MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 No mi też nie, przecież GTA V na PS3 też miało takie skoki klatek, a ograłem cały singiel, a potem jeszcze rok czasu w multi. Tylko no jak ktoś liczy na lepsza optymalizację przy PRO to się raczej przeliczy.
2
@Destroyer_of_Worlds Nie przypominam sobie tak ujowej listy kandydatów. Te wybory pod tym względem są tragiczne.
2
@Kai0 @Lionel_Messi10 Na PS5 Pro też 30kl/s będzie. Ta generacja ma swoje ograniczenia, których się nie przeskoczy przy tej oprawie wizualnej i rozległości otwartego świata.
https://futurebeat.pl/newsroom/ps5-pro-nie-uratuje-gta-6-przed-30-fps-eksperci-z-digital-foundry/za2d68f
2
@lithotripter Rockstarr zawsze wyciska wszystkie soki z konsol, ale na 60 klatek to nawet nie ma co liczyć. Mi to w sumie zbytnio nie przeszkadza.
2
@Toretto Bo Miko ma konkretne pojęcie o piłce i takich ludzi się po prostu dobrze słucha, a jeszcze lepiej się z nimi dyskutuje. Potem sobie odpal Wichniarka, Hajto albo Kowalczyka i posłuchaj tych wypocin.
6
@Lionel_Messi10 Nic nie sądzę bo nie oglądam tych pseudoekspertów. To, że jakieś Hajta czy Wichniarki grali kiedyś w piłkę to nie znaczy, że są dla mnie jakimś autorytetem w tej dyscyplinie.
9
@LOPEZ16 Szczerze? Mam wbite w jakieś społeczne schematy. W ogóle się nie indentyfikuję z tym co praktykuje większość i nie czuję potrzeby dopasowania się czy akceptacji. Od dziecka jest totalnym indywidualistą. Jak jestem w towarzystwie znajomych i coś mnie zaczyna nudzić to dziękuję i mówię, że na mnie już czas.
0
@sokot No przecież to było do przewidzenia. Cały sezon my z ich szydziliśmy i wytkaliśmy przegrane klasyki. Nigdy w życiu nie widziałem tylu prześmiewczych memów w internecie z RM w roli głównej.
0
Ok. Thanks & Good Luck!
2
@Eskel No właśnie tak czytam co za głupoty wypisujesz. Jak masz we wsi 500 osób, a w mieście 500 000 osób czy jak w stolicy prawie 2 mln mieszkańców to GDZIE? jest większe prawdopodobieństwo, że spotkasz kogoś odchylonego? Bardziej prawdopodobne, że w tej mniejszej liczbie osób się znajdzie ktoś taki czy w tej większej? Pomijam już fakt, że w takim mieście jest dużo większy dostęp do środków odurzających i są większe grupy zdemoralizowanej młodzieży.
To tak jakbyś napisał "łooo co za głupoty wypisujesz, w samolocie też ludzie giną, nie tylko w samochodzie"- no, to teraz sprawdź ilość wypadków samochodowych i lotniczych" Dlaczego tych drugich jest mniej ? Bo samochodów jest co?....więcej.
Czysta logika.
@JimMorrisonFCB Bardzo słuszne podejście. Ja też wolę wsie i mniejsze miejscowości.
1
@BorzyKrzys Idąc tym tokiem myślenia zlikwidujmy też gry no i filmy kategorii Thriller/horror oraz książki kryminalne. W ogóle możemy udawać że tego nie ma i to się nie dzieje. Dlatego właśnie nie mam Twittera żeby nie czytać takich złotych myśli
0
@PawkoFCB jak zrobili otwarty świat w trójce to cały świat był zawiedziony że odeszli od liniowej struktury, teraz jak zrobili liniową strukturę to źle xd
2
@VegetaPolska Za rok to nie wiadomo czy jeszcze będziemy żyli
0
@marcin62 Mi się IMO podoba ta koncepcja na Sycylii.
0
@agaFCB Na Złote Piaski, same chłopy. Namówili bo nie byłem tam jeszcze.
0
@Vegeta88 Ok, ale jak np. do polskiego więzienia wchodzi osadzony za morderstwo z wyrokiem dożywocia, który dostaje wpierdol, a potem w nocy zarżnie żyletką współwięźniów to nadal nie ma respektu i nadal są chętni, którzy chcą mu spuścić kolejny wpierdol? Czy może już zaczynają podchodzić bardziej rozważnie. Jakby nie było to osadzeni z wyrokiem dożywocia nie mają już nic do stracenia, w przeciwieństwie do złodziei i dilerów. Tak jak piszesz, nie byłem, nie siedziałem (nie chcę i nie zamierzam tam trafić) ale trochę mi się nie chcę wierzyć, że nie liczą się wtedy z takim gościem, który jest po prostu niebezpieczny i nieprzewidywalny.
1
@Kgorecki2500 Widzę, że Ty gry przechodzisz w kilka dni.
0
@Vegeta88 Polskie więzienia w porównaniu do amerykańskich to jest świetlica szkolna. Tam, gdzie rządzą gangi to prawie każdy z nich ma po kilka albo kilkanaście zabójstw na koncie.
0
@Vegeta88 A kto jest wyżej, niż goście co siedzą za głowę? xD Alimenciarze, ćpuny i pospolite złodziejaszki co kradną samochodowe radia?
1
@Criss18Barca Dość, że w plastikowej butelce to pewnie jeszcze z jakiegoś sieciowego sklepu, gdzie palety stoją pół dnia na słońcu.
2
@Kgorecki2500 Ale przyznaj, że była kwestia "okrasić Ci? Nie, nie chce" :D
0
@Salchent Muszę Cię rozczarować, ale on nie idzie siedzieć za gwałt, ani zabójstwo dziecka czy pedofilię tylko morderstwo dorosłej osoby ze szczególnym okrucieństwem, a takie świry są wysoko w hierarchii i nie potrzebują ochronek. Może ewentualnie zostać zakwalifikowany jako "N" czyli więzień niebezpieczny i zostać osadzony samemu w celi. O ile jakiś lekarz nie stwierdzi, że jest niepoczytalny bo wtedy w ogóle nie pójdzie siedzieć tylko psychiatryk.
1
@qbsonFCBarca No też się czasem zastanawiam nad tym, gdy widzę teksty "komuś odcięli głowę? daj linka do filmu". Ta podświadoma chęć zobaczenia tego chyba jednak trochę świadczy o czymś mrocznym w środku duszy.
0
@NeroTFP1 Ohydna persona.
0
@jacobFCB Z 80mln zarobiliśmy z samej LM, do tego dochodzą inne rozgrywki. Gdyby pogonili Fatiego to zwalnia się mocna pensja w drabince. No i jak dla mnie to mogliby jeszcze podziękować Araujo, ale wątpie, że to zrobią.
0
@jacobFCB Myślę, że na pewno się wezmą za obronę.
1
@L4ngusta Ghost of Tsushima, The Last of US II, RDR 2, Silent Hill 2, ogólnie dłuuuga lista.
1
@SenseiFCB Daruję sobie ten seans.
3
@John_Doe Tak szczerze to myślałem, że rachunki na poczcie płacą już tylko emeryci.
0
@SenseiFCB Ktoś odciął głowę portierce na Uniwersytecie Warszawskim.