1

@L4ngusta Ghost of Tsushima, The Last of US II, RDR 2, Silent Hill 2, ogólnie dłuuuga lista.

1

@SenseiFCB Daruję sobie ten seans.

3

@John_Doe Tak szczerze to myślałem, że rachunki na poczcie płacą już tylko emeryci.

0

@SenseiFCB Ktoś odciął głowę portierce na Uniwersytecie Warszawskim.

0

@A4ron Jak ktoś jest w stanie odciąć komuś głowę to znaczy, że jest wyjątkowym świrem, a takich nam nie trzeba na tym świecie i chyba powinniśmy robić wszystko by uczynić go lepszym? To jak plewienie ogródka z chwastów by zdrowe warzywa mogły rosnąć.

0

Dembele czemu na ławce?

9

@bodzio10 Ja mam prawie 40, a nie mogłem w nocy usnąć bo miałem przed oczami 3-2.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@CLS63AMG Już wielu bramkarzy miało przeciwko nam mecz życia :D

7

Okazja na 4-4. Jak to zobaczyłem to mi już totalnie koła siadły. Szwajcar był niemożliwy w tym meczu.
https://www.facebook.com/reel/1241039227622099?locale=pl_PL

0

@CLS63AMG Wiem, że trenera, a nie Twoja, ale pytam czy jako kibic go już skreśliłeś czy liczysz na odbudowę?

3

@CLS63AMG Wiesz, jak taki sam film mogę wstawić z Lengletem, gdy miał sezon na wysokim poziomie, a czy czekasz na jego odbudowę? Nadal przynależy do naszego klubu.

0

@Kuchar Bo ma dość często kontuzje.

0

Czysto hipotetycznie, gdyby się dało przeprowadzić takie zmiany to raczej na tak? czy raczej na nie?

Fati OUT - Nico IN
Lewy OUT - Isak IN
de Jong OUT - Casado IN
Araujo OUT - Tah IN
Christensen OUT - Grimaldo IN

5

@mientusek1407 Możesz wrzucić Araujo w okularach z piosenka w tle
"W CZARNYCH OKULARACH NIE WIDZĘ KOGO POKRYĆ"

1

@Andi18

Fati OUT - Nico IN
Lewy OUT - Isak IN
de Jong OUT - Casado IN
Araujo OUT - Tah IN
Christensen OUT - Grimaldo IN

1

@ViscaelBarca2007 No, ale to jak? w pierwszej połowie byliśmy zmęczeni sezonem, a w drugiej już nie? W pierwsze połowie graliśmy z jedną z najlepszych drużyn w Europie, a w drugiej już nie? Chciałbym zrozumieć dlaczego w pierwszej nie mogli zagrać tak jak w drugiej bo te argumenty jakoś mi tego nie rozświetlają.

1

Dużo postów odnośnie poszczególnych zawodników i ich błędów, ale jakoś mało czytam o tym, że przez pierwsze 45 minut nie było nas na boisku. Inter od początku wyszedł głodny, agresywny, gotowy na wojnę, a my nie potrafiliśmy się odnaleźć na boisku. Gdybyśmy zaprezentowali ten sam mental w co drugiej połowie to śmiem twierdzić, że inne nastroje by teraz panowały.

0

@add1337 No szkoda szkoda, taki mecz dla takiego zawodnika to wielkie marzenie i dał dwie asysty. W kluczowej akcji błąd i wszystko runęło ALE drużyna mogła grać całe 90 minut, a nie tylko jedną połowę. Zawsze trzeba zostawić margines na jakiś błąd bo nie ma spotkań by tych błędów nie było. Cała drużyna jest sobie winna, nie tylko jeden czy drugi zawodnik.

1

@Coutinho007 Odnośnie tego opisu to ja też doceniam odważny i radykalny styl Flicka, ale ostatecznie celem jest wynik końcowy, więc totalnie nie rozumiem czemu nie cofnęli się większą ilością zawodników pod swoje pole karne i nie zabezpieczyli tych ostatnich minut.

1

@esem91 To jak z zakwasami. Na drugi dzień jest jeszcze gorzej.

0

@clyde Dobry pomysł. Świeża, gorąca prosto z pieca z podskakującym serem najlepsza.

0

@clyde Jak coś to polecam Bella Mozarella, Lontra Pizza, di Tempo. Sprawdź sobie kiedyś, może przypiekają podobnie ;)

6

@clyde Macie w Poznaniu kilka naprawdę świetnych pizzerii, więc zapytam z ciekawości dlaczego akurat ten sieciowy shit? :D

1

@FCB_dimiC Pamiętam z nim wywiad jakieś 7 lat temu, gdy opowiadał, że staje w domu przed lustrem i ćwiczy prezencję przy wyciąganiu kartek. Marzy mu się być drugim Colliną, ale jedyne podobieństwo jest takie, że oboje są łysi.

0

@F3DO To pupil Colliny, więc wcale bym się nie zdziwił. Poza tym oni nigdy nie mają sobie nic do zarzucenia.

1

@koniczila No niby zarobiliśmy na LM jakieś 80mln + inne rozgrywki i może zdecydują się kogoś sprzedać, ale nie wiem jak to wygląda przy tych naszym FP. Na pewno wraca Casado i Bernal.

3

@Toretto Marciniak tam później pokazywał jakieś 3 centymetry na palcach, ale myślałem się chwali ile ma w spodenkach.

3

@Barcafan2020 Tutaj to w zależności jak wiatr zawieje i zawodnik jest tak dobry jak jego ostatni mecz. Ciekawe ile z tych bramek Interu by obronił Sommer. Pewnie wszystkie.

2

@BezglutenowyPedri Yamal zrobił najwięcej w tym meczu. Jako jedyny próbował grać w pierwszej połowie. W drugiej sporo udanych dryblingów. Kilka razy groźnie strzelał. Gdyby nie fantastyczna dyspozycja Sommera to byłoby 4-4 w dogrywce + wcześniej słupek. Nie zapominaj też kto nas przywrócił do gry w poprzednim meczu. Moim zdaniem nieobiektywnie go oceniasz. Każdy z moich znajomych się nim zachwycał mówiąc, że jest "przekot", nawet Ci co byli za Interem, ale tutaj są tylko narzekania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?