0

@Lionel_Messi10 W sumie pasuje do Leo, ale on chociaż ma/miał stresującą pracę

3

@JanuszKorwinMikke Ja bym chciał żeby Lapcio zadzwonił do Artety i powiedział mu, że może u nas podłogi myć

0

@Lionel_Messi10 Nie ma to jak racjonalne rozwiązania problemów i radzenie sobie z emocjami xd

1

0

@Lionel_Messi10 po 0:3 z Sonem w pierwszej kolejce macie lidera? Dziwna ta mls

2

@MichuZ44 A mi tam Rafa się podobał. Klasycznie świetnie w obronie, a z przodu posłał parę ładnych piłek. Najgorzej to jak ściągnął lewemu z głowy piłkę

1

@FcPortoFan1999 tzw. Odwrotna Arka Gdynia xd

1

Widelce nie dają rady Miastu Doznań

0

@FajfusLodowy Jako dotacja celowa może, ale jak wejdziesz w temat stadionów to chyba jedne z najgorszych

0

No i Fati obecnie na pewno blisko bycia naszym najlepszym napastnikiem xd

0

@Safrani i na którą do roboty

3

Słaby start - dobre wejście w drugą połowę. Tak wygląda schemat niemal wszystkich naszych meczów w tym sezonie.

0

Pedri za Lewego i Bernala na "9" bo widać, że ma chłopak wykończenie ostatnio xd

0

@Nazio_87 obecnie wydaje się, że od Widzewa sporo zależy

0

@Esteban_ ciekawe czemu xd

0

Jak denerwuje, że człowiek przy niedzieli będzie musiał męczyć oczy oglądaniem Lewego od pierwszej minuty. Proszę Cię Hansi.

1

@VAMOS1899LaMasia komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sulimo Cracovia i szczególnie Wisła Kraków też może się liczyć

1

@VamoSBarca88 Ja ostatnio sobie testuje różne ostre chipsy

4

@KRISU77 No głównie legia

0

@Criss18Barca No raczej lepiej niż w drugą stronę

0

Nie poddawaj się arko Gdynia

3

No to se jeszcze poczeka

1

@bartulek98 drugą opcją były pracownice seksualne

5

A niektórzy go tu chcieli


0

@Giwera Nie chodzi o spisek, ale jednak inną aurę mają mecze wieczorne i dla mnie lepiej się je ogląda

0

@Aequlibre Przecież z Atletico widać było że wystarczała jedna długa piłka, a nie żadne straty. Tylko tyle i już nasi biegali jak dzieci we mgle xd

0

@Arden Dokładnie dramat jak ceny podnoszą

0

@Faro No pod rodziną z dużymi huliganami jest gorzej

7

@ViscaelBarca2007 w ogóle jego styl biegu jest imponujący, jakby go do tego wyhodowali w laboratorium xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?