MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tadzik447 @FcPortoFan1999 obrazajo
1
@Bernard777 nie mają kasy na to
0
No i warto docenić, że piłkarze legii dopasowali się poziomem do murawy
1
@Majkel34 najmądrzejsza fanka realu madryt
2
Dramat @Popitek12 . Cóż nam pozostało dolniemy whisky
0
@VamoSBarca88 z tak grającym City to ciężko przegrać
2
A co jeśli Marek P. jest na misji, a ta szopka z negocjacji była dla zmyłki?
1
@partymaker wyjaśnił świerzaka
1
Moim zdaniem papszun potwierdza, że pasuje do legii
41
Mocno ironiczne robić to w KATARZE xddd
0
A może gracze legii wyrazu "nie" nie słyszą i poddają się zgodnie z hasłami z trybun
2
Vini jest atakowany za swoje symulki (i słusznie), ale w tym aspekcie to Mbappe jest jeszcze gorszy
0
Ile dzisiaj tych karnych dla rządowych
1
@Piotrek1993 zwłaszcza jak przegramy z Isakiem i Gyokereszem xd
6
Ale przynajmniej dzisiaj faktycznie "90" minut na bernabeu trwało bardzo długo, nie wiedziałem tylko że to o decyzje sędziego chodzi w tym tekście
3
@Azazel_Pazuzu jak chcesz bardzo drogą to nowe bernabeu pasuje
7
@RC28 to chyba jest jeden z wymogów u nich przy rekrutacji xd
1
Ale agenta to musi mieć Rajovic top xd
4
@partymaker Paź 3/3 w serie A. 100 procentowa nieskuteczność xd
0
Nie poddawaj się
7
Mame nie teraz Pypszun gotuje
0
@Stinger_ jakie odrabianie strat jak pociąg z Płocka się nie zatrzymuje
2
@dzefrej234 Derby Basków
0
@Karol145 Ole też świetnie zaczął. Na miejscu fanów Man utd bym się nie rozpędzał
3
@Popitek12 ale co tak brzydko mówisz o Rzut Rożny FC
0
Co dzisiaj gra w przewadze nie jest atutem xd
3
Sir Alex 2.0 odpalony. Fryzura wiadomo kogo w strachu
3
Paz ma takie maniery typowego bananowca. Do białych idealnie skrojony (no może poza skutecznością z karnych xd)
25
Może mecze białych zaczniemy od karnego dla nich co by to mieć z głowy xd
3
Przewrócić się muszę bo się uduszę