0

@robsesh Fermin zagrał kapitalnie z Żółtą Łodzią

4

Drużynowo szczególnie w pressingu to wiadomo partidazo. Ale też ile topowych indywidualnych występów dzisiaj od naszych. Bernal (ach gdyby strzelił hat tricka z tego pół woleja) Cubarsi (chyba najlepszy mecz u nas i to bez Inigo) Pedri (Kapitalne prostopadłe piły plus to szczyszczenie świeżego Sorlotha) Yamal (rugeri dzisiaj wykręcony na wszystkie strony) i Cancelo (wyjątkowo dobrze w obronie i też się popisywał techniką do przodu).

0

A pomyślcie co jakby Yamal nie znikał w ważnych meczach. Taki Estevao czy inny Endrick by pewnie 9 goli w 5 minut tu dali
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@clyde Można też było mniej wrzucać (acz rozumiem że wynikało to ze zmęczenia i powiązanego z nim braku wychodzenia na pozycje)

4

I ten manewr z Urugwajo na "9" też niezbyt udany

0

Jednego nie rozumiem czemu ten jeden piłkarz materacy w garniaku po boisku biegał

0

No niestety rezerwowych mamy jakich mamy

1

@FIJI Ogólnie się boje że siądziemy, Olmo czy Casado to raczej za mało. Szczególnie jakby doszło do dogrywki

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Stworzyli jedną setkę nie po spalonym i to wtedy gdy nasz się poślizgnął

2

Prime Gavi to jest to czego jeszcze brakuje w tym meczu

1

A Widzew skupia się na lidze chyba @FcPortoFan1999

3

Po śmierć i chwałę dla Rohanu. Na nich!!!

0

@JanuszKorwinMikke Marsylianka top

5

@Ilka zgłoszone @Popitek12

4

Czyli planujemy strzelić cztery gole w drugiej połowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@FCB_dimiC w mls tak mają w ćwierćfinale konferencji bodajże

2

@WiernyKatalonii Numer PESEL i konta w banku również mile widziany xd

0

@ZuczekFCB1899 teraz karają finansowo za spóźnienia u nas

0

@Zoker pytanie na jakim procencie

2

@macio_944 szczególnie że Celta ma właśnie chyba 4 wygrane z rzędu @NeroTFP1

2

@Dominx a od połowy zaokrąglamy w górę więc awans pewny jesteśmy faworytem

27

It's not football, it's La Liga xd

1

@Pawel13sz a to musisz jakiegoś eksperta spytać

1

@mekston dobrze, że w finale PK nie ma białych bo wiadomo co było rok temu xd

0

@Tasde Wiadomo w jakich okolicznościach wygrali (szczególnie dwie z nich) ale mocno im zazdroszczę

0

@MOLESTA I? Zazdrościsz czy współczujesz? xd

1

@PatrychoO Jako osoba, która uważa że w dłuższej perspektywie wyniki odzwierciedlają grę - jeszcze jak

1

Zapewne pomoże to getafe w utrzymaniu, ale jestem to poświęcenie na które jestem gotów

0

@lucca87 Haaland

0

@LOPEZ16
"Up to 233 shootings at K-12 schools in 2025.
Up to 64 shootings at colleges and universities in 2025, according to our analyses of Everytown Research data."
To że prawica w usa skupia się na "wojnie kulturowej" i płciach to nie znaczy że nie ma poważnych problemów xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?