0

Ja bym im buty pomierzył xd

1

@July_6_BcN #RaphiniaDidNothingWrong jedyna słuszna opcja

0

@Chucky Sorry, you have been blocked.

0

@Nieznajomy Jak trzeba to trzeba. Ewentualnie z tych słabszych, albo jeszcze zwiększyć liczbę

0

@Deathwing112 Słabo, że sędziują nacje co skaczą w danych konkursach

0

@Fabik87 Jest ich dwóch. On i jego brzuch

0

@Faro jakby to cię powstrzymywało

3

I Spotify premium za darmo na rok

3

@BojanKriKicz coś tam sobie herla Julia

1

@Gary To wychodzi, że sami bezbożnicy na ramblii ;)

1

@Azazel_Pazuzu Poza tym co to za logika. Jak juve skazali za korupcję to teraz można ich już ruchać jak tylko pasuje? xd

3

@Arden chyba źle

0

@Arden tebas powiedział, że goal-line za drogi

1

Nie poddawaj się na ostatnim w tym momencie xd @FcPortoFan1999

4

@Arkon Jest to połączenie racjonalnych powodów z próbą zbicia kapitału politycznego na atakach na rząd i podlizaniem się trumpowi i generalnie amerykańskiemu przemysłowi zbrojeniowemu

1

@Tasde 10 to Mbappe i w jednym meczu potrafi zrobić

0

@Gary co to znaczy podstępu?

1

@Comentateiro Piszesz tak jak byś pamiętał dzień poprzedni xd

1

@gumaz Na fejsie by wyszło że alkoholik ze mnie, a na twitterze piszę podobne rzeczy jak tu tylko trochę mocniej.

4

@Pawlik321 Nawet sześć. Pytanie czy dla naszych

1

@Arden Kontrargument


0

@Faro *śpij słodko aniołku

2

@norbo80 "Uwielbiam" jak to czy bramka była ważna dla losów meczu ludzie decydują odejmując jeden od końcowego wyniku xd

3

@Popitek12 miłość do ojczyzny i drugiego mężczyzny

2

@cules100pro więcej porno kierowniku

0

@Gall Ale w jakiej skali? No przekładając sosnowiecką na ogólnopolską to jakieś 2,5

0

@tomek8756 jemu to może by się przydało jednak być częściej miękkim co by głową a nie częścią poniżej pasa myślał xd

3

@AmigoBlancos E tam. Wystarczy zmienić nastawienie i się od razu urodzisz w bogatej rodzinie xd

3

Ważne ile Negreira zapłacił

2

Milion złotych czy pięć minut rozmowy z @Popitek12 ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?