MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@reloaded szansa to nie wiem, ale optymizm na pewno jest
1
@Criss18Barca Tak mało dzieci rodzi się bo ludzie nie chcą mieć dzieci, a ci wykształceni statycznie jeszcze bardziej
1
Najpierw Palestyna teraz to. I tak to powinno być
2
@Limaker Messi Alba 2.0
2
@FcPortoFan1999 Myślisz, że to z braku cierpliwości te piłki ukrywaliście ostatnio? xd
8
Ulubione kłamstwa Polaków
"Od jutra nie piję"
"W ten tłusty czwartek tylko jeden pączek"
"Twoje zgłoszenie zostało wysłane do redakcji, prosimy o cierpliwość. O decyzji lub dalszych krokach zostaniesz powiadomiony."
1
@urbipl @VegetaPolska a na olimpiadę się nie wybierasz?
1
@reloaded Danzig faktycznie moje ulubione niemieckie miasto. A z polskich to Kraków jako miejsce gdzie się wychowałem
6
@Criss18Barca Przecież liberałom z PO to przeszkadza właśnie realna polityka trumpa a nie jego ideologia
2
@July_6_BcN wystarczy trochę sobie widełki wiekowe podnieść i teściowa też zniknie
0
@Czajka90 No nie wiem potem przez pięć sezonów nie wygrywasz mistrza mimo ogromnych inwestycji
0
@Czyhrynski Jeszcze jak
1
@July_6_BcN na siedem dni tak, ogólnie trzeci
2
@kanver_ eintracht jest z wysokiej półki ale taki villareal nie?
0
@Faro za niewinność przez niektórych zwaną 9.3.3
2
Witam po tygodniowym urlopie na nieswoje żądanie. Dobrze, że było to spokojne siedem dni dla naszego klubu
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Popitek12 ebana
0
@tomek8756 Na szczęście rozgrzewa nas smog i smok.
1
@Popitek12 ja tam jak potrzebuje zagotować to wchodzę na Twittera
1
@ACRAB95 Eden hazard left the chat
1
Wisełka wynik jak nigdy na Camp nou. Wisła Pany
2
@Hosh jak tylko opcja to Huja im dadzą
2
@Jakchcesz w sumie wtedy to jeszcze większą porażkę to poniosły dla mnie polskie serwisy recenzenckie które wychwalały go przed startem widząc jaki to był syf xd
1
@July_6_BcN a bo to igrzyska się zacząłey zapomniałem
0
@July_6_BcN Patrząc na tamten filmik z auta to chyba kobieta mogłaby to zrobić ;)
0
@July_6_BcN a to nie wiem ja tam tylko Wszystko co chce na święta to ty
1
@misterio Ale ważne że żart z Jerzego Dudka poleciał za "błędną" liczbę spotkań
0
@July_6_BcN w sensie herbata?
0
@Roobo Obrzydliwe pomysły obrzydliwego klubiku
1
@LAMC_10 Jak nawet Jarek każe ci przyhamować to raczej przegiąłeś xd