0

@Faro No pod rodziną z dużymi huliganami jest gorzej

7

@ViscaelBarca2007 w ogóle jego styl biegu jest imponujący, jakby go do tego wyhodowali w laboratorium xd

1

0

@jacobFCB Leków żadnych nie masz przepisanych?

0

@FcPortoFan1999 Średnia komentarzy ci spadła więc pomagam

1

@Bartas1998 na smutno zawsze tak jakoś gorzej

0

@Czajka90 No na pewno bardziej ich śledzi niż ja xd

1

@Stinger_ MisjaSpadek

0

@FcPortoFan1999 Myślisz że dadzą radę z białymi w rewanżu?

0

Teraz żeby ćwierć mózgi z Lizbony się ogarnęły i możemy mieć bardzo sympatyczny tydzień
@FcPortoFan1999

2

@michal26 Barcelona to się już skończyła jak to orlowski ogłosił

2

@Czajka90 gumisie były w tej bajce?

7

Ale upokorzenia tego co lubi nieletnie jakoś tak ciepło człowiekowi na sercu robią

4

Z jednej strony fajnie że przegrali, ale z drugiej zajebiście

1

Warto z tej okazji przypomnieć tę perełkę xd


1

Pachnie mocnym 1:0 po golu z dupy

0

@Popitek12 to było kino, a nie jakieś parasite


0

@Faro tylko spokojnie xd

4

To niezłe mistrzostwo Lens xddd

1

@jaras121 co tam 2115 robi?

0

@michal26 Zalewski jest zawieszony na Albanię

2

@Arden Szkodliwe metody, jeszcze gorsza egzekucja xd

1

@Kapitan hawk 44 i 66

1

@tomek8756 ale ważne, że o płciach powiedział

3

@Matheu12 no ale współczynnik dzietności liczy się na kobietę

2

Niech wygra lepszy, albo real madryt

0

@Popitek12 Powinien być dokument o Vinim, ale źli ludzie zaniżają

0

@TR3YWAY No właśnie a skoro ludzie mają coraz mniej przyjaciół to aktywność online niebezpiecznie stanowi coraz większą część ich życia, co tylko pogarsza omawianą sytuację

0

@clyde co ty używanie słowa madka na pewno zwiększa dzietność
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Jakchcesz Fejk prawdziwy Popi najpierw by się spytał czy drip mają odpowiedni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?