MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Stinger_ Kamil Stoch nie lubi tego
0
Który który który
5
@Beztroskii jakby wykorzystywał wszystkie to na pewno xd
11
@blakkudium O drugim stroju można natomiast w legendach poczytać xd
1
Niemcy upadają gospodarczo, polska gospodarka pędzi do przodu. Tylko jak to możliwe skoro PO sprzedało pół Polski Niemcom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Aragorn33 Barcelona martwe miasto, ale ceny najmu idą tylko w górę xd
2
@Faro Pomijając dyskusję o wartości Ferrana to na konferencji raczej mówi się to co pasuje, a nie docieka prawdy obiektywnej
9
Jak chyba każdemu co chociaż trochę myśli
0
@Faro Tę flagę na pewno bym zmienił jeśli by to ode mnie zależało bo uważam, że mamy jedną z najgorszych. Na co to inna kwestia.
0
@ranger3120 dla mnie on jednak za dużo błędów robi
0
@Faro Prezydent to nic nie może poza torpedowaniem więc to bardziej pozycja dla ciebie. Ja bym znacznie bardziej wolał rolę z cienia z premierem marionetką jak za szydło czy Kopacz
0
@norbi77 Nie żebym bronił go, ale jak na rzekomego flopa co się nie nadaje do Europy to hat trick i jeden słaby występ w dwóch meczach to raczej nadal wynik godny pochwały
3
Z tą wypowiedzią o Yamalu to trochę odleciał
3
@Popitek12 Wcześniej na złość Dudzie robili ciepło w zimie co by nie mógł na nartach jeździć
4
Człowiek nieszczęście ostatnimy czasy :(
0
@Comentateiro a to nie tak, że Raków wydawał najwięcej na pensje? O Widzewie w ogóle nie mówiąc
0
@escarabajo Tylko to nie są drużyny A i B bo te największe mają jednego właściciela i Ronaldo uważa, że niejako dochodzi do ustawienia ligi
0
@Criss18Barca byłem w lecie na koncercie oraz meczu i bez żadnych problemów. Natomiast był to mój pierwszy raz więc nie mam porównania
17
Ostatnie dwa spotkania świetne także oby podtrzymał formę
0
@Zelazny_Mike ale chociaż by numer telefonu podał
1
@lajcior Raczej jest wolnym człowiekiem. Ci co do Pana na dwór chodzą to już niekoniecznie
5
@BulaKG w piwnicy u @Luciano99 to @Kessie pewnie ma właśnie tak
0
@Stinger_ stara
0
@clyde oddawaj długość dnia
62
Władca Arbitrów: Drużyna Wapna
2
@Foton Dwieście pompek i ciepło samo się robi
0
@Ignareks karnych w tym meczu mieli nieskończenie wiele razy więcej
3
Szczęściu napastników w klubie, a najlepsze wykończenie u Cambiaso
3
Stranger Things, Manchester City. Wielkie projekty zniszczone przez rozwód
1
Thomas Frank robi wielkie odrodzenie