2

@DTMisTheBest Orka po człowieku drugie najstraszniejsze zwierzę na Ziemi

1

@FcPortoFan1999 Nie do kadry go!!!

0

@Chimera Pierwsza się kończy śmiercią Boromira, a druga ratunkiem dla oblężenia Helmowego Jaru.

2

@Laminedependencia W pucharze do meczu z Betisem i nami też grali fatalnie. Bramkarz ich ratował z drużynami spoza premiera xd

0

@Chimera Moim zdaniem dwójka. Trzecia może nawet najgorsza, musiałbym się mocniej zastanowić

5

@Popitek12 Najgorzej to jak ci ktoś puka królową na boku

0

@norbi77 tylko oni punkty tracili już przed

1

Gyokeresz widząc formę Polaków przed barażami
https://zapodaj.net/plik-m8vNtFydpK

8

Jeszcze jeden i remis w dwumeczu xd

7

Trochę lodu przed domem, więc się lekko ślizgnąłem i już widzę manzano wskazującego na 11 metr

2

@xXFanBarcyXx Patrząc po grze to już dawno odpuścili xd

3

@DTMisTheBest szybko ale niebezpiecznie

0

@clyde znalazłaś sobie nihilistę?

0

@agaFCB osoby singielskiej

3

@Popitek12 to wolniej biegaj Popi

1

@Bzyczekk z NFL oglądam tylko koncerty w przerwie finału xd A z kosza to Bulls za MJ i generalną estetykę

0

@Encore a mecz gwiazd niech zmienią na Bałkany kontra reszta

1

@tomek8756 no było już pite parę razy

7

To co teraz na lm Żołnierz Marciniak?

0

@LAMC_10 bogatszy

1

@severius U mnie zależy od jakości produktu. Im gorsza herbata tym więcej cukru daję. A do kawy mleko

4

@Jakchcesz to mi przypomina jak jako nastolatek chciałem na spacery chodzić

0

@AlexDark00 Komunista ulubiony prezydent według Polaków

8

W sumie spoko ten tańszy prąd od nawrockiego, ale jak już wojny w Ukrainie nie ma bo Trump zakończył w 24h po przysiędze to aż tak niepotrzebne.

10

"Zaskakujący" xdd

7

Może z tym dziesięć razy bardziej po przegranej złotej piłce to było o nurkowaniu xd

0

Ebać real madryt

2

@blakkudium Tylko żeby im karnawału nie zrobili jak w 2014 xd

0

@July_6_BcN Twoja ulubiona impreza sportowa z przeszłości?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?