9

@Cochise Ogólnie większość odpowiedzi tutaj na zasadzie "no chodzi sobie chłopak, szamie sobie i ocenia subiektywnie" tylko, że nikt nie widzi tego, że ten kontent jest już na takim etapie, że jego "subiektywny kubek" może zamknąć komuś dobrą knajpę. Bo tak działa społeczeństwo owiec - "Książulo tam był i mówił, że ujowe to pewnie nie ma tam co iść" i nawet nie pofatygują się by wyrobić sobie WŁASNE zdanie na jakiś temat tylko w 100% zawierzają opinii znanego youtubera. Taki kanał może być dla jakiejś grupy osób ciekawy, ale fajnie jakby sobie ta grupa zdawała jednocześnie sprawę, że JEDNA osoba nigdy nie będzie wyznacznikiem dobrego smaku.

12

@Azi Lewandowski jak na swój wiek i poziom rozgrywek ma znakomite liczby. Bez względu no to co piszą ignoranci. Zobaczymy, gdzie będzie Mbappe w jego wieku.

1

@NeroTFP1 Trzy Ikony kina na jednym obrazku.

1

@Mario96w A ja uważam, że nie trzeba się nikomu z tego tłumaczyć. Co mnie obchodzi kto co sobie myśli na ten temat? Nie mój problem.

0

@Deviler Tak, szczególnie, że Ferran zakończył sezon.

8

@AlexDark00 No i do tego się odniosłem marny trollu.

3

@neymarjr_143 Takich sformułowań jak "nieudacznictwa piłkarskiego" używają tylko zyebane dzieci.

0

@clyde Zbyt dużo produkcji oglądałem z tym aktorem, żeby uznać tę rolę za genialną, ale dobrze zagrał.

7

71 lat obchodzi dzisiaj Dario czyli Jan Frycz. 4 nagrody i 14 nominacji. Znany z takich produkcji jak:

"Ślepnąc od świateł", "Pręgi", "Pornografia", "Tam i z powrotem", "Wielki Szu", "Różyczka", "Francuski numer", "Psy 3", "80 milionów", "Nigdy w życiu!", "Komornik", "Jak zostałem gangsterem", "Odwróceni", "Kurier", "Weekend", "Służby specjalne", "Gierek", "Proceder", "Zenek" i inne....

Aktor, który moim zdaniem przez całą karierę dostawał złe role i największym chichotem losu jest to, że 100% potencjału wyciągnął z niego dopiero 34 letni chłopak, który 4 lata wcześniej zaczął się dopiero bawić w reżyserkę.

1

@jacobFCB Przeprosiny przyjęte, ale bułka z serem już nigdy nie będzie taka sama.

6

@jacobFCB Jadłem akurat śniadanie...

4

@Lionel_Messi10 Ja zawsze mówię o takie zupce, że jest "treściwa" czyli można też coś zjeść, a nie tylko się napić. Wyszedł zacnie. Smakówa

Robię sobie często do kapuśniaku tzw. prażuchy ze skwarkami, a raczej do kwaśnicy bo mój kapuśniak jest zawsze mocno kwaskowaty. Na kaca jak znalazł.

1

Nie no, nie da się przegrać z tak grającą drużyną.

1

@bartekvisca Jak lubisz takie klimaty to polecam serię Metro. Nawet te starsze części bardzo dobrze wyglądają wizualnie, a jak chcesz coś już na współczesnej grafice to Metro Exodus Edycja Kompletna PS5,

6

@Kapitan hawk Sami sobie jesteśmy w stanie zapewnić Mistrza dlatego ja nie czekam jakoś specjalnie na wynik tego meczu.

3

@Nazio_87 Nie za mocno?

4

@Who_you_mam Na redaktora to trzeba mieć predyspozycje i jakieś pokłady profesjonalizmu. Oni są zwykłymi amatorami, którzy nie potrafią oddzielić szkolnych emocji od projektu, którym się zajmują.

2

@Lukasz999 I dalej bez skrzydłowego.

