MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DiSBlaDE Nie sprawdzałem nagłówków bo nie mam takiego nawyku. Jedynie dźwięk powiadomień przychodził na Flashscore przy bramkach. Reprezentacja wyprała mnie z uczuć w 2018 roku na MŚ i czasem tylko dopytuje znajomych jak grali czy o wynik, ale generalnie nie czekam na mecze i skupiam się wyłącznie na klubie. Jeszcze to środowisko dziennikarzy ekspertów i cała otoczka w wokół tej kadry jest na tyle odpychająca, że nie chce się tego śledzić na bieżąco.
0
@Safrani Mam go na liście od jakiegoś czasu, ale zlikwidowałem w ostatnim czasie wszystkie platformy na rzecz Amazona i CDA Premium, a tego tam nie ma niestety.
2
Niestety nie zdołałem się wczoraj zmusić do oglądania polskiej kadry i wybrałem film. Widzę, że włożyli dwie bramki, a jakie ogólne wrażenie zostawili po sobie?
3
@YeastMoss Mielone mięso ma zastosowanie w wielu kuchniach świata, więc mnie akuratnie nie dziwi, że ludzie w ten sposób przygotowują potrawy. Nie wydaje mi się to też "mniej szlachetne".
(Gołąbki, Pulpety, Kotlety mielone, Musaka, Spaghetti Bolognese, Lasagne, Burito, Kofta, Shish, Chilli Con Carne, Sloppy i wiele innych)
No i co najważniejsze, nigdy nie zrobisz burgera z długo ugotowanego mięsa wołowiny, bo żeby skleić i uformować kotleta to musisz mieć surowe mięso. Z takiego mięsa można sobie zrobić co najwyżej bułkę z szarpaną wołowiną. Nie wspominam już o tym, że to ma być smażone/grillowane, a nie gotowane czy uduszone oraz o tym ile trzeba czasu na to by dusić kawał wołowiny do momentu, gdy zacznie się rozpadać jak mięso mielone :D
2
@Kgorecki2500 Kto tam tak rozjeździł po sionym?
5
@DonAndres*8 Ktoś tu się nie umie bawić.
2
@Bykunn Jeżeli odpady są wołowe to nie muszą tego wyszczególniać. Nie napiszą Ci w składzie (5% ogonów wołowych, 5% polików i 5% ozorków). Do paluszków rybnych też nie mielą pięknych filetów tylko to co im zostanie. Filet idzie na osobną sprzedaż i jest droższy. To tylko w reklamach telewizyjnych pokazują takie piękne białe płaty rybne, z których rzekomo to robią :D Tak samo jeśli chodzi o dżemy i wszelkiego rodzaju marmolady. Piękne owoce idą do czegoś innego, a na takie przetwory wszystko pozostałe co dopuszcza sanepid + substancje żelujące, wzmacniacz smaku i już masz pączka z marketu za 40gr.
No zazwyczaj właśnie wskazuje palcem na jakiś fajny kawałek i Pani Basia mi to mieli na oczach ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Bykunn Może i jest podobnie szpikowane chemią, ale przynajmniej biorę cały kawałek wołowiny i wiem, że zmieliłem tam mięso, a nie odpady z fabryki. Na pewno wiesz jak powstają paluszki rybne czy konserwa turystyczna pomielona razem z namiotem i turystą? Więc ja np. wolę widzieć co mielę, a nie sięgać po gotowy mix. Druga sprawa, że cena nie jest drastycznie większa. Za 500g mielonej wołowiny w markecie trzeba u mnie zapłacić 15,09zł. Na stoisku kawałek wołowy jest za 36zł/kg, więc masz 18zł/500g. Chętnie dopłacę to 3zł i sam sobie przemielę :D
2
@Batys Mnie to złamali serce na MŚ 2018. Odebrali mi chęć oglądania.
8
@kuz Pewnie jakoś przepchną ten mecz, ale oczy będą krwawić mocno czuję.
https://zapodaj.net/images/eedba48a52c7d.png
11
@RosjaninBut Niektórzy ludzie nie powinni mieć nawet pilota do szlabanu, a co dopiero takiego stanowiska. Troszeczkę władzy w rękach i załącza się Kim Dzong Un.
8
@July_6_BcN Jak śpiewała Wioletta Villas "nie ma miłości bez zazdrości" i Krzysztof Cugowski "bo do Tanga trzeba dwojga".
