1

1

@Bernard777 nie mają kasy na to

0

No i warto docenić, że piłkarze legii dopasowali się poziomem do murawy

1

@Majkel34 najmądrzejsza fanka realu madryt

2

Dramat @Popitek12 . Cóż nam pozostało dolniemy whisky

0

@VamoSBarca88 z tak grającym City to ciężko przegrać

2

A co jeśli Marek P. jest na misji, a ta szopka z negocjacji była dla zmyłki?

1

@partymaker wyjaśnił świerzaka

1

Moim zdaniem papszun potwierdza, że pasuje do legii

41

Mocno ironiczne robić to w KATARZE xddd

0

A może gracze legii wyrazu "nie" nie słyszą i poddają się zgodnie z hasłami z trybun

2

Vini jest atakowany za swoje symulki (i słusznie), ale w tym aspekcie to Mbappe jest jeszcze gorszy

0

Ile dzisiaj tych karnych dla rządowych

1

@Piotrek1993 zwłaszcza jak przegramy z Isakiem i Gyokereszem xd

6

Ale przynajmniej dzisiaj faktycznie "90" minut na bernabeu trwało bardzo długo, nie wiedziałem tylko że to o decyzje sędziego chodzi w tym tekście

3

@Azazel_Pazuzu jak chcesz bardzo drogą to nowe bernabeu pasuje

7

@RC28 to chyba jest jeden z wymogów u nich przy rekrutacji xd

1

Ale agenta to musi mieć Rajovic top xd

4

@partymaker Paź 3/3 w serie A. 100 procentowa nieskuteczność xd

0

Nie poddawaj się

7

Mame nie teraz Pypszun gotuje

0

@Stinger_ jakie odrabianie strat jak pociąg z Płocka się nie zatrzymuje

2

@dzefrej234 Derby Basków

0

@Karol145 Ole też świetnie zaczął. Na miejscu fanów Man utd bym się nie rozpędzał

3

@Popitek12 ale co tak brzydko mówisz o Rzut Rożny FC

0

Co dzisiaj gra w przewadze nie jest atutem xd

3

Sir Alex 2.0 odpalony. Fryzura wiadomo kogo w strachu

3

Paz ma takie maniery typowego bananowca. Do białych idealnie skrojony (no może poza skutecznością z karnych xd)

25

Może mecze białych zaczniemy od karnego dla nich co by to mieć z głowy xd

3

Przewrócić się muszę bo się uduszę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?