0

@Alex1995 Na nikogo bo dla mnie tutaj nawet nie ma mniejszego zła.

1

@Rastafarnianin Czyli metoda "na wnuczka" odpada.

0

@DeXt3rVeB Oczywiście przyczyną nie są słuchawki czy telefon tylko to, że ludzie się obecnie bardziej tolerują, niż szanują. Kim jest taka pomarszczona babcia dlatego takiego młodego wyluzowanego Sigmy? Reliktem zacofanej przeszłości. Poza tym oni dzisiaj wychodzą z założenia, że nic nie muszą. Może dość zimne mam zdanie na temat obecnej rzeczywistości, ale lata obserwacji zrobiły swoje. Druga sprawa jest taka, że jeżeli ktoś czegoś "żąda" i wypowiada sie w tonie "wymagającym/oczekującym" to tylko powoduje efekt odwrotny i sam nie lubię takich prób wywierania presji. Pogarda rodzi pogardę.

1

@prokofiew Każdy głosuje na kogo chce. Na tym polega ustrój, w którym żyjemy i uważam, że nikt nie musi się tłumaczyć osobom trzecim z powodów swojej decyzji.

1

@Pawlak1992 Religia to sprawa indywidualna, w którą nie powinno ingerować Państwo. Swoje osobiste preferencje religijne można rozwijać w rodzinie czy w miejscach specjalnie do tego przeznaczonych jak Kościół. Ja rozumiem, że jesteśmy krajem katolickim, ale w szkole puiblicznej nie powinno być na to miejsca.

1

@LambiPL Ja osobiście nic spod szyldu Marvela nie uważam za arcydzieło, ale pierwszy sezon Punishera mi się podobał. Później się rozjechał ten serial. Tutaj jeszcze ta specyfika Marvela była praktycznie nieodczuwalna. Bardziej chodziło mi o X-Many, Deadpoole, Thory i inne produkcje nastawione na efekty specjalne.

Ojciec Chrzestny to dla mnie ścisłe TOP filmów gangsterskich obok Człowieka z Blizną, Chłopców z ferajny, Kasyno, Życie Carlita, Dawno temu w Ameryce czy Donnie Brasco. Dużo znakomitych kreacji od Marlona Brando po Al Pacino w roli Michaela Corleone na klasycznej już ścieżce dźwiękowej. Oglądałem wszystkie części ze trzy razy.

0

@LambiPL Chyba każdy takie ma. Dla mnie "Incepcja", "Żywot Briana", "Grand Budapest Hotel" i wszelkiej maści Marvele.

6

56 lat obchodzi dzisiaj Cate Blanchet. Aktorka zgromadziła na swoim koncie 66 nagród w tym 2 Oscary i 98 nominacji. Znana z takich produkcji jak:

"Blue Jasmine", "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", "Carol", "Zaułek koszmarów", "Tár", "Władca Pierścieni", "Hobbit", "Aviator", "Babel", "Utalentowany Pan Ripley", "Nie patrz w górę", "Robin Hood", "Thor: Ragnarok" i wiele innych....

9

@heniusss W sztywnym wyobrażeniu pewnych jednostek każdy musi opowiedzieć się po jakiejś stronie. W głowie nie może im się zmieścić, że ktoś gardzi wszystkimi kandydatami po równo. Dawno nie widziałem tak tragicznej listy.

0

@Terapuls Nie. To jest lista piłkarzy, za których klub wysłucha ofert, ale oczywistym jest, że nie sprzedadzą ich wszystkich.

https://www.fcbarca.com/126373-sport-deco-ma-liste-pilkarzy-barcelony-za-ktorych-klub-wyslucha-ofert.html

0

@Nazio_87 Nie i jeszcze długo nie będę na to gotowy.

0

@VegetaPolska Seria Uncharted też dużo zarabiała, seria Tomb Raider również i nie ma ich już nawet w planach. Naugty Dog zrobiło sobie teraz Intergalactic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?