0

@Vurt Żadnego bym od nich nie ściągnął, ale gdybym już koniecznie musiał dokonać takiego wyboru to Mbappe.

0

@clyde Na smog to sobie kup oczyszczacz powietrza. Wystarczy, że otworzę na chwilę balkon czy okno i już się zaczyna palić na czerwono i oczyszczać pomieszczenie.

0

@Jackazz Nie reagują na nic innego, niż gaz lub stężenie czadu. Mam w łazience przy piecyku gazowym, gdzie używam odświeżaczy powietrza czy perfum, a załączył się tylko raz, gdy zaciągnęło coś z pieca. To nie jest jakiś nowy bajer na rynku tylko sprawdzone urządzenie potwierdzone testami.

0

@clyde To ja na razie mam 2 lata i jak się rozładowują w nim bateryjki to też piszczy. Trochę lipa jak np. mieszkam sam i wychodze do pracy na 8h, a tam akurat by zaczął wyć w bloku. Chyba by mnie zaebali później.

0

@clyde Kiedy mi się wyświetla taki napis to po prostu zmieniam w nim baterię.

0

@Kinginiesta Pewnie jest zajebisty, ale nie ta półka cenowa.

0

Czy ktoś z Was korzysta z projektora 4K i może coś polecić? Mam na oku Optoma X35 UHD, ale może jest coś w podobnej półce ze Smart Android na pokładzie lub Bluetooth.

0

Teraz trzy wymagające spotkania, a grafik napięty jak baranie jaja. Będę mocno zaskoczony (oczywiście pozytywnie) jeśli nie złapiemy zadyszki po drodze.

1

@Karzel Piękna seria.

3

@Ricardinio14 Może bym się nabrał, gdybym nie widział jego gry w ostatnich latach dla kadry. Teraz to niech się skupi na butiku z futrami.

2

@Sulimo No i gitara. A na powrocie z imprezy można się z dziewczyną złożyć na taksę.

1

@mekston Tak szczerze to myślę, że Mateusz Borek powinien się honorowo zrzec samozwańczej roli eksperta i skupić się na komentowaniu spotkań. Nie ma dla mnie bardziej irytującej persony w środowisku dziennikarskim. Nie cierpię takiego typu ludzi.

7

@NeroTFP1 Gdyby ją zgwałcił jakiś inżynier w krzakach, odarł z godności, splugawił jej ciało i naruszył poczucie wartości, a potem musiałaby patrzeć jak ten "kwiat" traumy dojrzewa w niej 9 miesięcy czując do siebie obrzydzenie to wtedy by zrozumiała jak bardzo ważna w życiu jest wyobraźnia i umiejętność wczucia się w sytuację innych.

Bardzo łatwo głosić różnego rodzaju deklaracje, gdy nigdy się nie było w takim położeniu, ale prawdy o sobie dowiadujemy się dopiero w wtedy, gdy życie nas zagoni w róg.

2

@BorzyKrzys Wiadomo dokąd to wszystko zmierza i również wiadomo, że nic tego nie powtrzyma. AI potrafi już tworzyć sam muzykę czy filmy, więc przyjdzie taki moment, gdzie autentyczny artyzm i wyrażanie siebie poprzez sztukę przestanie być promowane i stanie się gasnącą niszą dla dinozaurów. Znajomy, który sprzedaje systemy usprawniające ostatnio mi opowiadał, że wjechał na centrum logistyczne znanej firmy spożywczej i było tam tylko kliku programistów, którzy odpowiadali za programowanie i poprawne działanie maszyn.

0

@ViscaelBarca2007
1. Raphinha
2. Dembele
3. Lewandowski
4. Yamal
5. Salah

1

@ACMaldini3 Praktycznie każda drużyna w LL niezależnie od miejsca w tabeli grała z nami jak równy z równym. My za Valverde w ogóle nie kontrolowaliśmy środka pola i często daliśmy się spychać pod własne pole karne jakimś podrzędnym rywalom. No ciężko się oglądało ten "styl". Warto też przypomnieć, że to za jego kadencji Barcelona stała się największym memem internetu co było dość bolesne dla kibiców.

1

@Zoker Historia zacna :D aczkolwiek mi się zawsze będzie kojarzył w "Łowcą Jeleni" i rosyjską ruletką.

4

82 lata kończy dzisiaj Christopher Walken. Aktor zgromadził na swoim koncie 6 nagród w tym Oscar i 15 nominacji. Znany z takich produkcji jak:

"Łowca jeleni", "Pulp Fiction", "Armia Boga", "Prawdziwy romans", "Pogrzeb", "7 psychopatów", "Złap mnie, jeśli potrafisz", "Jeździec bez głowy", "Zabójczy widok", "Na żywo", "Rozdzielenie", "Człowiek w ogniu", "Jak zostać kotem", "Twardziele", "Klik: I robisz co chesz", "Polowanie na druhny", "Witajcie w dźungli", "Eddie zwany Orłem" i inne

2

@Kai0 To xD do potęgi to jakiś Twój znak firmowy?

3

@trolownik Ona nie jest jedyna w swoim rodzaju tylko jest odzwierciedleniem społeczeństwa i tego w jaki sposób myśli.

0

@FCB24 Fajna ta skala. Taka "obiektywna".

0

@Nikarams Ale Cie boli

1

@Terapuls A ja mam wrażenie, że on bardzo lubi kończyć sam akcje.

0

@FCBparasiempre Z Atletico i Ossasuną graliśmy lepszym składem. Dzisiaj mamy rotację na 5 pozycjach. LO, ŚO, ŚP, ŚP, LS

1

@Poversky1000 Małe ryzyko. Najwyższej sobie znajdziesz inny karton po telewizorze.

2

@FCBparasiempre Dziadami nie jesteśmy, ale kryzysowe mecze się zdarzają. Czasami bijesz głową w ścianę i nic nie chce wejść. Oby to nie był taki mecz oczywiście.

0

@Rifek O widzisz, to mi umknęło totalnie.

0

@BezglutenowyPedri Fort kontuzja, a Araujo chyba nigdy nie grał u Flicka na PO. Ja sobie nie przypominam. Jeśli nawet to wtedy Garcia musiałby iść na ŚO, Fermin na środek i Ferran LS. Tylko wtedy pomoc mamy bez DM, więc w tej sytuacji raczej nie miał zbyt wiele opcji.

1

@Barcafan2020 Na Borussie to na pewno.

0

@Barcafan2020 Miał uraz. Wrócił do treningów, ale nie jest jeszcze gotowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?