0

@Lukasz999 Lewy nie pójdzie do Arabów tylko do MLS.

1

@Safrani Za tanio. Czekam jak będzie po 100zł

0

@szymek029 Jeszcze Ci szczęka zacznie latać i sobie gość pomyśli, że waliłeś amfetaminę.

1

@jacobFCB Dopiero co wszedłem, ale widzę, że zagadka rozwiązana :)

0

@mientusek1407 Na 100% pójdzie za więcej, niż 70mln euro.

0

@Lipak Oczywiście, że tak. Trzeba pamiętać o tym, że on ma przed sobą jeszcze bardzo dużo lat grania i wiele razy będzie odnawiał kontrakt z podwyżką. W tym przypadku byłaby to jeszcze gorsza sytuacja, niż z Leo bo on w tym wieku zarabiał grosze.

5

@mkl87 To jak teraz chce więcej, niż 10mln w wieku 17 lat to jak będzie miał 26 trzeba mu będzie chyba przepisać cały klub łącznie z majątkiem Prezesa.

0

@mkl87 To jak teraz chce więcej, niż 10mln w wieku 17 lat to jak będzie miał 26 trzeba mu będzie chyba przepisać cały klub łącznie z majątkiem Prezesa.

0

@baarcelona Po to, że jak Raphinha lub Yamal dostanie kontuzji to nie ma lewego skrzydła bo Rafa zagra za Yamala, ale Yamal za Rafe już nie, a nawet gdyby zagrał to wtedy nie ma prawego skrzydła.

1

@Jakchcesz Kiedy Prezes w firmie przeniósł "Mój Komputer" do kosza.

2

@ViscaelBarca2007 No każdy widzi coś innego. Ja widzę piłkarza, który jest wart 40 milionów, a bardzo nie lubię kiedy ten klub notorycznie przepłaca za zawodników. W robieniu biznesu na rynku jesteśmy bardzo słabi. Praktycznie każdy nas rucha. Teraz kto by nie przyszedł na skrzydło to i tak będziemy mieli rezerwowego za 70mln bo w takiej sytuacji na ŚPO idzie Rafa, a Olmo na ławkę.

Nico w poprzednim sezonie brał udział przy 26 golach w 37 meczach. Poza tym gra w Reprezentacji z naszymi Hiszpanami i jest młody, a to zawsze podbija cenę.

2

@ViscaelBarca2007 Zaglądałeś kiedykolwiek w jego statystyki? Raz przekroczył barierę 20 bramek i było to 4 lata temu w lidze portugalskiej sumując wszystkie rozgrywki. W Anglii jego liczby w lidze to 13 goli i 7 asyst. W poprzednim 8 i 6, a jeszcze wcześniej 4 i 2. Faktycznie definicja topowego levelu od lat xD

8

@APTAPT Prawie 100mln za 28 letniego średniaka w momencie kiedy ciułamy grosz do grosza, a tam czeka jeszcze kilka pozycji do wzmocnienia. Transfery miały być ROZSĄDNE, a czy to jest transfer ROZSĄDNY ? Ni uja

2

@bartekvisca Ja pamiętam, że akurat byłem chory i trzasnąłem go w 2 tygodnie na 100%

11

Do wzmocnienia kilka pozycji, a oni chcą wywalić prawie 100mln za 28 letniego średniaka. Dla mnie to będzie kompromitacja, ale niech się tam bawią.

3

@blakkudium Co za brama.

1

@miladi Przypomnij mi kiedy ostatnio tyle strzelił? 4 lata temu w Lidze Portugalskiej?

2

@Safrani 80 milionów euro za 28 letniego piłkarza, który nigdy był rozchwytywany na świecie ze względu na średni poziom. Nigdy nie wyrzuciłbym tylu pieniędzy lekką ręką na tak ryzykowny transfer. Ile on tam ma w tym sezonie PL, 13 goli i 7 asyst? W poprzednim 8 i 6, a jeszcze wcześniej 4 i 2. To już wolę grać Raphinhą jak w tym sezonie. Szczerze mówią to nie rozumiem jak można być zwolennikiem takiego pół-środka w tej cenie. To już naprawdę lepiej zbierać dalej te pieniądze.

4

@July_6_BcN Mnie bardzo męczą już te wybory i w ogóle nie jestem ciekaw tych rozmów. W zasadzie to chciałbym, żeby już było po wszystkim.

0

@cules100pro Ciekawe ile będzie zarabiał w wieku 26 lat.

5

Jak zrealizują taki transfer to jednak Deco trzeba pożegnać.

3

@Culer9002 Oby nie. Nie jestem fanem umiejętności tego piłkarza.

0

@lithotripter No tak, ale umówmy się, że nadal nie wygląda jak 80 letnia babcia na skraju śmierci.

2

@mientusek1407 No ja właśnie nie rozumiem zapinania od 10 lat ofensywnych pomocników na lewe skrzydło xd Jakby nie było na rynku skrzydłowych z krwi i kości.

1

@lucca87 Milanowi bo lubię ten klub już od małego dzieciaczka.

3

@barteq No, ale też widać, że Klopp i Guardiola mają całkowicie inne podejście do tego zawodu. Niemiec szuka wyzwań i drużyn, które można wynieść na wyższy poziom. Guardiola chce trenować drużyny topowe i operować najwyższą dostępną jakością piłkarską.

3

@draxidox Nie wiem czy podziała, ale ta firma robi produkty z bardzo dobrym składem bez konserwantów i glutaminianu sodu.

1

@NeroTFP1 No, rocznik 46. Też się mocno zdziwiłem.

3

Nie wierzę, ale 79 lat obchodzi dzisiaj Cher czyli Cherilyn Sarkisian LaPiere. Piosenkarka oraz aktorka, który zgromadziła na koncie 7 nagród w tym Oscar i 10 nominacji. Znana z takich produkcji jak:

"Maska", "Wpływ księżyca", "Syreny", "Herbatka z Mussolinim", "Gdyby ściany mogły mówić", "Burleska", "Podejrzany", 'Czarownice z Eastwick", "Wróć Jimmy Deanie", "Mamma Mia", "Slikwood" i inne.....

Ja wiem, że tam milion operacji plastycznych, no ale mimo wszystko, 80 lat....
https://zapodaj.net/images/c90375b41b962.png

2

@misterio Można jeszcze przechytrzyć zagadkę i z jednego końca linii przeskoczyć na drugi. Wtedy teoretycznie nie przeszedłeś przez tę samą linię :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?