MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@LAMC_10 pycha kroczy przed upadkiem
0
@draxidox No widać, że na ustawkach to nie od mówienia karolek był xd
0
@BorzyKrzys a to zostały jeszcze jakieś inne? IDF?
2
@lajcior
1. Ostatnio więcej gram znowu w piłkę i sprawia mi to niesamowitą radość
2. Krokiety za mną chodzą
3. Net-work is your net-worth
4. Miłość twojego życia nie spadnie ci z nieba - trzeba dać jej okazję wychodząc do ludzi
5. Nie słuchać rad od randomów z neta
1
@Konradowskyy Na moim nie ma
https://mapy.net.pl/globus-polski-administracyjno-fizyczny-zachem/7465
5
@Szklaner niestety na ramblii mamy lepszych. Jak sam @GeneralXavi czy mistrz symulacji @FabianekMrozek
0
@PatrychoO W polityce ważne są efekty, a nie jakaś abstrakcyjna idea "normalności" cokolwiek to znaczy xd
3
A może izrael od ludobójstwa zaatakuje ten piłkarski z Madrytu?
9
@macio_944 szkoda, że Europy już nie ma :(
4
@ifoa "Ale prawica chce reform" xd
0
Trudne się wylosowało xddd
0
@Frimpong Zgłaszam przestępstwo
0
@GeneralXavi Dokładnie to ma miejsce. Nawet szef polskich sędziów między słowami to przyznał
0
@lajcior jeszcze odpadnięcie białych z City i wiosna pełną gębą
8
@Jakchcesz Robi się tylko zabawniej
0
@gumaz Raczej na kurierce. W żabce masz mniej zmiennych, acz no wiadomo też wesoło nie jest
3
@tbas plus co z arsenałem nuklearnym izraela
1
Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy mają problem z aborcją w McDonalds
2
@APTAPT nie wiedziałem, że to pani szydło ten mecz komentowała xd
0
@clyde Śmierć jednej osoby to tragedia. Śmierć dwóch to już statystyka - środowiska przeciwko wyborowi zapewne xd
3
real wygrał to widzę rambla na ostro wchodzi z rana z tematami xd
2
@Frimpong wódy byś się napił a nie jakieś ale
8
@BulaKG Koń z Męczony?
0
Może Polak. Zobaczył No to rasizm i wcielił słowa w czyny
2
@Bolton w tv cię pokazali
1
Fenerbace i Galata pokazują ile warte są gwiazdy bez dobrego zarządzania
0
Beka jakby z tych wszystkich meczów dogrywka była w Turynie xd
4
Można wyłączyć xd
0
Rzadko się ogląda połowę aż tak na miarę doliczonej jednej minuty xd
0
To już el jarek by to lepiej skomentował xd