MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 W sumie pasuje do Leo, ale on chociaż ma/miał stresującą pracę
3
@JanuszKorwinMikke Ja bym chciał żeby Lapcio zadzwonił do Artety i powiedział mu, że może u nas podłogi myć
0
@Lionel_Messi10 Nie ma to jak racjonalne rozwiązania problemów i radzenie sobie z emocjami xd
1
@Katalończyk 99 *legia
0
@Lionel_Messi10 po 0:3 z Sonem w pierwszej kolejce macie lidera? Dziwna ta mls
2
@MichuZ44 A mi tam Rafa się podobał. Klasycznie świetnie w obronie, a z przodu posłał parę ładnych piłek. Najgorzej to jak ściągnął lewemu z głowy piłkę
1
@FcPortoFan1999 tzw. Odwrotna Arka Gdynia xd
1
Widelce nie dają rady Miastu Doznań
0
@FajfusLodowy Jako dotacja celowa może, ale jak wejdziesz w temat stadionów to chyba jedne z najgorszych
0
No i Fati obecnie na pewno blisko bycia naszym najlepszym napastnikiem xd
0
@Safrani i na którą do roboty
3
Słaby start - dobre wejście w drugą połowę. Tak wygląda schemat niemal wszystkich naszych meczów w tym sezonie.
0
Pedri za Lewego i Bernala na "9" bo widać, że ma chłopak wykończenie ostatnio xd
0
@Nazio_87 obecnie wydaje się, że od Widzewa sporo zależy
0
@Esteban_ ciekawe czemu xd
0
Jak denerwuje, że człowiek przy niedzieli będzie musiał męczyć oczy oglądaniem Lewego od pierwszej minuty. Proszę Cię Hansi.
1
@VAMOS1899LaMasia komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sulimo Cracovia i szczególnie Wisła Kraków też może się liczyć
1
@VamoSBarca88 Ja ostatnio sobie testuje różne ostre chipsy
4
@KRISU77 No głównie legia
0
@Criss18Barca No raczej lepiej niż w drugą stronę
0
Nie poddawaj się arko Gdynia
3
No to se jeszcze poczeka
1
@bartulek98 drugą opcją były pracownice seksualne
5
A niektórzy go tu chcieli
0
@Giwera Nie chodzi o spisek, ale jednak inną aurę mają mecze wieczorne i dla mnie lepiej się je ogląda
0
@Aequlibre Przecież z Atletico widać było że wystarczała jedna długa piłka, a nie żadne straty. Tylko tyle i już nasi biegali jak dzieci we mgle xd
0
@Arden Dokładnie dramat jak ceny podnoszą
0
@Faro No pod rodziną z dużymi huliganami jest gorzej
7
@ViscaelBarca2007 w ogóle jego styl biegu jest imponujący, jakby go do tego wyhodowali w laboratorium xd