MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DTMisTheBest Orka po człowieku drugie najstraszniejsze zwierzę na Ziemi
1
@FcPortoFan1999 Nie do kadry go!!!
0
@Chimera Pierwsza się kończy śmiercią Boromira, a druga ratunkiem dla oblężenia Helmowego Jaru.
5
@Jakchcesz Klasyk
https://obrazkowo.pl/dfdc03754a1c0b434fef8378a7d2aa29/Wybory-miss-gruby-facet-komentuje-ta-ma-krzywy-nos-a-ta-jest-spasiona-jak-%C5%9Bwinia-o-jakie-krzywe-nogi
2
@Laminedependencia W pucharze do meczu z Betisem i nami też grali fatalnie. Bramkarz ich ratował z drużynami spoza premiera xd
0
@Chimera Moim zdaniem dwójka. Trzecia może nawet najgorsza, musiałbym się mocniej zastanowić
5
@Popitek12 Najgorzej to jak ci ktoś puka królową na boku
0
@norbi77 tylko oni punkty tracili już przed
1
Gyokeresz widząc formę Polaków przed barażami
https://zapodaj.net/plik-m8vNtFydpK
8
Jeszcze jeden i remis w dwumeczu xd
7
Trochę lodu przed domem, więc się lekko ślizgnąłem i już widzę manzano wskazującego na 11 metr
2
@xXFanBarcyXx Patrząc po grze to już dawno odpuścili xd
3
@DTMisTheBest szybko ale niebezpiecznie
0
@clyde znalazłaś sobie nihilistę?
0
@agaFCB osoby singielskiej
3
@Popitek12 to wolniej biegaj Popi
1
@Bzyczekk z NFL oglądam tylko koncerty w przerwie finału xd A z kosza to Bulls za MJ i generalną estetykę
0
@Encore a mecz gwiazd niech zmienią na Bałkany kontra reszta
1
@tomek8756 no było już pite parę razy
7
To co teraz na lm Żołnierz Marciniak?
0
@LAMC_10 bogatszy
1
@severius U mnie zależy od jakości produktu. Im gorsza herbata tym więcej cukru daję. A do kawy mleko
4
@Jakchcesz to mi przypomina jak jako nastolatek chciałem na spacery chodzić
0
@AlexDark00 Komunista ulubiony prezydent według Polaków
8
W sumie spoko ten tańszy prąd od nawrockiego, ale jak już wojny w Ukrainie nie ma bo Trump zakończył w 24h po przysiędze to aż tak niepotrzebne.
10
"Zaskakujący" xdd
7
Może z tym dziesięć razy bardziej po przegranej złotej piłce to było o nurkowaniu xd
0
Ebać real madryt
2
@blakkudium Tylko żeby im karnawału nie zrobili jak w 2014 xd
0
@July_6_BcN Twoja ulubiona impreza sportowa z przeszłości?