleryków, osób porywczych, impulsywnych, takich, którzy nie znoszą krytyki, albo dyktatorów, których drażni samodzielne myślenie innych osób, więc o ile idea takich apeli jest szlachetna, tak przełożenia na rzeczywistość to raczej mieć nie może.
4
@FLYP Sam staram się zbytnio nie angażować w te dyskusje, ale chyba nie spodziewałeś się dzień po wyborach, że będzie tu dominował sport.
0
@PatrychoO LaRambla to sobie może jedynie pomarzyć o tym kogo by sprzedali. Ważne, że w klubie jest prawidłowy tok myślenia.
1
@Hosh Głosuj na kogo chcesz. Na tym polega demokracja. Ja na niego nie zagłosuje.
0
@Tasde Tylko teoretycznie bo Premier + Prezydent + Grupa posłów w sejmie już daje przewagę decyzyjną nad resztą koalicji.
6
@Rastafarnianin A ja nie chce władzy absolutnej Tuska bo UJ wie co mu do łba przyjdzie.
0
@lajcior No to klasycznie Tefal, Phillips i IRobot Roomba.
0
@lajcior No też git. Polecajki to zależą od budżetu bo to jest tak, że w każdym przedziale cenowym jest jakiś model godny polecenia.
1
@Astad No fajny pomysł. Ja się właśnie zastanawiam nad czymś czego nie ma, a co by się jej przydało.
1
Wiem, że jeszcze trochę czasu, ale co kupujecie na Dzień Matki?
2
@Kinginiesta Moim zdaniem fajnie jest to teraz zrównoważone jeśli chodzi o wiek w składzie. Cubarsi i Martinez. Pedri i de Jong. Raphinha, Lewy i Yamal
1
Co tam jest za chemia to nie ma pytań. Monolit.
https://www.facebook.com/reel/1429657044850772?locale=pl_PL
0
@Encore Po tym poznać dobrego trenera.
41
Casado to też jest dobry wariacik. Wyjście z nim i Gavim na miasto mogłoby być ciekawe :D
0
@jakub1906 Fajnie, że jest taki normalny i nie ubiera się jak Probierz wyciągnięty z Peaky Blinders.
2
@A4ron Wstaję o 7:00 i o 8:00 już jestem w pracy, ale śniadanie kupuję sobie w sklepie przed pracą i jem już w pracy, kawę piję w pracy i mam 400m do miejsca pracy.
1
@Batys Ostry sex, ostre jedzenie i ostre opinie. Tak trzeba żyć!
13
Ale ten Espanyol to obrzydliwy podklub. Ohydny pod względem taktycznym, z agresywnymi burakami, trenerem bez klasy oraz największym bydłem na trybunach w całej La Lidze.
1
@kuz Na szczęście mam co robić w piątki i nie będę na to narażony. Chociaż już nauczyłem się w pewien sposób pomijać wzorkiem takie wątki. Kwestia dostosowania się do danych warunków.
1
@PatrykBarca Mój komentarz był prześmiewczy, ale jak pytasz poważnie to Ci powiem, że na ostatniej gali wśród gości był francuski raper "SDM" i znany YouTuber (fanatyk Cristiano Ronaldo) IShow Speed, a Ty mnie pytasz dlaczego mają zaprosić gościa, który jest legendą tej dyscypliny?
1
@FcPortoFan1999 No gdzieś w czwartym rzędzie pewnie sobie usiądzie.
0
@paweuwarrior Dostała na handel w kredyt. Ze sprzedanych porcji oddaje daną kwotę pieniędzy, a reszta jest dla niej.
1
@RosjaninBut Musi bo kontuzja Raphinhy i nie ma lewej strony. Kontuzja Yamala? Nie ma lewej strony.
1
Uderzył go blisko przepony, więc miało prawo boleć, ale łysy wie lepiej bo go piecze Rów Mariański.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Swoją drogą niesamowite dla mnie jest, że to akurat Barcelona miała takiego kosmitę jak Messi, a potem dokładnie w tym samym klubie pojawia się ktoś taki jak Yamal. Przecież jest wiele klubów, gdzie może wypłynąć taki geniusz, ale znowu tym klubem okazała się Barca.
34
Bardzo dobra decyzja. Celowy wymach i uderzenie by zrobić rywalowi krzywdę.
0
@Guess Ale poradził sobie z kadrą Bayernu. Dlatego ja go tutaj chciałem.
https://zapodaj.net/images/a91290eb31d47.png
2
@clyde No tak, tylko jakie znaczenie ma to, że Prezydentem zostanie np. przedstawiciel Lewicy czy Konfederacji? Wprowadzi sobie sam jakieś ustawy z programu Konfederacji? On to sobie może zawetować daną ustawę, odesłać ją do ponownego głosowania albo kogoś ułaskawić.
Ma to znaczenie w przypadku Trzaskowskiego bo wtedy Tusk dostanie władzę absolutną, tak jak miał Kaczyński poprzez Dudę.