0
@BorzyKrzys Ulubiony tytuł? Gadające głowy?
2
@July_6_BcN A na Bliskim Wschodzie to nawet chłop z kozą.
3
@July_6_BcN To by dopiero było jakby koza kozie przyprawiła rogi.
1
@Jonyx Jak oni muszą wyciągać pierwszy garnitur z szafy, by myśleć o wygranej z Maltą to można się rozejść, a Borek to zaczyna się za bardzo wozić. Może niech mu ktoś powie, że nie jest, ani trenerem, ani prezesem PZPN.
0
@pt9 Seksmisja, Dług, Komornik, Wesele, Znachor, Żółty szalik, Skazany na Bluesa, Tato, Konsul, Carte Blanche, Jestem mordercą, Ziarno prawdy, Samowolka. Coś w tym stylu.
1
@Kgorecki2500 Żadnej bo nie gram na PC już od jakiegoś 2010 roku. Czekam na Forze pod PS5.
0
@pt9 Ale chyba nie obejrzałeś za dużo tych najbardziej znanych polskich klasyków?
1
@Eklerek U Smarzowskiego w sumie też :D Dziędziel i Jakubik zarówno w "Wesele", "Dom Zły" czy "Kler" i "Drogówka". Z kolei w "Róża" robotę zrobiła Kulesza
1
@Pedri16Future Miał potencjał, ale po Pitbullu 2005 wybrał jasno określoną drogę, który usunęła go z grona szanowanych twórców.
4
Smarzowski, Pasikowaski, Hoffman, Machulski, Wajda, Kieślowski, Koterski, Bareja, Polański, Krauze.
Który z wymienionych polskich reżyserów jest Waszym ulubionym? Nie chodzi o tytuły, wyróżnienia, festiwale tylko o styl. U którego Pana macie najwięcej ulubionych filmów?
1
@Eklerek 2200 za zęba. Dramat.
2
@kuz No ostatnio robiłem prywatnie i wytrzymało 7 lat, więc chyba faktycznie lepiej wyciągnąć te kilka stów.
1
@Kapitan hawk Wiem, ale to jest znany stomatolog u nas, więc nie boje się o brak umiejętności czy higienę narzędzi. Robię tam zęby systematycznie zarówno prywatnie jak i na fundusz, ale cennik ma z kosmosu. No i to jest jedynka, którą sobie złamałem 30 lat temu, więc ten nadlany fragment raz na kilka lat odpada i trzeba robić nowy. Nie jest to jakaś świeża sprawa. Ząb został umartwiony, więc nie boli, ani nic. W zasadzie to brakuje go głównie w tylnej części.
0
Orientuje się ktoś jak to teraz działa z NFZ? Mam do odbudowy kawałek jedynki u stomatologa i mówię do tej kobiety, która mu umawia wizyty, żeby dała jakiś najbliższy termin to dała za 3 tygodnie, ale jeszcze zdążyła rzucić, że "ooo, jak odbudowa jedynki to nie wiem czy się będzie dało na NFZ". Sprawdzałem w google to jedno źródło mówi, że jest refundowane, a drugie, że budżet jaki przeznacza Państwo na tę gałęź medyczną (3%) nie obejmuje estetyki zębów. Może ktoś robił i się orientuje?
2
@Eklerek Tak, bo IQOS w przeciwieństwie do tych palników na zapachowe olejki to zwykły tytoń. Podczas palenia klasycznego papierosa dochodzi do spalania tytoniu co generuje ogromną ilość rakotwórczych substancji smolistych, w przypadku IQOS tytoń jest "podgrzewany" i generuje parę zamiast dymu co niweluje w dużym stopniu stężenie tych substancji, więc jeżeli zostają klasyczne papierosy na rynku to nielogiczne byłoby wyeliminowanie zdrowszej (wciąż szkodliwej) alternatywy. Tak samo do palenia medycznej marihuany zaleca się waporyzator, który podgrzewa susz, zamiast go spalać zapalniczką, ponieważ jest to zdrowsza, a raczej (mniej szkodliwa) metoda wchłaniania.
2
@FCB_dimiC Jak się zatnie to trzeba odświeżyć dyskusje klikając w tą książeczkę przy komentarzu, do którego chcemy się odnieść i oznaczyć jeszcze raz.
1
@Bulbazaur17 @Bulbazaur17 @FCB_dimiC Jak się nie da jak się da?