0

@Seba_23 Tak, jest to u niego widoczne, aczkolwiek takie praktyki w służbach były na porządku dziennym.

2

@MessiForeverTheBest Ja bym powiedział, ze rzadkim przypadkiem jest ujawnienie prawdy w takiej sprawie. Skazani, którzy siedzą na mocy spreparowanych dowodów jest duuuużo więcej. Polecam sobie posłuchać byłego policjanta w krótkich wywiadach na mediach społecznościowych zwanego "Miami", który opowiada jak to się robiło za jego czasów. Wkładali gościowi broń w dłoń by zebrać odciski i do woreczka dowodowego.

0

@gumaz Klatka piersiowa. Zakwasy mam.

1

@maroon No słuchaj, oni postulują o to by zmuszać kobiety by rodziły dzieci z gwałtu, więc dostał pytanie czy zmusiłby swoją kobietę by urodziła dziecko z gwałtu. Pytanie wydaje się bardzo logiczne. On na to odpowiedział, że akurat trafiła mu się taka super kobieta, że nie musiałby jej zmuszać bo dzięki temu, iż jest bardzo wierząca sama chciałaby je urodzić, więc jak to odbierać? Że kobiety, które są ateistkami powinny zmienić podejście do wiary i wtedy nikt nie będzie czuł się zmuszany?

5

@gaucho104 Czyli kobieta, której ciało zostało splugawione, która została obdarta z godności, która czuje do siebie obrzydzenie jest dodatkowo zmuszona do noszenia przez 9 miesięcy dziecka swojego oprawcy postanawia się zabić bo nie widzi już sensu życia to wtedy już nie jest zagrożenie życia matki, tylko dopiero wtedy jak umiera na stole operacyjnym. To fajnie.

6

@maroon Być może masz rację, ale słów: "Ja bym przede wszystkim nie dopuścił, żeby ktoś moją żonę zgwałcił." nie da się już interpretować w inny sposób. Jest to po prostu stwierdzenie skrajnie niemądre.

13

@NeroTFP1 I takie samo mam podejście do zakazu eutanazji. Człowiek sparaliżowany od 20 lat jest rośliną i do końca uzależniony od innych. Jest dorosły, świadomy, ale nie może się ruszyć. Chce odejść na własnych warunkach, ale nie może bo tak powiedział jakiś Pan w białym kołnierzyku, który właśnie wraca do domu na obiad, a wieczorem umówił się na przyjęcie z kolegami. Pieprzeni egoiści wyprani z empatii.

0

@barcanawieki Schował się w torbie Flicka i nagrał na dyktafon.

1

@BorzyKrzys W ogóle coś jest jeszcze polskie? czy już wszystko wyprzedaliśmy za granicę?

1

@malicinho Oj tak +1. Nie ma gorszej randki, niż laska, która odpowiada tylko "tak", "nie", "no może". Tragedia!

1

@BorzyKrzys Ciekawe jak czytał tę Diunę po angielsku.

Ej gigantik buble of karbon diokside łos forming is de sand

0

@michal26 Ok, Michał! Pozdrawiam.

18

@Kgorecki2500 No to ja bym odpowiedział "Panie pośle, dziękuję za odpowiedź, ale wsadź sobie Pan w dupę tę ustawę" :D

To jest polityk, który ubiega się o władzę w kraju w którym mieszkasz, a nie przypadkowy Pan, którego ktoś zaczepił pod Żabką i próbuje bezpodstawnie wejść w jego sferę prywatną. Tutaj są podstawy do takich pytań i to bardzo duże. Nie potrafi uzasadnić racjonalnie, to automatycznie jest niewiarygodny.

25

@Kgorecki2500 Dlaczego? Skoro radykalnie bronią takich poglądów to oczywiste, że społeczeństwo chciałoby wiedzieć jak takie poglądy wyglądają u niego w praktyce. Nie sądzę, żeby pytanie o uzasadnienie swojej postawy odnośnie takiej ustawy było w jakiś sposób żałosne.

18

@NeroTFP1 Warto dodać, że jego żona jest "bardzo mądrą praktykującą katoliczką, która uczy katechezy", więc gwałty jej nie dotyczą.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15478352#comment-15478379

5

@Szakalaka12369 Ale ja nie potrzebuję wiary, ani odgórnego dekalogu by czynić dobro. Wystarczy mi sumienie, moralność, empatia oraz rozsądek.

Natomiast jeżeli próbujesz zmusić się do wiary "bo można na tym więcej skorzystać" to w tym momencie ta wiara jest udawana choćbyś nie wiem jak bardzo chciał uczynić ją szczerą.

