MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB24
1. Nie będzie brakowało tylu zawodników
2. Jeżeli poddadzą mecz walkowerem to na pewno nie wygrają :D
3. Wierzysz, że taka podstawa coś zmieni w podejściu Ligi? Sobie zrobimy krzywdę, a nie im.
4. Będzie to bardzo upokarzające, nikt nie lubi płaczków.
16
@FCB24 Mamy dać walkowera, gdzie punkty są praktycznie cały czas na styku by "coś pokazać" ? Ja mam nadzieję, że mimo wszystkich kłód rzucanych pod nogi pokażemy, iż nas to nie rusza.
1
@Danny Gaucho Niby ta, ale gdyby taką samą taktykę chciał zastosować jakiś średni klub z środka tabeli LL to nie mieliby takich wyników. Atletico ma dobrych obrońców, którzy ustawiając autobus są w stanie napsuć krwi każdemu, nie tylko klubom z LL. Kontry też mają dopracowane i są w stanie ukąsić każdego, gdy się znajdzie dziura. Takie City czy Liverpool też by przy nich mieli 70 % posiadania piłki, ale musieliby się dobijać w tym polu karnym raz z lewej, raz z prawej. Ciężko się gra przeciwko rywalom, którzy nie chcą grać w piłkę.
0
@Ptasior To pytanie to bardziej w kontekście tego ile czasu już upłynęło bo, gdy już tyle nie gra to traci się rachubę czasową.
1
@Danny Gaucho Chciałbym ich kiedyś zobaczyć jako drużynę ofensywną bo mają piłkarzy, którzy mogą grać w taki sposób. Nie można negować liczb, które są faktem, ale nadal uważam, że taktyka Simeone tłumi ich potencjał, który jest przykryty tym murowaniem.
1
A jak tam idzie rekonwalescencja Bernala? Ile chłopak już siedzi na tym L4?
4
@nabial Ja w piłce zawsze szukałem magii, ulicznej radości, spontaniczności, pewnej formy sztuki i czystej rozrywki, która cieszy oko. Dlatego nie lubię drużyn, które stosują szachy 5D, nie lubię VAR-u, tego zatrzymywania meczów by coś sobie obejrzeć na kamerze, nie lubię wizji footballu, która opiera się na sztywnej taktyce i nie lubię braku pasji u piłkarzy. Nie lubię też tych nowych standardów, gdzie jakieś ekwilibrystyczne sztuczki są traktowane jako "brak szacunku". Mimo wszystko oglądając obecną Barcelonę czuję emocje dawnych lat.
2
@Sapos93 A we wszystkich rozgrywkach, a nie tylko w lidze? + jak dodasz asysty to przepaść.
0
@lithotripter Mieli taki okres, że bardzo męczyli bułę, ale w ostatnim czasie poprawili styl i lepiej to wygląda. W trzech ostatnich spotkaniach strzelali po 3 bramki rywalowi.
1
@Pedri16Future No według TransferMarkt to nie dojdziesz dokładnej liczby. Łysy @Danny Gaucho ma tam jakieś precyzyjne strony od cyferek to może podpowie.
1
@lithotripter Oglądałem ostatnio mecz z Legią i ich nastawienie było mocno ofensywne w pierwszej połowie. W drugiej siedli na laurach, ale finalnie wygrali 3-2
4
@Pawlusek Chciałbym zobaczyć jak strzelasz bramkę w końcówce spotkania po takim przebiegu meczu na miarę odwrócenia losów rzutem na taśmę i powstrzymujesz emocje kalkulując ryzyko kontuzji ;) Czasem kibice zbyt dużo wymagają od piłkarzy, którzy są ludźmi i ich reakcje są spontaniczne :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Lordzi Bo zrobili sobie tam kult wokół tego Simeone i innej taktyki przy nim nie uświadczą. Jego wizja footballu jest bardzo mało atrakcyjna.
1
@LOPEZ16 Jak przestanie działać idealnie z ławki to automatycznie jego wartość spadnie, więc fajne pieniążki to można wziąć teraz jak jest w gazie. Druga sprawa, że taki zmiennik jest jak skarb i nie ma coś się łaszczyć na pieniądze bo finalnie chodzi o to by mieć jakość w rezerwach.
0
@icon3520 Ja w mieszkaniu płacę 150zł co dwa miesiące. A przepraszam, ostatnio mi podnieśli na 200zł.
0
@GTBTP Podstawowe działanie to ogłoszenie w internecie. Bardzo często takie psy mają swoich właścicieli, którzy ich szukają.
15
@HypeR Szczerze to nie obraziłbym się gdyby tak było. Bardziej potrzebujemy ich zdrowych w klubie.
1
@Chada Czyli szykuje się luźny wieczór bez obowiązków. I dobrze, taki reset jest potrzebny by naładować bateryjki.
0
@July_6_BcN Usunęły czy założyły nowe konto? Mam kilka osób w gronie znajomych, a dodatkowo wyświetla mi się w proponowanych ich nowe konto z innym zdjęciem (nie wiem po co im dwa konta).
2
@ViscaelBarca2007 To jest niestety jego największa bolączka, że lubią go te urazy bo ogólnie jest to bardzo jakościowy piłkarz.
0
@ViscaelBarca2007 To wykończenie bywa kluczowe bo nie zawsze ma się w meczu 10 sytuacji sam na sam. Czasem są dwie, a nawet jedna i dobrze mieć kogoś z dobrym celnikiem. Olmo ma w zasadzie wszystko co potrzeba na tej pozycji. Mocny strzał, celność i instynkt. Zresztą Flick nim grał już tak i się świetnie sprawdził. Ferran jest idealny jako Joker z ławki.
7
@MaziFCB Od jakiegoś czasu czyli mniej więcej 6 lat :D
1
@ViscaelBarca2007 Na ich miejscu zamiast Ferrana grałbym fałszywym Olmo.
0
@Fake69 No właśnie, że mam siłkę jeszcze o 17 i mam nadzieję, że tam się obudze bo jak nie to będzie lipny trening dzisiaj.
0
@BulaKG Jeszcze nie mogę. Muszę trochę pojeździć autem, więc ewentualnie na wieczór dopiero.
0
@gumaz Właśnie może być ciężko i chyba pójdę na łatwiznę z aplikacji ;P
2
@Gogonatra A taaak, zgadza się. Pomyłka :D To Sardynia
10
Jakieś niekorzystne ciśnienie dzisiaj. Szaro na zewnątrz. Człowiek chodzi jakiś śpiący, słaby, bez motywacji.
5
@michal26 To nie jest ten sam rodzaj pleśni co na zepsutym chlebie czy owocach. W takich serach stosuje się specjalny rodzaj grzybów Penicillium camemberti i Penicillium candidum. W ograniczonych ilościach są bezpieczne. Tak samo w tuńczyku masz rtęć, ale jeżeli nie spożywasz tego nałogowo to nie umrzesz. Osobiście bardzo lubię Gorgonzolę i stosuję ją również do Risotto bo podbija smak dania. Na Sycylii jedzą ser z żywymi larwami much. Jest zakazany, ale i tak go jedzą.