MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kgorecki2500 Co się chłop zachłysnął wielką chochlą $$$ to jego.
3
@NeroTFP1 Wow! Prezydent szarych Polaków, który żyje wśród pospolitych ludzi. Jego autentyczność i spontaniczność jest czarująca.
49
Zawsze będę utrzymywał, że atmosfera to bardzo ważny czynnik w dobrze funkcjonującej drużynie. Jeżeli piłkarze się lubią, dobrze się czują ze sobą to widać to na boisku. Uważam, że na tym polega sukces Tritende MSN.
0
@mekston No nie do końca. Messi dzięki temu, że był niski to posiadał znakomity balans ciała, bardzo ciężko było go przewrócić i ogólnie obalić na ziemię. Co do tego "dziubnięcia piłki" to nie miał sobie równych. Zawsze wyłuskał piłkę w największym gąszczu, albo przechwycił zanim obrońca jej dotknął. Do tego przyspieszenie z miejsca. Długo-nogi może Cię wyprzedzić na dłuższym dystansie, ale z miejsca rusza szybciej ten z krótszymi nogami. Moim zdaniem wzrost dawał mu wiele atutów.
1
@krzywy Dokładnie, życzę mu tego jednak poprzeczka zawieszona na kosmicznym poziomie:
https://zapodaj.net/images/6879fca64d6c3.png
Zobaczymy jak się będzie prowadził z czasem poza boiskiem bo to też będzie kluczowe.
0
@krzywy Czas pokaże. Na razie to jeszcze zajebiście daleka droga do tego.
1
@Batys Niestety trzeba przeczekać ten maj. Może za to będzie dłużej ciepło do listopada.
4
@BarcaFanSince2006 Nie mogą znieść faktu, że w tym mieście jest drużyna, która zawsze będzie kilka poziomów wyżej.
0
@Stagiryta Mogę Ci pokazać jedynie gołą dupę. Zero szacunku dla pseudokibiców.
0
@Stagiryta Przecież chciałeś, żebyśmy przegrali
2
Ale to są wieśniaki. Ha tfuu!
1
Nareszcie zmiana Lewego
7
Z pierwszej się wali taka piłkę.
8
Ja bym dał Olmo na fałszywą 9 i wpuścił Fermina bo nie da się patrzeć na Lewego dzisiaj.
0
Co to jest za gość
0
Ferran by się przydał dzisiaj.
1
Ci nawet z połowy nie wychodzą. Niech trener wejdzie ze sztabem jeszcze uszczelnić xD
0
Ciężko się ten mecz ogląda z tym bydłem na trybunach.
2
@ViscaelBarca2007 Inżynier na rowerze? Oby ciepłe dowiózł.
2
@Stinger_ Ja też wczoraj pierogi. Są po prostu cholernie dobre.
2
@cchesterr43 Tak też można :D Smakowa.
8
I co tam dzisiaj przed meczem lub na meczu? Mi się cały dzień marzyło...........
https://zapodaj.net/images/ecd7f2e28b8e0.jpg
@Lionel_Messi10 @JimMorrisonFCB @escarabajo @Kgorecki2500
0
@4drian0 Tik Tok no jak na razie platforma o inne specyfikacji, która ogranicza się do bardzo krótkich filmów. Na YouTube są filmy trwające po 2 czy 3 godziny, więc daje to całkowicie inne możliwości.
0
@4drian0 Astronomiczne kwoty wpływają tam nieustannie, ale zawsze będzie za mało. To jest definicja chciwości i nieustanny głód gromadzenia pieniędzy.
4
@Bolton Ja bym wolał już.
@tadzik447 W kanałach na nocki robicie?
4
2 godziny do meczu. Piękna sprawa.
2
@kuz No słabo, słabo. Trudno, żebym namiętnie oglądał coś co wydaje mi się mało interesujące, ale kilka odcinków widziałem, żeby wyrobić sobie na ten temat opinię i nie zawsze podpiera to takimi słowami, że" każdy powinien sobie sam ocenić". Tak, owszem, taki kanał jest lepszy, niż patostreamrzy, którzy rzygają sobie do mordy na wizji za donejty, ale nadal uważam, że nie jest to kontent idealny i niektórzy go zbyt idealizują. Po prostu dostrzegam siłę medialną jaką on dysponuje i wiem co jest w stanie wyrządzić dla danego biznesu.
@Cochise Na pewno się domyślasz jak bardzo tego typu opinie wpływają na moją samoocenę ;) Bycie nienormalnym w tych czasach to KOMPLEMENT.
4
@kuz Nie, wystarczy, że siądzie pod parasolem przy stoliku, zacznie jeść i opowiadać "no taki sobie Ci powiem, dla mnie szczerze za dużo surówki, nie przyszedłbym drugi raz" - a 50 innych by przyszło bo im smakuje. I co? świetna robota bo zepsuł opinię w punkcie, gdzie dają normalne jedzenie, adekwatne do ceny tylko, że akurat JEMU nie podeszło bo woli więcej tego czy tamtego. Czy to dobre? Ja uważam, że złe.
6
@D10SLEO Zastanawiam się, gdzie ja byłem w momencie, kiedy te wszystkie płody podrosły i się wylęgły na skalę publiczną. Nie wiem, ale było to na pewno odpowiednie miejsce i trzeba sie go trzymać.