Nie wiem czy dostrzeżesz w tym analogię, ale to tak jakbyś chciał na siłę zapomnieć o tym, że masz raka. Będziesz chodził i powtarzał "nie mam raka, nie mam raka", ale nie sprawisz w ten sposób, że zapomnisz, tak samo nie zaczniesz nagle szczerze wierzyć jeśli motywacją jest to, że "kiedyś to Ci się może bardzie opłacić". Reasumując - nie oszukać samego siebie i nie przechytrzysz swego umysłu. Albo jesteś święcie przekonany o tym w co wierzysz albo zawsze będą nawiedzać Cię wątpliwości.

0

@urbipl To pytanie nie dotyczy mnie osobiście tylko ma na celu to by poznać preferencje innych osób. Jeżeli o mnie chodzi to potrafię podejść sam, ale bardzo cenię kobiety dojrzałe emocjonalnie, które nie boją sie wyzwań i są w stanie sięgnąć po coś same.

1

Wątek damsko-męski. Czy lubicie jak dziewczyny przejmują inicjatywę? Nie chodzi mi o jakieś wybory w związku tylko, że dziewczyna, która jest pewna siebie i wie czego chce potrafi sama podejść i zacząć flirt?

0

@July_6_BcN Do odważnych świat należy!

1

@nabial Też tak mam, ale to względu na to, iż widzę ile już mają w nogach i obawiam się, że może nie starczyć sił by utrzymać wysoką jakość.

0

@July_6_BcN Możemy założyć Komitet Techniczny Sędziów. Będziesz moją prawą ręką ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)

0

@maroon Pewnie tak, na pewno inaczej jest rozpatrywany streaming dla kilku osób, a upublicznienie gorszących treści na szeroką skalę.

36

Wiele lat słyszałem o mitycznej rewolucji. Nawet w czasie pandemii śmialiśmy się, że ta rewolucja to taka "bezobjawowa". Przyszedł rok 2024 i rewolucja do nas zawitała w postaci niemieckiego fachowca Hansiego Flicka. Mimo wielu problemów z jakimi teraz boryka się zarząd to dobry czas dla klubu.

1

@Starrk No właśnie, dla mnie to taki typ aktora jak Hugh Jackman z serii X-Man.

0

@maroon Nie znam sprawy Nergala, ale zakładam, że to nie on transmitował to do sieci. Pewnie udostępniły to osoby trzecie i to zmienia postać rzeczy. O ile hala w której odbywa się koncert może być uznana za miejsce ograniczone pod względem publicznym tak intrernet jest furtką dla każdego i pod danym materiałem może się zebrać miliony osób.

Co do palenia grilla to nie ma zakazu narzuconego przez Państwo, ale jest zakaz narzucony przez spółdzielnie mieszkaniową i obowiązuje niemalże wszędzie. W każdym bloku obowiązuje Regulamin.

Co do ogrodu to:
https://zapodaj.net/images/1f1ae057bc615.png

14

60 lat kończy dzisiaj Robert Downey Jr. Aktor zgromadził na koncie 42 nagrody w tym Oscar i 73 nominacje. Znany z takich produkcji jak:

"Avengers", "Charlie", 'IronMan", "Sherlock Holmes", "Oppenheimer", "Sędzia", "Spider Man Homecoming", "Kiss Kiss Bang Bang", "Jaja w tropikach", "Urodzeni Mordercy", "Zodiak", "Zanim odejdą wody", "Incredible Hulk", "Kapitan Ameryka", "Solista", "Przez ciemne zwierciadło", "Wydział pościgowy"i inne...

Aktor popularny, aktor wielokrotnie nagrodzony, a mimo to mnie jakoś nie oczarował jego kunszt.

1

@maroon Tak, każda transmisja w internecie to tzw "upublicznianie" bo udostępniasz to szerokiej grupie ludzi.

Co do balkonu to jest on traktowany jako lokal pomocniczy. Można z niego korzystać, ale trzeba stosować określone zasady. Nie możesz np. palić grilla czy trzepać kapucyna na widoku.

2

@macio_944 Nie oglądałem, ale znajomi mówili, że Dorociński mistrzostwo w tej roli.

0

@matirix20 Tak, Iniestę.

3

@wyrek Jak on czytał tę "Diunę" w metrze po angielsku jak nazwy wafla nie potrafi wymówić poprawnie. Chyba, że to taki super "żart" społeczny by brzmiało bardziej luzacko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?