MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston no dobra może szansa=1-0,(9)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@barcowy1899 na 4:0 jest zerowa szansa
0
Gość jest plackiem a i z nim w składzie by pewnie dostali, ale nie wyobrażam sobie, że zawiesili tak jakąś gwiazdę przed finałem, a przepisy powinny być takie same
3
Moim zdaniem zła decyzja UEFA. Ten mecz byłby właśnie idealnym testem dla charakteru tego argentyńskiego koleżki. A że byłby dymy na starcie to tylko lepiej dla oglądania imo
0
Największa gwiazda to oczywiście ma specjalne traktowanie
2
@zadafcb katastrofę w przestworzach to mielibyśmy bez Tomasiaka
2
@Fog_W_1899 Dokładnie kto to widział zmylić bramkarza i trafić w słupek z karnego
3
@July_6_BcN Nie. Jagody jedyna legalna słodka opcja
2
@Zoker pierwsze prawdziwe cancelowanie xd
0
@LOPEZ16 Ale w meczach Barcy grają piłkarze 20 drużyn plus puchary przecież więc trochę dziwnie jak dla mnie te mecze oglądasz
2
Jak małe dzieci xd
2
@saczers438 Wiadomo kogo obwinić jak przegramy xd
1
@LOPEZ16 nie znasz pięciu piłkarzy z 10 drużyn La Liga?
1
@Frimpong typowy piłkarz reprezentacyjny
6
@Stinger_ Jeszcze czekam. Chyba pocztą idzie
4
@Bzyczekk Nie no Ziemia najgorsza planeta na jakiej byłem xd
1
@L4ngusta Jak to przecież w Wenezueli usa ogarnęło sprawę
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@LOPEZ16 Mareczek Alba Puyol Umtitti Abidal Busi Xavi Iniesta MSN
1
@Pedri16Future ABBA ma taką jedną piosenkę
1
@L4ngusta to ładnie dziękujesz powstańcom
3
@FcPortoFan1999 Jaki iberyjski. Do Polski go
3
@July_6_BcN A potem polskie mirco przedsiębiorstwa umierają
1
@FcPortoFan1999 liczy się to co w sieci Oski
2
@Kozinho. Chyba tę @Kessiego
0
@GeneralXavi Jeszcze Polonia z awansem i niech trafią na siebie w pucharze xd
0
@ProMILs Niby tak, ale potem kupuje sobie buty i przez następny tydzień mam reklamy butów gdzie szansa na zakup jest bliska zeru xd
2
@Azazel_Pazuzu "Lewandöwski, Tüsk i inni zdrajcy narodu" xd
12
6. Na stłumienie Atletico dopingiem nie ma co liczyć
1
@Comentateiro Wilmowski lepszy nie dziadek?
0
@ProMILs Oczywiście, że algorytmy nas śledzą, kwestia podsłuchiwania jest mniej klarowna.