5

@Stinger_ Kamil Stoch nie lubi tego

0

Który który który

5

@Beztroskii jakby wykorzystywał wszystkie to na pewno xd

11

@blakkudium O drugim stroju można natomiast w legendach poczytać xd

1

Niemcy upadają gospodarczo, polska gospodarka pędzi do przodu. Tylko jak to możliwe skoro PO sprzedało pół Polski Niemcom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Aragorn33 Barcelona martwe miasto, ale ceny najmu idą tylko w górę xd

2

@Faro Pomijając dyskusję o wartości Ferrana to na konferencji raczej mówi się to co pasuje, a nie docieka prawdy obiektywnej

9

Jak chyba każdemu co chociaż trochę myśli

0

@Faro Tę flagę na pewno bym zmienił jeśli by to ode mnie zależało bo uważam, że mamy jedną z najgorszych. Na co to inna kwestia.

0

@ranger3120 dla mnie on jednak za dużo błędów robi

0

@Faro Prezydent to nic nie może poza torpedowaniem więc to bardziej pozycja dla ciebie. Ja bym znacznie bardziej wolał rolę z cienia z premierem marionetką jak za szydło czy Kopacz

0

@norbi77 Nie żebym bronił go, ale jak na rzekomego flopa co się nie nadaje do Europy to hat trick i jeden słaby występ w dwóch meczach to raczej nadal wynik godny pochwały

3

Z tą wypowiedzią o Yamalu to trochę odleciał

3

@Popitek12 Wcześniej na złość Dudzie robili ciepło w zimie co by nie mógł na nartach jeździć

4

Człowiek nieszczęście ostatnimy czasy :(

0

@Comentateiro a to nie tak, że Raków wydawał najwięcej na pensje? O Widzewie w ogóle nie mówiąc

0

@escarabajo Tylko to nie są drużyny A i B bo te największe mają jednego właściciela i Ronaldo uważa, że niejako dochodzi do ustawienia ligi

0

@Criss18Barca byłem w lecie na koncercie oraz meczu i bez żadnych problemów. Natomiast był to mój pierwszy raz więc nie mam porównania

17

Ostatnie dwa spotkania świetne także oby podtrzymał formę

0

@Zelazny_Mike ale chociaż by numer telefonu podał

1

@lajcior Raczej jest wolnym człowiekiem. Ci co do Pana na dwór chodzą to już niekoniecznie

5

@BulaKG w piwnicy u @Luciano99 to @Kessie pewnie ma właśnie tak

0

@Stinger_ stara

0

@clyde oddawaj długość dnia

62

Władca Arbitrów: Drużyna Wapna

2

@Foton Dwieście pompek i ciepło samo się robi

0

@Ignareks karnych w tym meczu mieli nieskończenie wiele razy więcej

3

Szczęściu napastników w klubie, a najlepsze wykończenie u Cambiaso

3

Stranger Things, Manchester City. Wielkie projekty zniszczone przez rozwód

1

Thomas Frank robi wielkie odrodzenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?